fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Raków 1-0 Legia

Pucharu(ów?) nie będzie...

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

To jest już koniec. Koniec marzeń o krajowym trofeum. Legia zasłużenie przegrała w półfinale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa 0-1, będąc drużyną wyraźnie słabszą od swojego rywala. Ta porażka oznacza także, że szanse na europejskie puchary w tym sezonie zmalały do minimum, bo strata do czwartego miejsca na 7 kolejek przed końcem wynosi aż 8 punktów.

Niestety, mecz znakomicie rozstrzygnął się dla piłkarzy Rakowa. Już w 6. minucie gry gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce Mateusza Wdowiaka. Pomocnik udanie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego od Iviego Lópeza. Chwilę potem mogłoby być już 2-0. Tym razem świetnie na linii zachował się jednak Richard Strebinger, który uratował legionistów przed stratą gola. Później przez kolejne minuty na murawie nie działo się zbyt wiele. Jedna i druga drużyna nie potrafiła poważnie zagrozić pod polem karnym rywala. Legioniści mieli problemy z przedostaniem się pod bramkę przeciwników, którzy wyjątkowo dobrze ustawiali się w obronie.

Dopiero na kilka minut przed przerwą na odważne uderzenie z daleka zdecydował się Josue. Portugalczyk trafił jednak wprost w Kacpra Trelowskiego. Raków odpowiedział mocną próbą Ioannisa Papanikolaou. Futbolówka po drodze odbiła się jednak jeszcze od jednego z legionistów, dzięki czemu wylądowała wprost w rękach Strebingera. W doliczonym czasie pojedynek o górną piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wygrał Tomas Pekhart i ponownie pewnie na linii zachował się bramkarz Rakowa. Wkrótce sędzia zakończył pierwszą połową, w której zdecydowanie najwięcej działo się w jej końcówce.

fot. Mishka / Legionisci.comfot. Mishka / Legionisci.com

Siedem minut po przerwie było blisko gola dla Rakowa. Po wrzutce z rzutu wolnego główkował jeden z rywali i w ostatnim momencie instynktownie zachował się Strebinger. Po godzinie gry odpowiedział Mateusz Wieteska. Jego strzał nie mógł jednak zaskoczyć Trelowskiego. Kolejne minuty po zdecydowana przewaga gospodarzy, którzy niemal stłamsili legionistów na ich połowie. Trzy razy to świetnej sytuacji doszedł Ivi Lopez, który dwukrotnie nie trafił w światło bramki, a raz chybił ponad poprzeczką. Kwadrans przed końcem pomocnik ponownie stanął przed wyborną szansą, jednak tym razem egzekwując rzut wolny tuż sprzed szesnastki Legii. Strebinger pofrunął w kierunku kopniętej futbolówki, ale ta nieznacznie przeleciała obok słupka.

Wprowadzony w drugiej połowie Benjamin Verbić mógł zaliczyć znakomity debiut, doprowadzając do remisu kilkanaście minut po swoim wejściu. Niestety, pomocnik zupełnie nieatakowany fatalnie przestrzelił po podaniu z prawego skrzydła. W doliczonym czasie gry ten sam zawodnik oddał płaskie uderzenie zza pola karnego, lecz Trelowski ponownie tego wieczoru okazał się być bezbłędny.

Puchar Polski
1/2 finału
#RCZLEG
5500
Częstochowa
6.04.2022
18:00
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
1-0
Legia Warszawa
5' Wdowiak
(1-0)
12 Kacper Trelowski
2 Tomas Petrasek
24 Zoran Arsenić
7 Fran Tudor
66 Ioannis Papanikolaou
8 Ben Lederman
70 Fábio Sturgeon 79'
22 Deian Sorescu
11 Ivi Lopez 90'
17 Mateusz Wdowiak
9 Sebastian Musiolik 46'
1 Vladan Kovacević
3 Milan Rundić 79'
16 Oskar Krzyżak
88 Walerian Gwilia
71 Wiktor Długosz
77 Marcin Cebula 90'
21 Vladislavs Gutkovskis 46'
55 Szymon Czyż
18 Jakub Arak
Richard Strebinger 15
Lindsay Rose 29
Mateusz Wieteska 4
Artur Jędrzejczyk 55
Mattias Johansson 6
Bartosz Slisz 99
Josue 27
79' Filip Mladenović 25
64' Kacper Skibicki 22
64' Tomas Pekhart 9
Maciej Rosołek 39
Maciej Kikolski 80
Lirim Kastrati 7
Jurgen Celhaka 16
Joel Abu Hanna 23
Patryk Sokołowski 18
79' Rafael Lopes 21
64' Benjamin Verbić 77
Igor Strzałek 86
64' Szymon Włodarczyk 28
Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Goncalo Feio
Kierownik drużyny: Kamil Waskowski
Lekarz: Wojciech Herman
Masażyści: Sebastian Mizgała
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski
Sędziowie
Główny: Tomasz Musiał
Asystent: Sebastian Mucha
Asystent: Jakub Ślusarski
Techniczny: Sebastian Krasny
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (186)

+dodaj komentarz
Adam - 09.04.2022 / 02:15, *.chello.pl

I bardzo dobrze szczerze mówiąc. Ten sezon jest tragiczny, zdobycie PP byłoby takim mydleniem oczu, które na pewno PRowo mjodek próbowałby wykorzystać.

odpowiedz
niezadowoLony - 08.04.2022 / 04:29, *.17.98

Z WIELKIM SZACUNEM DO VUKO ZA WSZYSTKO CO ZROBIŁ DLA NAS DLA LEGII ITD ALE LEGIA JAK NA LEGIE PRZYSTAŁO POTRZEBUJE TRENERA CO BĘDZIE ZE SWOIMI ZAWODNIKAMI DOIŁ EXTRAKLASE I EUROPE , DZIĘKUJE...PYTANIE GDZIE SZUKAĆ TAKIEGO TRENERA..ODPOWIEDŻ TAM GDZIE KOCHAJĄ PIŁKE I BOGA I NIC WIĘCEJ DZIEKI ZA UWAGE I POZDRAWIAM NORMALNYCH I WARIATÓW!

odpowiedz
Pinokio WON !! - 07.04.2022 / 23:38, *.t-mobile.pl

Plan na mecz był prosty... Punkt w lidze za oddanie PP tak jak to było wcześniej z Cracovią !

odpowiedz
Dedi - 07.04.2022 / 22:59, *.plus.pl

Bodo Glimt które triumfalnie pokonaliśmy w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów po bramkach nieodżałowanych Emrelego i Luqiego, Mistrzowie Norwegii wygrali dziś u siebie w ćwierćfinale Ligi Konferencji 2-1 z Romą. Może gdybyś my grali w tych rozgrywkach a nie w ciężkiej grupie LE , też byśmy teraz byli w 1/4 LK ?? Pieniądze podobno porównywalne.

odpowiedz
Puk puk - 08.04.2022 / 12:07, *.net.pl

@Dedi: to jeszcze lepiej w lidze podwórkowej Pcimia dolnego , tam może nawet doszlibyśmy do finału .
Ogarnij się i zawsze równaj do silnych nie do dziadostwa.
No chyba, że chcesz być dziadem .

odpowiedz
Archanioł - 07.04.2022 / 22:09, *.net.pl

REKLAMA : szkolenia w temacie rujnowania klubu piłkarskiego od poniedziałku do soboty w godz. 7.00 do 22.00
Cena za godz. do uzgodnienia w zależności od poziomu ligi i tradycji klubu.
Lektor prowadzący z najlepszej półki, z dużym doświadczeniem niszczenia własnego klubu i robieniem pośmiewiska z klubu na całą Polskę.
Zapraszamy ilość miejsc ograniczona.

odpowiedz
eLka - 07.04.2022 / 21:16, *.mm.pl

PUDLU, WYNOŚ SIĘ Z TEGO KLUBU!!! ????

odpowiedz
Ł33 - 07.04.2022 / 22:50, *.chello.pl

@eLka: Cóż klubu nie ma.

odpowiedz
jasio865 - 07.04.2022 / 20:22, *.play-internet.pl

Witajcie!!!kolejny sukces Miodka!!!sprzedał Luqiego ,oddał Martina i chce pucharu pucharów???jakim prawem??zobaczcie jaką luka w pomocy , wszystko przejmowali pomocnicy Rakowa,gdzie byli legioniści??? bramkarz chyba muchy łapał przy bramce,podskoczył jak na skakance!!!no dalej Panie właściciel ,dalej do handlu!!! jesteś przecież mega znawca,właśnie od handlu!!!zobaczcie jaką przepaść w kiepskiej lidze między górą tabeli a tymi co o pozostanie!!!nie widać????szkoda!!!

odpowiedz
jo - 08.04.2022 / 05:59, *.tpnet.pl

@jasio865: w środku pola lej po bombie... Co w środku to dla Rakowa. Autorski pomysł miodka przynosi efekty.
Zwalniać, sprzedawać całą młodzież, kupować nie grających, młodzieży nie wpuszczać, zatrudnić armię doradców i menedżerów da c#uj wie czego.

odpowiedz
Wolfik - 07.04.2022 / 19:10, *.mm.pl

Jako, że siostra była uprzejma zakupić bilety nie wypadało odwiedzić "miasta świętej wieży" chociaż - zwłaszcza po ogłoszonej pauzie w wystepach Pawła Wszołka - miałem świadomość, że do cudu jest daleko.

Sam mecz był w naszym wykonaniu bardzo słaby, na dodatek szybko stracona bramka spowodowała, że nasza gra wyglądała jak jesienią - czylki nie wyglądała w ogóle. Śmiem twierdzić, że zagraliśmy o wiele gorzej niż w niedawnym spotkaniu ligowym, o meczu w Warszawie nie wspominając. Słusznie zatem trener ggospodarzy zauważył, że "takich doczekaliśmy czasów". Realnie, powinno być tak 4:1.....

Ale w sumie.... może to i dobrze, że nie zagramy w elimianacjach do europucharów. Drużyne i tak czaka niemała "rewolucja" : organizacyjnie (nowy sztab trenerski), kadrowa i pewnie też budźetowa. Zatem szanse na jaikolwiek awans i tak byłyby nikłe. Trzeba skoncentrowac się na zdobyciu brakujących 5-ciu "oczek" gwarantujacych spokojne utrzymanie i zapomniec i tym sezonie. W tej chwili nasza pozycja w tabeli nie kłamie - mamy kadrę na poziomie mieleckiej Stali....

A w Rakowie widzę głownego kandydata do dubletu.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2022 / 19:19, *.centertel.pl

@Wolfik: cóż, to kolejny przypadek kiedy Legia wygrywa z daną drużyną w lidze i chwilę potem przegrywa w pucharze. Może tak miało być po prostu...

odpowiedz
Wolfik - 07.04.2022 / 19:23, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Ale my nie wygralismy z Rakowem w lidze w tym sezonie.... :)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2022 / 19:30, *.centertel.pl

@Wolfik: a faktycznie Ivi Lopez wyrównał. Chyba końcówki nie oglądałem ;-) Ale graliśmy z nimi wtedy zupełnie inny mecz. Powiedzmy, że zasługiwaliśmy na wygraną ;-)

odpowiedz
Dedi - 07.04.2022 / 18:30, *.plus.pl

Podobno mamy1,5 mln euro na transfery to poszalejemy może uda się kupić napastnika Olimpii Grudziądz

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/tyle-legia-warszawa-bedzie-mogla-wydac-na-transfery-w-letnim-okienku-podano-dokladna-kwote/185950-n

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2022 / 18:52, *.centertel.pl

@Dedi: to tylko potwierdza, że kierownictwo nie przewiduje dodatkowych bonusów za udział w pucharach europejskich. Czyli 4 miejsca w lidze nie będzie.
A te 1,5 mln euro to pewnie na Nawrockiego.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/956181/nawrocki-robi-furore-w-legii-wiemy-ile-kosztuje-jego-wykupienie-to-duza-kwota

odpowiedz
Dedi - 07.04.2022 / 19:12, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe: Pewnie go nie wykupimy.. i wróci do Werderu.. szkoda bo jest dobrym obrońcą. Zieliński rozmawia podobno z nowym Luqinhasem , czyli pewnie jest obrany tradycyjnie kierunek wzmocnień z drugiej ligi Portugalskiej bo inny nie mamy pieniędzy, tam można wyciągnąć nawet niezłych grajków za 80- 200 tysięcy euro, w Polsce będą zarabiać więcej niż w drugiej lidze Portugalskiej więc nawet perspektywa braku pcuharów Legii ich skusi. Tam Brazyliczyków jest dużo. Niech odrazu weźmie też Zieliński w komplecie napastnika. Najlepiej żeby również miał troszkę techniki, bo jak wczoraj widziałem Pekharta który piłki wolnej od Mladena nie umiał przyjąć to mnie aż mnie paliło w środku. Perspektywa braku pucharów nie da nam dobrych piłkarzy, tym bardziej z budżetem 1.5 mln... Więc skauting musi pracować już na wysokich obrotach wysyłać ich na mecze 2 ligi Portugalskiej czy 3 Hiszpańskiej po taniego nowego Carlitosa czy nowego Luqhinhasa. Apropo Luqiego podobno narazie średnio są tam z niego zadowoleni, MLS to jednak mocno fizyczna aniżeli techniczna liga. Więc narazie gra ogony Luqinhas.. szkoda troche że w tej akcji z autobusem nie siedział jednak gdzieś na tyle bo może nadal by w Warszawie był.

odpowiedz
Wolfik - 07.04.2022 / 19:13, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Ten skład jest i tak do wymiany. Za połowę płaconych kwot z tytułu kontraktów powinnismy miec zespól na poziomie 4-6 miejsca. A mamy kadrę na poziomie Mielca czy Białegostoku....

"Pudrowanie trupa" jak ktoś z Kolegów słusznie napisał niżej.

odpowiedz
Wolfik - 07.04.2022 / 19:15, *.mm.pl

@Dedi: Stawiam, że wykupimy Majka, bo kwota jest śmieszna. Nie po to jednak, by u nas grał. Coś jak ze Świerczokiem w Gliwicach.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2022 / 19:25, *.centertel.pl

@Wolfik: i jak zarobią na Nawrockim, to zaczną zakupy w 2 i 3 lidze portugalskiej. I wszystko jasne ;-)

odpowiedz
Dedi - 07.04.2022 / 21:08, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe:
Przynajmniej można tam znaleźć takiego Amarala czy Andre Martinsa oni nawet grali na najwyższym szczeblu rozgrywek, w ogóle tam nie brylowali, Amaral wrócił do Portugaliii było mu tam za ciężko, w Polsce natomiast jest gwiazdą.. cóż ekstraklasa to taka liga , nie dziwota że jesteśmy na poziomie 29 ligi w Europie... A to przecież Polska 38 milionów ludzi zaraz może się okazać z wiadomych względów że będzie to 41 milionowy kraj .. Szwajcaria ludność 8 mln Portugalia 10 a przewyższają nas o 100 lat. Nasza liga nigdy nie będzie w TOP 15.
Legia w sezonie 95/96 grała w 1/4 Ligi Mistrzów! I to bez mega stadionów, szkoleń wielu boisk... Teraz mamy wszystko a jednak i to tylko faza grupowa to dla naszych klubów szczyt marzeń.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2022 / 22:05, *.centertel.pl

@Dedi: Kierumek na pewno dobry. Wielu z portugalskich lig już się u nas sprawdziło. Portugalia ma ten atut, ze względu na język, że lubią do niej emigrować uzdolnione chłopaki z Ameryki Południowej, a to kopalnia talentów.

odpowiedz
Marce(L)i - 07.04.2022 / 17:58, *.t-mobile.pl

Po raz kolejny piszę: z tego szrotu nie da się zmontować porządnego auta.Szkoda mi tylko Vuko oraz zagorzałych fanów LEGII.Czago ja dożyłem po 67.latach kibicowania mojemu kochanemu klubowi? Eeeech!

odpowiedz
Zlb - 07.04.2022 / 23:21, *.t-mobile.pl

@Marce(L)i: Szkoda Ci Ziomek Vuko?Odkąd ruszył Artura dla mnie jest zerem. Do tego brak szacunku do Fanatykow!Zrobil sie Pan Wszystko wiedzący!!!Kibicowalem mu ale No przegina mocno Niech rwie od Nas jak najdalej!A MY?A MY DAMY RADE!!!L.M .

odpowiedz
Adam - 09.04.2022 / 02:24, *.chello.pl

@Zlb : Zero szacunku dla Boruca za sabotowanie klubu, brawa dla Vuko za to, że nie bał się odstawić piłkarza, któremu zostało już tylko nazwisko.
Z tym brakiem szacunku do fanatyków to już chyba żart, nawet nie skomentuję.

odpowiedz
gazza - 07.04.2022 / 17:55, *.inetia.pl

Raków był dwa razy lepszy - w każdym calu , od techniki po kondycję i wolę walki...
Nasi grali tak jakby nie chcieli tego wygrać...Czyżby postawili u buka ...???

odpowiedz
Vito L - 07.04.2022 / 17:32, *.tpnet.pl

Mioduski złodzieju oddaj chociaż "nieśmiertelnik"

odpowiedz
bronek49 - 07.04.2022 / 17:20, *.chello.pl

i bardzo dobrze że odpadli żeby Legia mogła grać w pucharach to trzeba by było wymienić z 6 piłkarzy podstawowego składu nabrali szrot i pchają się do pucharów

odpowiedz
autor - 07.04.2022 / 15:49, *.vectranet.pl

aahahahahahahahhahhahhaha trzeba bylo byc potwornym debilem zeby wierzyc, ze ta banda kalek z tym gownianym trenerem ma tu jakiekolwiek szanse xDDD

odpowiedz
Kibic(L) - 07.04.2022 / 14:50, *.inetia.pl

Były dwa rodzaje zagrań, które wczoraj zaprezentował Slisz - faul i strata. To co ten chłopak prezentuje to jest DRAMAT!.
Niestety to dopiero początek. Połowa ludzi, którzy wczoraj grali nigdy w Legii nie powinna grać a jeśli już to za mniej więcej 1/4 obecnej pensji. Mamy najdroższych piłkarzy w ekstraklasie a poziomem piłkarski oddaje wczorajszy mecz. Nie ma pieniędzy, nie ma pucharów, nie ma ludzi do gry. To będzie 5-7 bardzo chudych lat w Legii.

odpowiedz
Gocław - 07.04.2022 / 16:42, *.net.pl

@Kibic(L): możemy podziękować tylko jednemu temu jednemu , który powinien już zostawić sobie klub ze stolicy i kupić sobie coś na granicy 3ciej ligi no tam jego miejsce i budżet.

odpowiedz
grzesiek - 07.04.2022 / 16:48, *.centertel.pl

@Kibic(L): jest to efekt glupich transferow prxeprowadzonych przez kucharskiego. Dwa najbardziej wartosciowe transfery charatin oraz kastrati nie grają wcale. Jest to najlepsze podsumowanie sposobu doboru pilkarzy do druzyny przez kucharskiego.

Mijlejmy nadzieje ze to ostatni taki beznadziejny sezon. Od teraz zaczniemy piąć sie w gore

odpowiedz
ZenekL3 - 07.04.2022 / 16:56, *.chello.pl

@grzesiek: Piąć w górę? - Za co? Kucharski już wydał pieniądze z kredytu i ze Szwajcarskiego Funduszu, który mamy spłacić z przyszłych praw telewizyjnych.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 07.04.2022 / 21:31, *.play-internet.pl

@grzesiek: 100% racji, a gra gamoń Slisz z Sokołowskim i Skibickim dramat, czemu nie gra Muci

odpowiedz
ZenekL3 - 07.04.2022 / 13:43, *.chello.pl

Mecz się odbył czas pomyśleć jakie konsekwencje finansowe przyniesie brak pucharów i przeciętny wynik finansowy z Ekstraklasy. Ile trzeba będzie dodać do zadłużenia, żeby tylko obsłużyć już istniejące zadłużenie? Sprzedaliśmy Lukiniasa, Juranowicza więc obecnie już nie ma kogo, chyba, że ktoś weźmie Wieteskę ale za obrońcę i sprzedając na musie raczej nie będą to kokosy. Co dalej Wstrętny Pudlu?

odpowiedz
X - 07.04.2022 / 12:57, *.chello.pl

Nie potrafią podstaw. Tylko Josue potrafi poprawnie przyjąć piłkę i celnie podawać. Piłkarskie abecadło jest dla naszych za trudne.

odpowiedz
tekken (L) - 07.04.2022 / 11:46, *.230.80

To było do przewidzenia w tym sezonie i chyba nikt nie jest zaskoczony. Grali całkiem dobrze, biorąc pod uwagę, że to Raków. My w tym sezonie to bronimy się przed spadkiem i przecież widać, że są lepsze drużyny, które powinny grac w pucharach.

odpowiedz
Pusia - 07.04.2022 / 11:39, *.206.167

To jest proste, oddaliśmy ten puchar za punkt w eklapie…cóż tania prostytucja

odpowiedz
Arek - 07.04.2022 / 18:25, *.t-mobile.pl

@Pusia: tak samo było z Cracovią

odpowiedz
PawLo - 07.04.2022 / 10:42, *.mm.pl

Vuko zmianą taktyki na trójkę obrońców sam sobie założyłeś betonowe sandały więc żegnamy ozięble z ironią uśmiechu na ustach !!! Czas na prawdziwego trenera nie weufiste Runajic Witamy w Legii !!!

odpowiedz
Morda - 07.04.2022 / 14:22, *.orange.pl

@PawLo: Idioto

odpowiedz
PawLo - 07.04.2022 / 16:19, *.mm.pl

@Morda: Debil

odpowiedz
pol - 07.04.2022 / 10:06, *.chello.pl

pinokio......niedojda.....marny treneżyna

odpowiedz
marcin - 07.04.2022 / 10:02, *.orange.pl

Ten sezon to mem w wykonaniu Legii, w wykonaniu DM. Miał awans do europejskich pucharów, co nie udało Mu się samodzielnie wcześniej ani razu, to zamiast iść za ciosem wszystko koncertowo zepsuł. Szkoda gadać...

odpowiedz
Jimmy L - 07.04.2022 / 09:46, *.centertel.pl

Bay bay puchary. Zresztą nawet takich ambicji nie miałem jeśli chodzi o ten sezon. Modlę się żebyśmy po tym meczu znowu nie wpadli w dołek i utrzymali się w lidze .

odpowiedz
Kieł - 07.04.2022 / 09:42, *.t-mobile.pl

Ten Skibicki to jest taki współczesny Franklin Mudoh. Tragedia. A Slisza to już nie wiem do kogo można porównać.

odpowiedz
Pino(L) - 07.04.2022 / 12:35, *.play-internet.pl

@Kieł: Zgadzam się. Po tym sezonie czas pożegnać następujących grajków: Lopes, Pekhart, Skibicki, Mladenovic, Slisz. Czas na świeżość.

odpowiedz
Hw - 07.04.2022 / 16:49, *.t-mobile.pl

@Pino(L): A dasz kase na tą świeźość?

odpowiedz
legionista - 07.04.2022 / 09:35, *.net.pl

dajcie spokój Vuko postępują z nim jak ze szmaciarzem chcą zmiany trenera okey ale nie w taki sposób, po jakiego Runjaic się pochwalił, dograł by Vuko do końca sezonu i wtedy decyzja, dla mnie Mioduski to jest gość który myśli że ma kasę i wszystko załatwi, gówno prawda. Nie zdziwię się jak Vuko już odpuścił sezon, byle dograć a utrzymanie jeszcze nie jest pewne. Na potwierdzenie moich słów zagrał systemem który się nie sprawdził.

odpowiedz
t - 07.04.2022 / 09:01, *.edu.pl

Szkoda, ale gra naszego zespołu była naprawdę słaba....

odpowiedz
WO(L)A - 07.04.2022 / 07:59, *.plus.pl

Kibicuję tej druzynie od ponad 45lat., jednak takiej padaki to chyba nigdy nie było. Nie. Był taki sezon. Uwaga teraz heyt na mni. Ja uważam, że od przyjścia Boruca do klubu zaczeło się dziać ch..jowo. a ostatnie czerwo i osłabienie drużyny to to już szczyt. Mnie się wydaję, że chodzi o zmniejszenie wartości Legii i odkupienie klubu za mniejszą kasę. Ciekawe kto jest głównym wspólnikiem.

odpowiedz
Olomanolo - 07.04.2022 / 12:19, *.207.228

@WO(L)A: też to zauważyłem ponadto od początku sezonu robił wszystko aby nie grać osłabiał drużynę

odpowiedz
LewLegia - 07.04.2022 / 07:40, *.net.pl

Ryba psuje się od głowy i smród, aż nie można wytrzymać, taki los nam zgotował właściciel klubu.
Pyzowaty trener to był koń trojański i nóż w plecy.
Odejdź i daj miejsce profesjonalnemu i bogatemu właścicielowi to Legia wróci na swoje miejsce w dupoklasie.

odpowiedz
mietowy - 07.04.2022 / 07:25, *.t-mobile.pl

no coz szkoda ze tak sie skonczylo . Poczatek meczu juz pokazal ze nas raki docisna no i sie stalo

odpowiedz
Pawelec - 07.04.2022 / 07:24, *.t-mobile.pl

Przykro to stwierdzić nie ma drożyny poziom piłkarski 2 liga masakra rosołki i ci podobni katastrofa żal to oglądać pozdr.

odpowiedz
paw_pawela - 07.04.2022 / 07:18, *.tdt.pl

Jakie puchary? na własnym podwórku potykamy się o własne nogi hahahahaha (to śmiech ze złości). Jeżeli wypada Miszta i Wszołek a my słyszymy że nie ma kim grać to o jakich pucharach mówimy??????

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.04.2022 / 07:10, *.aster.pl

Niestety, cudu nie było. Piłka nie rządzi się boskimi prawami. W rundzie jesiennej graliśmy słabo, ale szczęścia też nie było. I to w wielu meczach. W tej rundzie, gramy na podobnym poziomie, ale karta się odwróciła i skubnęliśmy parę punktów. Ważnych, bo z drużynami z dna tabeli. Ale widać gołym okiem, że Vuko - z całym szacunkiem - niewiele potrafi. Jest zwyczajnie słaby, ale myśli o sobie jak najlepiej. Jeśli zostanie na następny sezon, będzie źle.

odpowiedz
Grochu - 07.04.2022 / 01:34, *.interkam.pl

mieli przegrać!!!

odpowiedz
Dedi - 06.04.2022 / 23:55, *.plus.pl

Nie widzę naszej wygranej niestety w sobotę... Jeszcze jakby był Wszołek to może by było ale oni u siebie grają dobrze. Najgorsze jest to że Lechia gra u siebie z Bruk Betem... raczej wygrają. Wtedy po sobocie będzie 11 punktów straty do Gdańszczan.. nie odrobimy tego w 6 meczach.. trzeba będzie przełknąć następny sezon bez pcuharów... Przynajmniej mam nadzieję nasi nie będą narzekać na przemęczenie bez pucharów. I czeka nas setna zmiana trenera

odpowiedz
artic - 06.04.2022 / 23:31, *.18.86

Austryjacki Rysio najlepszy w (L) mam nadzieje ze na dlugo posadzi Miszte na ławce rezerwowych
Rosolek,a szczegolnie Skibicki i Slisz to nie jest poziom na Legie a forowany przez Nędze jego synalek moze sobie popykac co najwyzej w Zniczu Pruszkow albo w Wisle Puławy wszedl po przerwie i jego nazwiska nie wymienil komentator ani razu.

odpowiedz
javed - 07.04.2022 / 00:26, *.gda.pl

@artic: już jedn z Legii poszedł do Znicza Pruszków ;)

odpowiedz
artic - 07.04.2022 / 07:54, *.t-mobile.pl

@javed: ale to byl RL

odpowiedz
Miasto Rafałka - 06.04.2022 / 23:22, *.play-internet.pl

Majóweczka wolna poraz kolejny

odpowiedz
zp - 07.04.2022 / 09:46, *.centertel.pl

@Miasto Rafałka: skąd ty jesteś z polonii ? Zjazd cieciu

odpowiedz
Yeti - 06.04.2022 / 22:49, *.vectranet.pl

Dziadostwo. Kudłaty strateg sprowadził Legię na dno.

odpowiedz
Greg - 07.04.2022 / 06:23, *.tpnet.pl

@Yeti:
Ten sezon dno a wcześniej, LM,LE, MP,PP
Zreszta sezon temu były puchary i skutki odczuwamy do dzisiejszego dnia dlatego przerwa nam nie zaszkodzi.

odpowiedz
dry - 07.04.2022 / 12:58, *.com.pl

@Greg:
"LM"

Chyba wstydu nie masz, przypisując to w jakimkolwiek stopniu kudłatemu.

odpowiedz
arek - 06.04.2022 / 22:38, *.chello.pl

Takie mecze pokazują jak nędzną mamy kadrę. I jeszcze mioduś uznał że możemy oddać Emreliego - to oczywiście było konieczne - i nie sprowadzić nikogo w zamian. Potem mioduś stwierdził że stać nas na sprzedanie Luqiego. Jozue miał dzisiaj słaby dzień, ale... czy ten facet grał kiedykolwiek w drużynie w której miał obok siebie tak słabych partnerów? Patrzy sobie taki Jozue na bok a tu Rosołek, patrzy w drugą stronę Skibicki, przed sobą widzi Pekharta, ogląda się za siebie Slisz. To nie jest drużyna nawet na naszą ekstraklasę. Vuko to arcymistrz że tyle z tych trzecioligowców wycisnął. Ilu od nas do swojej jedenastki zabrałby Papszun, albo Skorża? Mioduś kogo uda ci się teraz opchnąć? Jozue? Wieteskę? A tak kibice się cieszyli że wyrzucono Antolicia, Martinsa, Gwilię... po co? Żeby zrobić miejsce dla Slisza?

odpowiedz
olew - 06.04.2022 / 23:30, *.vectranet.pl

@arek: to nie prezes zrezygnował z Azera i Brazylijczyka, to nasza kibolska decyzja

odpowiedz
autor - 07.04.2022 / 16:03, *.vectranet.pl

@olew: wy to gowno macie do powiedzenia

odpowiedz
Grecz - 06.04.2022 / 22:33, *.orange.pl

Gralismy pilke plażową. Powoli, szeroko, na wyprostowanych nogach. Pewnie autokar się zepsuł i szli chłopaki na piechtę.

odpowiedz
filand - 06.04.2022 / 22:31, *.t-mobile.pl

4 - 6 piłkarzy do sprzedaży. Brak gry w pucharach europejskich ( nie wierzę w 4 miejsce w lidze) równy jest niedomknięciem budżetu. Czas najwyższy budować nową drużynę Powoli. Krok po kroku...

odpowiedz
filand - 07.04.2022 / 04:59, *.t-mobile.pl

@filand:
Pierwszy do odejścia już jest. Pekhart.
Jeszcze 3 - 5...

odpowiedz
Łuki Mki - 06.04.2022 / 22:09, *.chello.pl

Legia nie zasłużyła na wygranie tego meczu bo zwyczajnie była za słaba. Brak skuteczności Rakowa i dobra postawa Bramkarza Legii uratowała przed wyższym wynikiem. Z takimi ludźmi jak Slisz Skibicki nie ma prawa być mowy o grze w Pucharach. Dla Rakowa Życzę wygrania finału.

odpowiedz
ZenekL3 - 06.04.2022 / 22:09, *.chello.pl

No cóż taki jest realny sufit tej drużyny i dlatego półfinał PP trzeba i tak uznać za sukces. Owszem głupota Wukowicza bo na ważny mecz wrócił znów do systemu który już dawno się nie sprawdzał, owszem zabrakło Wszołka, owszem nasza bardzo droga Akademia wychowuje piłkarzy zbyt słabych aby znaleźć chociaż 2 na mecz PP. Jednak czy 0:1 na wyjeździe z Rakowem to jest zaskoczenie? Raczej nie, tę drużynę dopiero trzeba budować.

odpowiedz
Kij w mrowisku - 06.04.2022 / 22:03, *.tpnet.pl

Ten sezon obędzie się bez jakiegokolwiek tytułu i trudno stwierdzić, żeby to było niesprawiedliwe. Jakim cudem przy takiej różnicy, jaka zachodzi w budżetach klubów, mamy zdecydowanie słabszych piłkarzy od Rakowa, to ja nie wiem. A może wiem, że lepsi to oni byli kiedyś, w końcu połowa drużyny albo więcej to reprezentanci swoich krajów, a w Legii ich potencjał zmarnowano.
Na dzień dzisiejszy bowiem wynik półfinału Pucharu Polski jest sprawiedliwy, a na nasze nogi to za wysokie progi. Mimo że drużyna - trzeba przyznać - grała ambitnie, jednak to za mało. Potrzebne są podstawowe umiejętności.
Zajmijmy się tym, czego nam brakowało. Jozue został wykorzystany nie tam, gdzie trzeba. Nawet komentatorzy meczu (a co do kompetencji telewizyjnych znawców mam jak najgorsze zdanie) zauważyli, że gra za nisko. W konsekwencji trudno mu było obsługiwać ofensywę, a w obronie grać nie umie albo nie chce. Już w pierwszych pięciu minutach brak powrotu za napastnikiem zaowocował najpierw bramką, a po chwili 100-procentową sytuacją dla Rakowa. Grający obok niego Slisz, który w tej sytuacji powinien wziąć większy udział w konstrukcji, nie nadaje się z kolei do tego typu zadań. Ma na przykład wbudowaną reakcję przyjmowania piłki do tyłu nawet wtedy, gdy jest wolna przestrzeń z przodu, a za nim wręcz przeciwnie. Musi bowiem mieć czas na przemyślenie, co robić dalej, a Raków tego czasu nie zostawiał. Ten deficyt dotknął dziś całej drużyny Legii. Nie przebijali się pod bramkę przeciwnika, bo umieją grać tylko po zastanowieniu się, co dalej. Wielokrotnie mieli przestrzeń i partnera do zagrania, ale tylko wtedy, gdy zagranie byłoby z pierwszej piłki. Po czasie na namysł już tej okazji nie było. Ponieważ ta przypadłość dotyka absolutnie wszystkich legionistów, włącznie z przyzwoicie działającymi w defensywie Johanssonem i Rose’m, nie ma żadnego rozegrania i nie ma zębów na ugryzienie tak mocnej drużyny jak Raków.
Z naszych młodzieżowców, którymi niestety musieliśmy grać, artystów już nie będzie. Przede wszystkim brak im techniki, a w przypadku Skiby także pomyślunku. Określenie król chaosu pasuje do niego jak ulał. To zawodnik na jedno uderzenie. Jeśli mielibyśmy taki luksus kadrowy, można go ustawić bardzo wysoko, żeby (aktywnie) czekał na piłkę. Jak do niej przypadkiem dojdzie, jego rola powinna polegać na oddaniu strzału lub kluczowego podania z pierwszej piłki. Albo wyjdzie, albo nie, ale i tak na nic więcej z jego strony liczyć nie można.
Brak nam także - nie wiem - albo sił, albo determinacji. Bardzo szybko zrezygnowaliśmy z przedarcia się rozegraniem przez wysoki pressing przeciwników, jednak ani jedna z dzid posyłanych do przodu w całym meczu nie została wygrana, bo legioniści do piłki nie skakali, tylko co najwyżej próbowali rywala przepchnąć, przeszkodzić mu, poczekać na jego błąd, ale - na ziemi. No, czasem w podskoku, jednak za niskim albo w ogóle nie w torze lotu piłki.
W przypadku Verbicia zdecydowanie należy uwierzyć Aco: nie jest jeszcze gotowy. I nie sprowadza się to jedynie do fatalnego pudła z siedmiu metrów. Jest tak samo wolny i niezdecydowany jak reszta drużyny, a o wkomponowaniu się w zespół trudno w ogóle mówić.
Rezultatem wszystkich wymienionych niedostatków było to, że w kluczowych momentach w dowolnym rejonie boiska znajdowało się więcej przeciwników niż legionistów. Zdarzało się to tym częściej, im bardziej Legia chciała zaatakować, bo powrót za piłką to nie jest nasza bajka. Powinno to przynieść efekt w postaci kilku bramkowej porażki, ale częstochowianom zdecydowanie brakowało dzisiaj i szczęścia, i celności. Aha, no i mieli przeszkodę w postaci Strebingera. Miło, że chociaż jeden legionista zagrał na wysokim poziomie.
W sumie pozostaje nadal systematycznie pracować nad odbudową formy, tym razem bez obciążenia koniecznością osiągnięcia jakiegokolwiek wyniku. Nie w tym roku.

odpowiedz
Daszka - 07.04.2022 / 00:26, *.chello.pl

@Kij w mrowisku: zamiast pruć się tak dłuuugo, to nie lepiej było w jednym pojedynczym zdaniu stwierdzić, że to co drużyna i Klub Legia W-wa obecnie sobą prezentują zawdzięczają przede wszystkim 5-letnim irracjonalnym rządom szalonego faceta, który na nasze nieszczęście uwierzył w swoją nieomylność. Wszystko inne, co napisałeś, z całym szacunkiem, ale można jedynie kojarzyć z cichym, jednostajnym brzęczeniem mało agresywnego komara. I tak nikt nie usłyszy, a miodowa karawana będzie nadal brnąć na zatracenie...

odpowiedz
grev - 06.04.2022 / 21:53, *.vectranet.pl

Slisz to się nadaje najwyżej do Mazura Karczew. Zresztą prawie cała reszta też.

odpowiedz
Łuki Mki - 06.04.2022 / 22:31, *.chello.pl

@grev: Mazur takich leszczy nie bierze nawet za darmo :)

odpowiedz
artic - 06.04.2022 / 23:43, *.18.86

@grev: Trenerem Mazura jest byly Legionista Tomek Sokołowski a gra w tej druzynie pilkarz Chojecki ktory wkrotce takiego Slisza to wciagnie nosem Slisz to niech wraca tam skad przyszedl czyli do Lubina pierwsza liga to poziom.jak w sam raz dla niego.

odpowiedz
Cegiełka - 06.04.2022 / 21:48, *.t-mobile.pl

Dzisiejszy mecz może okazać się bardzo negatywny w skutkach: pucharów europejskich nie będzie, więc i kasy za to nie będzie. Będzie za to "wielka wyprz" - tradycyjnie u DM. Wygląda na to, że przez najbliższe lata będziemy tułać się w okolicach 4-6 miejsca w tej jednej z najsłabszych lig w Europie.

odpowiedz
Tylko Legia - 06.04.2022 / 21:45, *.orange.pl

Żenujące było skandowanie nazwiska Papszuna. Już udowodniliście w zeszłym sezonie oderwanie od żeczywistości. Vukovicowi za to ci zrobił i robi dla Legii należy się szacunek. Jeśli ktoś tego nie kuma to wielka żałość.
W poprzednimi sezonie lepszym składem nie potrafiliśmy wygrać z nikim. Raków ma obecnie lepszą drużynę i tyle w temacie. Nazwa Legia nie gra. Zresztą dla mnie ważniejsze jest to że taki totalny syf się zrobił wśród kibicowskiej braci. To jest ból a nie miejsce w tabeli.

odpowiedz
SzB - 06.04.2022 / 22:09, *.play-internet.pl

@Tylko Legia:
Komu tu się należy niby szacunek? Za dobre chęci, którymi co najwyżej przysłowiowo piekło wybrukowane? To nie Vukovic zrobił cuda, tylko zaprzestano po prostu uprawiać sabotaż, a jakości piłkarskiej starcza na ile widać. Wypada 2-3 piłkarzy i wychodzi z tego psia d.pa. Reszta posta trafna.

odpowiedz
ferds - 06.04.2022 / 22:46, *.chello.pl

@SzB:
Vuko robi wiosną wynik o wiele ponad stan. W ilu i jakich drużynach tej słabej ekstraklasy grałby Rosołek, Slisz, nie wspominając o Skibickim? To są ludzie którzy byliby szczęśliwi gdyby na poszerzenie kadry wzieliby ich na ławę. Skibickiego gdybyśmy chcieli wypożyczyć to trudno byłoby znaleźć miejsce w I lidze żeby regularnie gdzieś tam grał.

odpowiedz
ZC - 07.04.2022 / 07:32, *.plus.pl

Pinokio , nigdy jako trener nie wygrał meczu
o wszystko , potyczka Glasgow R. . Uprzedza się do zawodników , reaguje bardzo wolno ze zmianami i szczytem była promocja Sandro K. .
Zobaczymy co po Legii , pewnie odbicie się od rzeczywistości np. Jacek.M .

odpowiedz
SzB - 07.04.2022 / 10:03, *.netfala.pl

@ZC:
Wystawianie tragedii po postacią Kulenovicia to było jawne działanie na szkodę klubu. Chyba, że ktoś myślał, że nachalnym jego promowaniem zyska chajs niczym za Lewandowskiego... Na dzień dzisiejszy takim sabotażem jest wstawianie Skibickiego.

odpowiedz
Szelka - 06.04.2022 / 21:43, *.chello.pl

Tytuł omówienia meczu wreszcie zasadny i dwuwariantowy. PP - z głowy, a ew. 4. miejsce w ESA - iluzoryczne. Brawo Kol. Wiśnia (z domieszką słodkiego). Można? Można...

odpowiedz
gazza - 06.04.2022 / 21:41, *.inetia.pl

Po co on wstawia Slisza ? Przecież to osłabienie zespołu !!!

odpowiedz
P - 06.04.2022 / 21:34, *.play-internet.pl

Brak walki !!! Ślisz WON !!!

odpowiedz
WielkaPolska - 06.04.2022 / 21:20, *.icpnet.pl

Nie byli na Jasnej Górze, to popłynęli z nurtem.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.04.2022 / 21:16, *.play-internet.pl

Znów Strebinger utrzymywał nas w meczu.. Na mały plus może Rose i Johanson reszta dramat , poziom 3 ligi, chociaż nie tam im się chce biegac. Wielbiciele talentu Slisza oglądaliście mecz. Ta kaleka gra coraz gorzej, ani w obronie ani w ataku, Skibicki to nie talent a antytalent... A Vukovic jest ograniczoneym egocentrykiem, gdzie Muci, Celhaka, Kastrati, nieprzygotowany Verbic byłby lepszy od slaniającego się od 50 minuty Slisza... Atak nie istniej, skrzydel nie ma, Mladenović do kona sezonu rezerwy i out... razem ze Sliszem...

odpowiedz
WarszawskaOchota - 06.04.2022 / 21:11, *.orange.pl

Wynik nie powinien nikogo dziwić, wygrała drużyna która jest w tym sezonie lepsza od Legii.
Trzeba się skoncentrować na lidze, zostało jeszcze kilka kolejek i sporo punktów do zdobycia.

odpowiedz
Piotrek Ochota - 06.04.2022 / 21:41, *.t-mobile.pl

@WarszawskaOchota: Puchar za ligę. Niech mnie lżą ile chcą.

odpowiedz
hajdukL - 06.04.2022 / 21:49, *.77.242

@WarszawskaOchota:
Krótko i na temat.

odpowiedz
Lolo - 06.04.2022 / 21:11, *.plus.pl

Slisz profesor!!! Buahaha

odpowiedz
Vel - 06.04.2022 / 21:10, *.plus.pl

Żal patrzeć. Zero woli walki. Mamy najsłabszą młodzież w lidze. Verbić niech się kiwa sam ze sobą jak nie umie minąć drewniaków z rakowa. Druga połowa to brak Legii na boisku. Josue stoi w miejscupodobno na boisku był jakiś Włodarczyk.

odpowiedz
gruby - 06.04.2022 / 21:09, *.orange.pl

Jeżeli coś dobrze działa, to po co zmieniać? (z 4 na 3 obrońców). Jak miała być jakość...skoro Vuko wystawił za dużo defensywnych zawodników, a także dwóch co się nie nadają do grania bo są słabi!!! ( Mladen i Skibicki) Niestety nie mamy siły ognia... Na Lecha wystawiłbym 4 obrońców Johansson, Wietes, Jędza i Rose - w pomocy środek Slisz, Celhaka i Josue, boki pomocy Rosołek i Verbić i na szpicy Pekhart...

odpowiedz
Antyzygo - 06.04.2022 / 21:07, *.vectranet.pl

Co to było!? To był kryminał, co jeszcze musi się stać, aby wszyscy zrozumieli, ze takie ustawienie nie jest dla nas! Oni nie potrafią tak grać.
Jak można wystawiać Skibickiego, lepiej wyjść w 10. Vuko zwalił ten mecz składem, ustawieniem.
Zero reakcji na wydarzenia.
To był dramat i wstyd. Po co akademia, skoro nikogo stamtąd nie ma, po co?!
Wstyd.

odpowiedz
Bercik - 06.04.2022 / 21:07, *.icpnet.pl

Nawet pucharu Mazowsza nie Ne będzie, bo jest Radomiak wyżej i Wisła P.

odpowiedz
Ja - 06.04.2022 / 20:52, *.vectranet.pl

Ten mecz został przerżnięty przy ustalaniu składu. Mówisz Panie Vuko, że Verbić niegotowy na grę przez 90 minut? To trzeba było popatrzeć na słaniącego się na nogach Slisza. Mladenović powinien usiąść na ławce do końca sezonu, a Skibicki - co ten chłopak w ogóle w Legii robi? Na wypożyczenie miał iść. Ja rozumiem 2 młodzieżowców, ale jest Ciepiela, Włodarczyk, Strzałek. Każde inne rozwiązanie byłoby lepsze. Ustawienie Josue jako cofniętego - kolejny WIELbłąd, zwłaszcza w 2 połowie, kiedy można to było jeszcze uratować. I po co ta trójka obrońców? A Verbić wszedł zdecydowanie za późno.

Tak czy siak, patrząc na tę grę, trzeba się cieszyć, że nie skończyło się 4 albo 5 do zera. Brawo Rysiek.

odpowiedz
niezadowoLony - 06.04.2022 / 20:45, *.120.76

Ogarniajác wszystkie komentarze, Vuko dalej gra w kratke ..może max wygra kilka spotkań ale potem sie gubi kiedy choć jeden ważny elemènt kontuzjowany mowa o Wszołku ktòry jedyny coś wnosi szybkiego, Jak można dalej stawiać na Skibickich ,Lopezòw i Mladenowiciòw!?Przecież Dubaj nie był dla odpoczynku!był na ogarnièxie starych i młodych!a ja sie putam cie Vuković !?gdzie sá ci co ich chwaliłeś!? Czemu nie dajesz wiékszej szansy młodym!?co z tobá?!Odpadniécie z pucharu automatycznie u Miodka jesteś skreślony, i tyle w temacie ponieważ brak pucharòw to brak u Mioduskiego kaski na Legie, wièc trener Pogoni przychodzi po sezonie, bo ma bardziej poukładane od ciebie w głowie i stawia na młodych a tak wszuscy wierzyliśmy w ciebie że wreście ogarniesz rużyne...poprostu jesteś super pomocnik trenera ale nie trener i to wszystko zmenia....

odpowiedz
Piotrek - 06.04.2022 / 20:43, *.gigainternet.pl

Niestety było to do przewidzenia. Trzymam kciuki za medaliki w finale. Zadłużenie wygrali i awansowali do finału. I pomyśleć że przegrywamy 3 mecz w sezonie z drużyną z Częstochowy. Kiedyś było to nie do pomyślenia. Ale czy naprawdę jest to niezrozumiałe,gdy co sezon zamiast się wzmacniać, stajemy się coraz słabsi? Każde okienko to sprzedaż wartościowych piłkarzy. Nikolić, Prijović, Odidja-Ofoe, Niezgoda, Juranović, Karbownik, itd. Gdzie ten skład z LM z Realem? Teraz nawet taki Kopczyński byłby kocurem w porównaniu do obecnych wyrobów pilkarzopodobnych. Nasi młodzieżowcy? Sorry, ale żaden nie zagrałby w żadnym z klubów ekstraklasy. Rosołek nawet do Arki się nie nadaje. Oby to był jeden słabszy sezon, sezon na przemyślenia. Co do Vuko, chwała że podjął się opcji utrzymania klubu w ekstraklasie i oby mu się to udało. Bo jak mieć chęci do pracy, gdy co chwilę słyszy się o poszukiwaniu następcy.

odpowiedz
... - 06.04.2022 / 20:37, *.play-internet.pl

Jedyne pochwały można kierować do Strebingera, uratował kilka razy przed stratą bramki. Ogólna ocena 4 i jak dla mnie Verbic zmiana która dała coś pozytywnego do przodu. Szkoda sytuacji ale można ocenić go na 3/4 a reszta niestety słabo. Nie wspomnę już o Mladenoviciu i Skibickim bo to tragedia. No i Pan Trener, totalna pomyłka. Wyglądało jakby to zrobił specjalnie. Nawet jak nie trafił składem to zero reakcji z boku. Jak by wgl Vuko nie było na ławce

odpowiedz
Michał - 06.04.2022 / 20:36, *.plus.pl

No to w sumie po sezonie. Tylko się utrzymać nam pozostało. A tak poza tym to nie mamy nic...i niczego. Takiego mamy prężnego prezesa. Nie mamy nic i niczego...od prezesa począwszy po piłkarzy... oprócz Josue i Strebingera.... chociaż tą piłkę co wpadła do siatki to Boruc by złapał...Ale Strebinger dzisiaj był najlepszy. Aż szkoda słów na to wszystko. W Poznaniu pewnie też nas zleją. No to z Legii została tylko....nazwa. Ale miejmy nadzieję że jeszcze powrócimy silniejsi.....najsilniejsi w całej naszej lidze. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki. Idę się napić.... trochę. Pozdro LEGIONISTKI I LEGIONIŚCI

odpowiedz
Kris - 06.04.2022 / 20:36, *.centertel.pl

Nie ma co gadać . Zagrali katastrofalnie

odpowiedz
... - 06.04.2022 / 20:34, *.wtnet.de

Vuko parę pytań na szybko:
Gzie Muci,Ciepiela(mł). Czemu nie zmieniłeś Slisza,(Calaka,Sokołowski) i Rosołka (Strzałek) jak już człapali. Na jakiej podstawie grał Mladenović, I po ..uj zagrałeś 3 z tyłu?????

odpowiedz
Juras - 06.04.2022 / 21:30, *.1.244

@...:Dokładnie!! wydaje się, że tylko po to żeby przeje...ać mecz. Żeby kto inny nie spijał śmietanki w pucharach..

odpowiedz
B77 - 06.04.2022 / 20:34, *.a1.net

Dlaczego nie ma oceny 0?

odpowiedz
Antyzygo - 06.04.2022 / 21:50, *.vectranet.pl

@B77: dokładnie, dlaczego nie ma 0. Jak można dac 1 skibickiemu lub mladenowi.

odpowiedz
1234 - 06.04.2022 / 20:33, *.tpnet.pl

Nie brońcie Vuko bo nie macie za co. Trzymał fatalnego Mladenovicia przez 79 minut, gdzie już w przerwie było wiadomo, że jest do zmiany. Slisza powinien ściągnąć koło 70 minuty bo było widać, że nie ma siły i każdą piłkę traci. Ogólnie grają ci których lubi czyli tak jak zawsze z nim było. Serbowie są git ale albańczycy są be. Dlatego dobrze, że odchodzi po sezonie. To nie miejsce na jego wojenki.

odpowiedz
Obiektywny znawca - 06.04.2022 / 20:32, *.icpnet.pl

ten pseudo stadion jest wrzodem na dupie tej ligi, kto ku...a do tego dopuścił, żeby na takim gównie grać nosz ku...a mać, sektor gości to jest taka żenada, że nie znajduję tutaj adekwatnych słów jaki to jest poziom szamba, kto to projektował, zatwierdził i pozwolił takie paskudztwo zrobić???, co to za imbecyl ??? dawać te nazwiska, publicznie ogłosić i obkleić każdy słup ogłoszeniowy z ich gębami i zamknąć ich w tej klatce na miesiąc od 7 rano do 20 żeby każdy mógł ich zobaczyć

odpowiedz
info - 06.04.2022 / 20:35, *.chello.pl

@Obiektywny znawca: Prezydent czestochowy? on chyba z SLD.

odpowiedz
?? - 06.04.2022 / 20:35, *.t-mobile.pl

@Obiektywny znawca: po ch.. ten komentarz imbecylu

odpowiedz
Łysy - 06.04.2022 / 20:36, *.centertel.pl

@Obiektywny znawca: nie ma to jak po takiej beznadziejnej grze i zasłużonej przegranej szukać problemu w stadionie przeciwnika

odpowiedz
Obiektywny znawca - 06.04.2022 / 20:44, *.icpnet.pl

@Łysy : spodziewałeś się wygranej...?, zastanawiam się po co Twój komentarz

odpowiedz
Obiektywny znawca - 06.04.2022 / 20:48, *.icpnet.pl

@??: po to żeby ktoś się nad tym zastanowił bo jak widać dla Ciebie to za dużo

odpowiedz
majusL@legionista.com - 06.04.2022 / 20:30, *.centertel.pl

Tak się nie gra meczu o wsztstko, najważniejszego meczu w sezonie. słabo. Wstyd....

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 06.04.2022 / 20:30, *.btcentralplus.com

Gdzie te ku*** zakochane w mioduskim ?????

odpowiedz
Byniu - 06.04.2022 / 20:27, *.vectranet.pl

Prawdopodobnie 4 drużyna będzie grać w pucharach.8 punktów straty ale to raczej nierealne i czy w ogóle konieczne.Może lepiej zróbmy sobie przerwę:)

odpowiedz
Autor - 06.04.2022 / 20:34, *.centertel.pl

@Byniu: racja, zresztą klub trzeba poukładać na nowo. Bez pucharów pod ligę obóz przedsezonowy.

odpowiedz
kalosz - 06.04.2022 / 20:27, *.mm.pl

zagrali jak olimpia z lechem... 90minut bezradnosci...moze niech zaczną gierki -"gry kontrolne" od straconej bramki(najlepiejw 10) . kazdy mecz jak pierwsi nie prowadzą a przegrywają-mecz konczy sie porazka... z taką gra to lech ich rozjedzie w sobote...

odpowiedz
... - 06.04.2022 / 20:25, *.wtnet.de

Josue to ma przejba...ne. Z przodu ofensywni drapieżcy: Rosołek,Skibicki,Mladenovic,Pekhart.
I jak tu się nie wk....ć

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.04.2022 / 21:11, *.play-internet.pl

@...: Hahahahahaahah ::::::::W punkt

odpowiedz
Rikki - 06.04.2022 / 20:24, *.net.pl

Kamuflaż przed Amica.

odpowiedz
Kucik - 06.04.2022 / 20:22, *.174.194

Nie wiedzialem ze mozna tak słabo zagrać…oczy bolą!!! Vukovič trenować w podstawowce gry w berka itd…

odpowiedz
go(L)op - 06.04.2022 / 20:21, *.shlnet.pl

młodzież Skibicki, Rosołek i wchodzący Włodarczyk = się gramy w ośmiu... gdzie wasza ambicja, gdzie walka o 1 skład. Sam Josue meczu nie wygra...

odpowiedz
warszawiak1234 - 06.04.2022 / 20:21, *.aster.pl

Bądźcie poważni i obiektywni w ocenach. Przeczytajcie dzisiejszy skład i porównajcie sobie ze składem z września. Ci, którzy stanowili o sile napędowej zespołu odeszli z klubu. Na wiosnę, Legia jest bezzębna, bezsilna i bezradna w ataku wobec silniejszych zespołów. Z tyłu zaczyna (poza babolem w 5 minucie) wyglądać to nawet nieźle, natomiast atak to jest dramat. Możemy podziękować Vuko za obonę przed spadkiem. I tyle w temacie sezonu 2021/22.

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 06.04.2022 / 20:35, *.orange.pl

@warszawiak1234: Tak kolego, dokładnie jak piszesz.... Rzeczowa, fachową ocena sytuacji.

odpowiedz
Darek - 06.04.2022 / 20:20, *.tpnet.pl

Do wszystkich co plują na Vukovicia.Myslicie że jak by był na jego miejsce Runijac to byśmy wygrali 0:5?
Połowa składu do wywalenia na zbity pysk. Trzeba mieć nadzieję że dyrektor sportowy nie prześpi kolejnego okna transferowego tak jak to zrobił zimą.

odpowiedz
tomi - 06.04.2022 / 20:30, *.chello.pl

@Darek: Nie chodzi o to.Gość jest przeciętnym trenerem,a po kilku wygranych poucza publicznie Boruca,jednego z najlepszych polskich bramkarzy w historii polskiej piłki i poucza kibiców,że niby mają pamięć od rana do wieczora.Troche pokory.Gdzie grał Vuko? bo Boruc grał w serie A,w PremierLeague.

odpowiedz
tomi - 06.04.2022 / 20:19, *.chello.pl

Nie mamy piłkarzy,nie mamy trenera.Ci co bronią Vuko to sabotażyści bez pojęcia o piłce.Dziś Papszun taktycznie zjadł Vuko,zresztą to nie była skomplikowana taktyka.Pressing,dobre stałe fragmenty gry,pilnowanie Josue i... to wystarczyło.

odpowiedz
Urs72 - 06.04.2022 / 20:58, *.chello.pl

@tomi: nie mamy piłkarzy to jasne ale daj im szansę utrzymać Legię to cel na ten sezon bo i tak nic w Pucharach nie ugramy Nic Nic i wtedy wszyscy by znowu jechali że przegraliśmy z Omonia lub j eszcze gorszymi obsrancami z taką ekipa jaką jest teraz , pozdro

odpowiedz
Do lamusów - 06.04.2022 / 20:17, *.chello.pl

K W MAĆ przestańcie piszczeć. Jeszcze nie tak dawno baliśmy się, że NAPRAWDĘ spadniemy. Jest jak jest. Byle w sobotę ahtung kartofel wstydu nie było

odpowiedz
tomi - 06.04.2022 / 20:25, *.chello.pl

@Do lamusów : Przecież w sobote będzie to samo,myślisz że jedziemy tam po punkty? haha.Obudź się.Ludzie nie "piszczą",tylko piszą co widzą,a widzą słabych piłkarzy i słabego trenera.Skorża w sobote,tak samo jak dziś Papszun,pokaze Vuko co to taktyka i trenerka.Oby tylko w sobote nie było blamażu w stylu 3:0,4:0 dla pyr.

odpowiedz
Kubacwks - 06.04.2022 / 20:17, *.com.pl

Dlatego nie Vuco! Szacun dla Niego, ale brakuje mu właśnie tego coś...Czy to w pucharach, czy to w pucharze polski. A Legia ma być Legią nie akceptować minimum ale maximum też na ławce trenerskiej.

odpowiedz
Szyszko - 06.04.2022 / 20:21, *.chello.pl

@Kubacwks: tak, tym czymś jest skład adekwatny do ambicji, bo ma chłopców na środek ligi

odpowiedz
Benit - 06.04.2022 / 20:17, *..

Przecież te miernoty ani podać ani przyjąć. Wieteska i Slisz to okręgówka. Ludzie za co te pensje. Szkoda kasy na trenera bo z tego nic nie ulepi. Raków chaotyczna gra dużo walki i padolino wszechobecne. Sami wycinają lecz przy kontakcie padają jak od pioruna.

odpowiedz
(L) evinho. Onet. Pl - 06.04.2022 / 20:16, *.orange.pl

Na więcej już nie stać.... Pozostaje radość??!! z utrzymania....

odpowiedz
Adrenalina - 06.04.2022 / 20:16, *.net.pl

Czwarte miejsce w zasięgu przecież. Vuko olał to bo jak wszyscy trąbią o zmianie trenera to mu zwisa . Tylko idiota w takim momencie podgrzewa temperaturę...W Legii mądrych nie sieją...

odpowiedz
L - 06.04.2022 / 20:15, *.aster.pl

Skad ci narzekajacy ludzie w komentarzach? Serio mysleliscie, ze w takim gownianym sezonie nagle sobie z Rakowem u nich wygramy i cyk final PP i puchary? :d Bez jaj, paradoksalnie to dobrze, ze nie ma pucharow bo tu trzeba w spokoju budowac zespol przy nowym trenerze a nie znowu grac co 3 dni od lipca, a po drugie dobrze z punktu widzenia sily ligi. Jakby taka slaba Legia sobie puchar zdobyla to jak to swiadczy o polskiej pilce...

odpowiedz
Lupus - 06.04.2022 / 20:36, *.centertel.pl

@L: Jest dobrze, nie było kontuzji, więc na sobotę będzie skład!

odpowiedz
Darek - 06.04.2022 / 20:14, *.tpnet.pl

Chciałem by redakcja wzięła Skibickiego po lupę ale szczerze to szkoda klawiatury na niego.

odpowiedz
77/82 - 06.04.2022 / 20:23, *.chello.pl

@Darek: ja mam nadzieję, że nie będzie potrzeby aby brać go pod lupę czy w ogóle pod uwagę w kwestii składu Legii. Przepis o młodzieżowcu ma być zniesiony, więc po co nam takie pokraki? Piłkarsko nie obroniłby się nawet w II lidzie.

odpowiedz
RafRasz - 06.04.2022 / 20:12, *.orange.pl

Jak zobaczyłem w składzie Mladenovicia to już wiedziałem że nic z tego nie będzie

odpowiedz
0-711 - 06.04.2022 / 22:06, *.1.244

@RafRasz: mialem tak samo!

odpowiedz
Piter - 06.04.2022 / 20:10, *.plus.pl

Nie ma pucharów, nie ma kompromitacji. Więc nie rozumiem smutku, jak tu radować się trzeba.

odpowiedz
L - 06.04.2022 / 20:13, *.aster.pl

@Piter: dokladnie. Mamy zespol w rozsypce, niegotowy na nic, latem przebudowa, nowy trener i po co nam te puchary i gra co 3 dni, zeby sie jeszcze bardziej pograzac juz od startu rozgrywek? Niech sobie na spokojnie buduje Runjaic, czy kto tam zostanie trenerem.

odpowiedz
Sebo(L) - 06.04.2022 / 20:10, *.vectranet.pl

Trudno coś pozytywnego napisać po tak słabym meczu. W każdym niemal aspekcie futbolowego rzemiosła Legia ustępowała zespołowi Rakowa.Zbyt pasywna gra,zbyt wolna,bez pomysłu na wykańczanie akcji.Można by wymieniać jeszcze długo.Gołym okiem było widać różnicę klas między oboma ekipami oraz ich miejscami w tabeli.Nie ma co się oszukiwać,w tym sezonie Legii na więcej nie stać.Miejsce w tabeli jest adekwatne do umiejętnosci piłkarskich tej drużyny.Jeśli w składzie gra taki Slisz czy Skibicki,których technika użytkowa jest równa zeru to nie ma sensu więcej o czym pisać...

odpowiedz
sst - 06.04.2022 / 20:18, *.mm.pl

@Sebo(L): eee spot on mate i this is the fuckin super shit problem...

odpowiedz
jbb - 06.04.2022 / 20:10, *.237.198

ale qrwa dno

odpowiedz
Tom - 06.04.2022 / 20:10, *.com.pl

Pojechali chyba na wycieczkę ! Bez komentarza

odpowiedz
ryba socho - 06.04.2022 / 20:09, *.t-mobile.pl

tragiczna gra
rozjechali nas

odpowiedz
Wołomin NR - 06.04.2022 / 20:09, *.chello.pl

Ten wynik to najłagodniejszy wymiar kary.

odpowiedz
Filipek - 06.04.2022 / 20:08, *.play-internet.pl

Vukovic Won

odpowiedz
Urs72 - 06.04.2022 / 20:07, *.chello.pl

Dzięki Vuko za to co do tej pory zrobiłeś odbiles to bagno od dna chwilę na tyle zasługuje klub

odpowiedz
Prg - 06.04.2022 / 20:14, *.t-mobile.pl

@Urs72: po co kur... Wyszedł znowu 3 stoperami jak widać że to nie działa graliśmy czwórka było ok

odpowiedz
Urs72 - 06.04.2022 / 20:49, *.chello.pl

@Prg: nie wiem dlaczego sam zadaje sobie to pytanie ? Ale do końca mam do niego szacun za ogół nie za ten mecz ,pozdro

odpowiedz
Ława - 06.04.2022 / 20:07, *.252.204

Panowie Skibicki, Slisz, mladen max. znicz pruszkow z całym szacunkiem dla znicza. Ten Skibicki to jest ku..a dramat, Slisz niestety Chojnowianka Chojnow. W Lubinie się śmieją za transfer 1mln euro. Teraz został mu górnik polkowice. Mladen albo się ogarnia albo sorki....

odpowiedz
Juras - 06.04.2022 / 20:06, *.1.244

K...wa żarło z 4ka obrońców, to musiał znaleść miejsce dla swego kamrata, pajaca Mladenowicia i co? I ch.j!

odpowiedz
Puchar (nie) jest nasz.. - 06.04.2022 / 20:05, *.chello.pl

Przynajmniej unikną wstydu...

odpowiedz
Maniek - 06.04.2022 / 20:10, *.aster.pl

@Puchar (nie) jest nasz..: Dokładnie.

odpowiedz
Hmm - 06.04.2022 / 20:04, *.169.170

Generalnie powinniśmy cieszyć się z wyniku. Gdyby Raków grał skuteczniej to byłby niezły wpier....

odpowiedz
ssc - 06.04.2022 / 20:08, *.mm.pl

@Hmm: hmm yes ./ i to jest dramat..

odpowiedz
A jednak Vuko niepoukładał drużyny.... - 06.04.2022 / 20:02, *.120.76

Ślisz,Lopes,Skibicki rezerwy, mieli długo szanse....

odpowiedz
Miki - 06.04.2022 / 20:01, *.plus.pl

Ten mecz pokazał dlaczego Vukovic nie powinien być trenerem Legii. Przegrał mecz na samym początku. Graliśmy w 9 , bo niemożna liczyć Mladenocica i Skibickiego. Jawny sabotaż. Miał utrzymać się w lidze, reszta w du....

odpowiedz
PLBBOY - 06.04.2022 / 20:06, *.com.pl

@Miki: Właśnie miałem napisać, że ten mecz pokazał dlaczego Vukovic nie powinien być trenerem Legii w przyszłym sezonie.

odpowiedz
Kamuflaż - 06.04.2022 / 20:01, *.tpnet.pl

Uff, skończy się w końcu pudrowanie trupa. Brawo, wygrał zespół lepszy, a gorszy należy rozebrać na czynniki pierwsze i wyrzucić do kosza. Legia to tylko nazwa, reszta przepadła i szybko nie wróci.

odpowiedz
Kibic - 06.04.2022 / 20:06, *.net.pl

@Kamuflaż: głupi komentarz Legia to nie tylko Marka to jest też potęga ! A jeden gorszy sezon o niczym nie świadczy. Stop wiecznym płaczką

odpowiedz
M@c - 06.04.2022 / 20:00, *.chello.pl

Vuko znów zmienił ustawienie na 3 obrońców i się zesrał.

odpowiedz
... - 06.04.2022 / 20:09, *.wtnet.de

@M@c : Dokładnie.

odpowiedz
Wheeler - 06.04.2022 / 20:00, *.chello.pl

do czego to doszło żeby przegrywać z Częstochową - to się nóż w kieszeni otwiera

odpowiedz
Pączek - 07.04.2022 / 15:36, *.net.pl

@Wheeler: Po prostu jesteście ciency jak sik komara. Rozumiemy się?

odpowiedz
Kozioł - 06.04.2022 / 20:00, *.chello.pl

Bez ambicji, obok meczu, oby utrzymanie… i wypier@lać!!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 06.04.2022 / 19:59, *.centertel.pl

A z 4 miejsca w tym sezonie to do pucharów nie awansujemy? 7 kolejek do końca - 21 pkt do zdobycia. A 4 miejsce przecież jest premiowane awansem. Więc to jeszcze nie koniec. W lidze 21 pkt i 4 miejsce realne :-)

odpowiedz
Dedi - 06.04.2022 / 23:59, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe: Myślisz że w sobotę wygramy w Poznaniu ? Niestety raczej nie...
A z kim gra obecnie zajmująca 4 miejsce Lechia w sobotę? U siebie z Bruk Betem... W sobotę będzie 11 punktów straty i 6 meczów do końca nie ma szans... To tylko złudzenia

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.04.2022 / 09:23, *.centertel.pl

@Dedi: Rzeczywiście, jeśli nie wygramy w Poznaniu, to ten sezon będzie można symbolicznie zakończyć.

odpowiedz
Atmosferić - 06.04.2022 / 19:59, *.orange.pl

Tak jak można się było spodziewać - Legia nie miała prawa tego wygrać z Vukoviciem na ławce.

odpowiedz
Darek - 06.04.2022 / 19:58, *.tpnet.pl

Banda pijaków.

odpowiedz
Stanisław Perkoz - 06.04.2022 / 19:58, *.centertel.pl

Super! Wracamy do walki o utrzymanie!

odpowiedz
MOKOTÓW - 06.04.2022 / 19:58, *.aster.pl

Ten, kto myślał i miał nadzieję, był w czarnej dupie.

odpowiedz
Sados - 06.04.2022 / 20:08, *.centertel.pl

@ MOKOTÓW: tak jak ty przez całe zycie

odpowiedz
MOKOTÓW - 06.04.2022 / 20:25, *.aster.pl

@Sados: ja przez całe życie? Ślepy jesteś co się dzieje? Cały czasz, chcemy itd. Ale prawda jest taka, że z tym składem możemy pograć w ekstra-klapie.

odpowiedz
Le Ja - 06.04.2022 / 19:58, *.orange.pl

Loczek ile jeszcze będziesz niszczył Legię?

odpowiedz
Leszcze Miodulskiego - 06.04.2022 / 19:57, *.lusobits.com

Nie wracajcie do Warszawy leszcze

odpowiedz