fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Termin meczu z Piastem Gliwice

Mishka, źródło: Legionisci.com

W związku z brakiem awansu Legii Warszawa do finału Pucharu Polski, spotkanie 29. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią i Piastem Gliwice rozegrane zostanie w Poniedziałek Wielkanocny, 18 kwietnia o godzinie 20:00. Zgodnie z planem odbędzie się mecz 31. kolejki ze Stalą Mielec, który ma się odbyć w weekend 29 kwietnia - 1 maja.Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.