Mattias Johansson - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Raków 1-0 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Raków Częstochowa - Legia Warszawa przeprowadzą stację Super Polsat i Polsat Sport. Początek spotkania o godzinie 18:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA RAKÓW - LEGIA
FORTUNA


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (97)

+dodaj komentarz
axa24 - 07.04.2022 / 13:58, *.tpnet.pl

dlatego żałuję bardzo straty punktów z Rakowem w lidze, te 2 pkt moga zaważyć o walce o 4 pozycję. No cóż.

odpowiedz
Racoviak - 06.04.2022 / 22:51, *.sky.com

Brawo Raków

odpowiedz
Zimny - 06.04.2022 / 21:39, *.plus.pl

I dobrze że pucharów nie będzie bo tu trzeba budować drużynę od zera .Granie od początku lipca w Gibraltarze ,San Marino Czy Malcie w tym nie pomoże.

odpowiedz
Zawieja - 06.04.2022 / 20:48, *.t-mobile.pl

Vukovic won

odpowiedz
PP - 06.04.2022 / 20:34, *.tpnet.pl

Odpadlismy ale po jakiej grze zeby przez 90 minut nie strzelic gola na remis dajacego nadzieje na dogrywke i karne wiec szkoda slow !!

odpowiedz
PRP - 06.04.2022 / 20:26, *.tpnet.pl

P.Trenerze: Co to bylo w wykonaniu LEGII ?

odpowiedz
Pit - 06.04.2022 / 20:03, *.net.pl

Wstyd jak w całym tym roku, dziady, dziadostwo i syf. Dobrze, że nie mam w tym roku kupionego karnetu...... Na takie dziadostwo bilety powinny być darmowe plus dojazd z i do domu Uberem opłacany kibicom z kieszeni Mioduskiego i większości kopaczy....... Wstyd!

odpowiedz
Antek - 06.04.2022 / 19:59, *..

Gamonie wszyscy

odpowiedz
ajajajaj - 06.04.2022 / 19:59, *.net.pl

kupa dziadostwa , rozgonić to patałajstwo w cztery strony świata , pajace nie piłkarze

odpowiedz
jo - 06.04.2022 / 19:57, *.tpnet.pl

Wygrał zdecydowanie lepszy zespół.
Dziękujemy prezesie mioduski za zbudowanie zespołu na środek tabeli ...

odpowiedz
DanieLo - 06.04.2022 / 19:51, *.comcast.net

Slabych mamy piłkarzy….
Trener tez jest przeciętny…
Właściciel to sabotażysta,
A Kibice bierni.

Minęły lata sukcesu
Żyjemy historią i marzeniami
Olewamy rzeczywistość
Przyszłości brak

odpowiedz
KARPIU - 06.04.2022 / 19:47, *.vectranet.pl

Niestety w tym sezonie Legia nie zasługuje na puchary.Zbyt dużo błędów zostało narobionych.Taki rok przerwy w pucharach być może nie będzie taki zły dla klubu.Trzeba budować spokojnie nowy zespół bez obciążeń pucharami i zbudować porządny skład na mistrzostwo

odpowiedz
Leśny Dziedek - 06.04.2022 / 19:55, *.t-mobile.pl

@KARPIU: Fantasmagorie...Za co, za długi????

odpowiedz
Korek - 06.04.2022 / 20:10, *.chello.pl

@KARPIU: ewidentnie poniosła Ciebie fantazja. Zadłużony Klub nie będzie wstanie zainwestować w wartościowych piłkarzy. Miodowe rządy sprowadziły nas do roli średniaków. I tak chyba pozostanie na dłużej.

odpowiedz
Sidik - 06.04.2022 / 19:46, *.proxnet.pl

Więcej Sliszow, Rosołkow, Skibickich i będziemy mistrzami...Slisz nie ma podstaw, piłka mu odskakuje na 2 metry przy przyjęciu. Skibicki jeździec bez głowy. Rosołek ustawić się nie potrafi. I to są zawodowi kopacze...

odpowiedz
Kreator - 06.04.2022 / 20:01, *.chello.pl

@Sidik: Slisz na filmiku mówi od razu po meczu wchodzę do zimnej wody nawet nie potrafił powiedzieć dokładnie o co chodzi tylko ze woda jest zimna i się szybciej regeneruje udzielając odpowiedzi nonszalancko bawi się telefonem. To dzisiaj chłopaki z Rakowa pokazali jak się regeneruje i gania Slisza i pykaa w dziadka jak krowę po pastwisku!!!! On nawet nie ma siły biegać a poziom gry tzn inaczej próby gry w piłkę jest Dramatyczny Tragiczny aż oczy bolą!!!!

odpowiedz
Sidik - 06.04.2022 / 21:34, *.proxnet.pl

@Kreator : ja nie pamiętam tak tragicznego defensywnego w Legii a kibicuje od 96 roku. To Maciek Iwański vel Pączek wykazywał więcej woli walki i techniki.

odpowiedz
Opoor - 06.04.2022 / 19:42, *.orange.pl

Mecz pokazuje jak słabym taktykiem jest Vuko. Bez środka pola nie da się wygrać maczu. Nawet mając furę szczęścia.

odpowiedz
Miki - 06.04.2022 / 20:00, *..

@Opoor : Jeszcze trzeba mieć z kogo budować… A tu jeszcze na doczepkę był obowiązek wstawienia dwóch młodzieżowców i kontuzja Miszty (ważna rzecz – Raków grał Trelowskim w bramce, więc w polu Legia musiała mieć jednego młodego więcej).

odpowiedz
KRZYSZ - 06.04.2022 / 19:42, *.datapacket.com

Z LECHE NIETY BĘDZIE DWÓ CYFRÓWKA

odpowiedz
Lolo - 06.04.2022 / 21:07, *.plus.pl

@KRZYSZ: analfabeta

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.04.2022 / 19:39, *.aster.pl

Będziemy gonili wynik Lopesem.......

odpowiedz
KRZYSIEK - 06.04.2022 / 19:38, *.datapacket.com

DNO DNO

odpowiedz
Żarek Ottwock - 06.04.2022 / 19:38, *.chello.pl

Nie ma kim grać i Legia odpada sama nazwa meczu nie wygramy!!! Wstydu nie będzie dalej. Niech Raków zgarnia Puchar i Mistrzostwo oby nie Ci z Poznania!!!

odpowiedz
Trener - 06.04.2022 / 19:38, *.net.pl

Po co psuć to co przynosi efekty zrobić zmianę za Wszołka i do przodu. A tak znowu gramy na trójkę obrońców i wahadłowych, których nie mamy. To jakaś masakra.

odpowiedz
Darek - 06.04.2022 / 19:37, *.tpnet.pl

Mladenovic w końcu pokazał swój poziom leżąc na murawie za murem przy rzucie wolnym dla Rakowa.

odpowiedz
Sylwester - 06.04.2022 / 20:26, *.centertel.pl

@Darek: To był najlepszy jego fragment w tym meczu

odpowiedz
Gocław - 06.04.2022 / 19:36, *.net.pl

Obrona Częstochowy hahaha
mioduski sprzedaj Ł3 bo ty się nie nadajesz na piłkę profesjonalną.
Legia for sale.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.04.2022 / 19:36, *.t-mobile.pl

Chciałem przeanalizować grę Legii, ale szkoda czasu. Jakie puchary, o czym my marzymy. Utrzymanie to jest sukces w tym sezonie, a dalej widać ciemny tunel...

odpowiedz
Dzidek - 06.04.2022 / 19:35, *.icpnet.pl

Nic nie idzie. Dobrze, że tylko 0:1. Jędza fauluje a potem głupa pali. Oni są bez formy. Myślałem, że Legia czymś zaskoczy.

odpowiedz
Krakus - 06.04.2022 / 19:35, *.stimo.net

Raków o dwie klasy lepszy. Gdyby nie pech to spokojnie 3 lub 4-0 , Legia nie istnieje. Klub ze stolicy, mistrz Polski a gra taka padake.. zal patrzec buhahaha..

odpowiedz
wtf - 06.04.2022 / 19:32, *.chello.pl

Trzeba sobie powiedzieć prawdę,nie pasujemy do pucharów europejskich! Ba,nawet od czołówki ekstraklasy zaczynamy odstawać.

odpowiedz
Dzidek - 06.04.2022 / 19:31, *.icpnet.pl

Wieteska biega jak emeryt. Potem fauluje.

odpowiedz
ZacznijcieGrać - 06.04.2022 / 19:30, *.net.pl

Mladenović, Pekhart, Rosołek, Slisz, Rose, Skibicki, VUKOVIC!! Kto jeszcze ma trafić na listę nieudaczników, żeby coś się ruszyło do przodu!! DRAMAT HAŃBA I DNO!!! NASZĄ LEGIĘ KOCHANĄ HAŃBICIE!!!

odpowiedz
wtf - 06.04.2022 / 19:25, *.chello.pl

W sumie po co nam te puchary,żeby znowu się przed spadkiem bronić?

odpowiedz
Olomanolo - 06.04.2022 / 19:21, *.207.228

Mladen do rezerw

odpowiedz
Lolo - 06.04.2022 / 19:19, *.plus.pl

Tak wygląda drużyna, która chce zdobyć puchar!!! Buahaha

odpowiedz
Łukanio - 06.04.2022 / 19:12, *.tpnet.pl

Gość ma w bramce Boruca to koniecznie chce być mądrzejszy niż jest. Jak mozna takim składem wyjść w meczu o wszystko???

odpowiedz
Kibic(L) - 06.04.2022 / 19:07, *.inetia.pl

Mam nadzieję, że przejęciu drużyny przez Runjaicia, w przyszłym sezonie nie zobaczę już co najmniej połowy zawodników, którzy wyszli w podstawowym składzie.

odpowiedz
Jerry - 06.04.2022 / 19:14, *.chello.pl

@Kibic(L): Przyjdą Ronaldo, Salah, Hazard i de Jong.

odpowiedz
smok - 06.04.2022 / 19:05, *.vectranet.pl

Nie jęczeć!!! Dobrze będzie, Matka Boska Jasnogórska jest po stronie Legii!!!

odpowiedz
Dedi - 06.04.2022 / 19:00, *.plus.pl

Czy nikt nie widzi jaki Pekhart jest sztywny? Toć on piłki nie umie przyjąć?? Czy tak duży klub jak Legia nie może mieć w końcu silnego technicznego napastnika. Albo zwrotnego jak Nikolic

odpowiedz
Daszka - 06.04.2022 / 18:54, *.chello.pl

W pierwszej połowie naszej drużynie zabrakło nie tyle armat, co zwykłej małej armatki. Z taką "siłą rażenia" finał PP - nieosiągalny!

odpowiedz
Zielu - 06.04.2022 / 18:54, *.centertel.pl

Jezeli Rosolek jest najaktywniejszym zawodnikiem z przodu, to zaczynam rozumiec taktyke na grę na zero z przodu

odpowiedz
Darek - 06.04.2022 / 18:52, *.tpnet.pl

Zdjąć Skibickiego i Mladenovicia i z nowymi nadziejami na drugą połowę. Slisza też bym wymienił na Sokołowskiego.

odpowiedz
wtf - 06.04.2022 / 18:52, *.chello.pl

Minęło już 2 tygodniowe okienko w rundzie,w którym drużyna Vukovica gra szybko i z polotem.Niestety tym razem przypadło ono na przerwę reprezentacyjną.

odpowiedz
Michał - 06.04.2022 / 18:51, *.plus.pl

Raków nie gra nic....to my gramy trochę i przegrywamy....no tragedii ciąg dalszy. Tutaj trzeba zap......ać i tyle w temacie. Nie widzę nas w finale....obym się mylił.

odpowiedz
olek - 06.04.2022 / 18:56, *.chello.pl

@Michał: Raków 5 strzałów w światło bramki po 45 minutach,my 2.Przestań wypisywać bajki,gdyby nie fart po naszej stronie to Raków prowadziłby 3:0.Raków ma trenera,my nie.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.04.2022 / 18:51, *.aster.pl

Gramy na szczycie możliwości. Ten skład, z tym trenerem więcej nie da.

odpowiedz
gabrys - 06.04.2022 / 18:50, *.tpnet.pl

rosołek masakra
pekhart dramat
skibicki patola
mladenovic prosto podać nie umie
Dobrze że ten raków nic nie gra i jest jakaś nadzieja.

odpowiedz
Hiszpan - 06.04.2022 / 18:47, *.telnaptelecom.pl

Dobrze że Vukovic to trener tymczasowy

odpowiedz
info - 06.04.2022 / 18:53, *.chello.pl

@Hiszpan: Dokładnie.Papszun taktycznie go zjadł.Gość sapie się do Boruca,a jego warsztat trenerski jest na poziomie I ligi,a nie ekstraklasy

odpowiedz
vuko = Pinokio - 06.04.2022 / 19:14, *.t-mobile.pl

@info: na 1 ligę jest zbyt słaby skoro z Widzewem przegrał.

odpowiedz
Hiszpan - 06.04.2022 / 18:46, *.telnaptelecom.pl

Ślisz masakra

odpowiedz
Jerry - 06.04.2022 / 18:57, *.chello.pl

@Hiszpan: Kto to jest "Ślisz"?

odpowiedz
jarekk - 06.04.2022 / 19:38, *.metrointernet.pl

@Jerry: Powiem tak - na nazwisko trzeba sobie zapracowac. Deyna mial jeszcze trudniejsze nazwisko a kazdy wiedzial jak pisac. A ten talent co?
Kompletnie nic, nie wiadomo kto to jest.

odpowiedz
Młody - 06.04.2022 / 18:45, *.play-internet.pl

Skibicki Rosołek Mladen dno dna Slisz dno generalnie bez polotu a Raków też za wiele nie gra. Nadzieja jest ale tylko tyle...

odpowiedz
Redi - 06.04.2022 / 18:44, *.play-internet.pl

Josue prawie na stoperze, Mladen masakra, Skibicki gra bo musi, ciężko będzie...

odpowiedz
Kreator - 06.04.2022 / 18:43, *.chello.pl

Tacy ludzie jak Skibicki i Slisz nie powinni znaleźć się nigdy w Legii co dopiero w niej grać!!!! Mdli człowieka jak się patrzy na nich!!!

odpowiedz
Hiszpan - 06.04.2022 / 18:41, *.telnaptelecom.pl

Rosołek żenada. Przyjęcie jak w A-klasie

odpowiedz
AAA - 06.04.2022 / 18:38, *.chello.pl

Vuko,Skibicki ? Naprawdę?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.04.2022 / 18:40, *.aster.pl

@AAA: A Rosołek? A Mladen? Co oni robią na boisku?

odpowiedz
Miki - 06.04.2022 / 20:02, *..

@Po(L)ubiony: Rosołek i Skibicki (a potem Włodarczyk) robili na boisku młodzieżowców. Puchar wymagał występu DWÓCH.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 06.04.2022 / 18:37, *.19.184

Widzę Skibickiego od razu wiem że będzie źle, tak jakbyśmy grali od początku w 10.

odpowiedz
Hiszpan - 06.04.2022 / 18:36, *.telnaptelecom.pl

Skibicki dramat

odpowiedz
ryba socho - 06.04.2022 / 18:33, *.t-mobile.pl

za wolno bez pomysłu bez WALKI

odpowiedz
Wolska dla Wolakow - 06.04.2022 / 18:30, *.com.pl

Ludzie ogarnijcie się,gramy z drużyną walcząca omistrzostwo piłkarzami których mamy na pierwszą ligę,co wy byście chcieli?

odpowiedz
Sobo(L)ew - 06.04.2022 / 18:39, *.255.115

@Wolska dla Wolakow: solidną grę a nie gówno a nie co. Nieudacznik a nie trener

odpowiedz
88 - 06.04.2022 / 18:29, *.inetia.pl

Dajcie jakiś link.

odpowiedz
Pies Aron Od Jacka Jarka - 06.04.2022 / 18:39, *.133.145

@88: strumyk.tv tam sa zawsze mecze;)

odpowiedz
Jerry - 06.04.2022 / 18:23, *.chello.pl

Niestety w tym systemie Legia nie umie grać ofensywnie. Znów dużo grania w poprzek i do tyłu.

odpowiedz
Kreator - 06.04.2022 / 18:19, *.chello.pl

Że Sliszem od początku w 10 bo to jest zawsze osłabienie, Rosołek dziecko we mgle. Skibicki bez komentarza. Oby się puchar dzisiaj nie skończył. Czarno to widzę.

odpowiedz
Leon M - 06.04.2022 / 18:37, *.chello.pl

@Kreator : Skibicki cały czas traci piłkę nie potrafi chociaż przez chwilę się przy niej utrzymać nie wspomnę o opanowaniu. Dramat

odpowiedz
eN - 06.04.2022 / 18:50, *.as13285.net

@Leon M : no nie mow czasem zdazy podac... Ale ze do przeciwnika to juz inna historia

odpowiedz
Kreator - 06.04.2022 / 19:33, *.chello.pl

@eN: Racja HAHHA :)

odpowiedz
Byniu - 06.04.2022 / 18:18, *.vectranet.pl

Niestety Legia prawie zawsze na mecze z Rakowem wychodzi na boisko przestraszona.Raków praktycznie przez cały mecz gra bardzo blisko i agresywnie,a tego delikatni gracze Legii nie wytrzymują.Raków od pierwszych minut przejmuje inicjatywę,a Legia zawsze jest tym zaskoczona.Nie rozumiem dlaczego.Nawet dzieci w przedszkolu wiedzą jak gra Raków Papszuna

odpowiedz
L L L - 06.04.2022 / 18:14, *.centertel.pl

Frajerzy.

odpowiedz
MożeSięUda - 06.04.2022 / 18:12, *.chello.pl

Czy remis na wyjeździe premiuje Legię?

odpowiedz
bum - 06.04.2022 / 18:12, *.233.15

Pograne heheh

odpowiedz
Kiero - 06.04.2022 / 18:00, *.play-internet.pl

Dziś niestety nastąpi pożegnanie z pucharami - kubeł zimnej wody. Szkoda

odpowiedz
!(L)! MIŁKOWICE - 06.04.2022 / 17:48, *.tpnet.pl

Strebinger
Johansson . Rose . Wieteska . Jędrzejczyk
Slisz . Josue
Kastrati . Rosołek . Verbić
Włodarczyk

odpowiedz
Michał - 06.04.2022 / 17:40, *.plus.pl

Jazda z tym Rakowem na pełnej k....e. Kiełbasy w górę i golimy f.....ów. Jazda do finału panowie.

odpowiedz
KrystekLegia - 06.04.2022 / 17:34, *.chello.pl

Nie ważne w jakim stylu ważne aby zagrać w finale. Ogień panowie.....

odpowiedz
Darek - 06.04.2022 / 17:32, *.chello.pl

Skibicki i Mladenović ciemno to widzę.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.04.2022 / 17:54, *.aster.pl

@Darek : Skoro do tej pory to nie trybiło, to teraz zatrybi? Też tego nie widzę.

odpowiedz
Kamuflaż - 06.04.2022 / 17:11, *.tpnet.pl

1:2 :)

odpowiedz
antek - 06.04.2022 / 17:09, *.centertel.pl

Po co ten Verbic jak on nie gra

odpowiedz
... - 06.04.2022 / 17:05, *.wtnet.de

Wymóg dwóch młodzieżowców A Ciepieli również brak. Strzałek fajnie, tylko gość w obecnych rozgrywkach 45min rozegrał i to w 3 lidze.

odpowiedz
Kiełby w górę Legia wygra mecz! - 06.04.2022 / 16:55, *.96.53

Panowie, kiełby w górę i jedziemy frajernie!

odpowiedz
... - 06.04.2022 / 16:54, *.wtnet.de

Muciego nie ma nawet na ławce. Mladen w pierwszym składzie do tego Skibicki,będzie słabo. Obym się mylił.

odpowiedz
L - 06.04.2022 / 17:22, *.tpnet.pl

@...: Typowy Vuko. Coś se ubzdurał i sie tego trzyma. Szkoda bo z ławki mógłby wejść a tak wejdzie Lopes...

odpowiedz
Marcin - 06.04.2022 / 18:21, *.plus.pl

@L: jak przegra dzisiaj powinien zrezygnować…

odpowiedz