Kick-boxing

Siedem medali na MP low kick

W ostatni weekend w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się mistrzostwa Polski w kick-boksingu w formule low kick, w których startowali zawodnicy Legii (zarówno KT Legia, jak i Legia Fight Club). W rywalizacji seniorów legioniści wywalczyli trzy brązowe medale. Jedno srebro i dwa brązowe krążki nasi kick-bokserzy zdobyli w kat. juniorów starszych, a jeden w rywalizacji juniorów młodszych.

Wśród juniorów starszych srebrny medal zdobył Konrad Kamiński (-67kg), brązowy Aleksander Teodorowicz (-67kg), Iga Figarska (-56kg). Franciszek Mazurkiewicz zajął 7. miejsce w rywalizacji juniorów starszych (-81kg), Wojciech Malec był szósty (-60kg), Michał Dąbrowski 6. (-57kg).

W rywalizacji juniorów młodszych Kamil Andruszkiewicz zdobył brąz (-71kg).

Z kolei wśród seniorów troje legionistów zdobyło brązowe medale - Mariusz Nowosad (-91kg), Adrian Paszkiewicz (-71kg) i Aleksandra Niewiadomska (-65kg). Piąte miejsce zajął Marek Kamiński (+91kg).