fot. Mishka / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Lech 1-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Lech Poznań - Legia Warszawa przeprowadzi stacje TVP Sport i Canal+ Sport. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA LECH - LEGIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
@Atmosferowic - 09.04.2022 / 20:00, *.mm.pl

Potwierdzam, dziś Rose to Pan piłkarz, najlepszy zawodnik meczu, brawo, cenny punkt ale łach nie miał sytuacji 1:2 wyglądałoby rewelacyjnie

odpowiedz
(L)ychu - 09.04.2022 / 19:31, *.autocom.pl

Raków remis, łach remis , .Może w Szczecinie wygrają . Wedle przysłowia do trzech razy sztuka ?. Brzydki mecz ale liczy się wynik

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 09.04.2022 / 19:30, *.plus.pl

Można było to wygrać ale trzeba do tego przede wszystkim odważnej gry i prawdziwego trenera.

odpowiedz
grzeziek - 09.04.2022 / 19:26, *.centertel.pl

Musze przyznax ze na prawde niezla swiateczna zenada . Zarowno ze strony lecha jak i Legii

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 09.04.2022 / 19:24, *.plus.pl

Brawo Charatin brawo Radosław kucharski brawo Dariusz mioduski

odpowiedz
Atmosferović - 09.04.2022 / 19:20, *.plus.pl

Rose to dziś najlepszy u nas prawie wszystko czyści w obronie.

odpowiedz
Jerry - 09.04.2022 / 19:30, *.chello.pl

@Atmosferović: Też tak uważam. Poza bronieniem, potrafi wyprowadzić i stworzyćprzewagę w środku.

odpowiedz
Janek - 09.04.2022 / 19:17, *.net.pl

Komentatorzy w TVP Sport jakby mogli to by w doope Lechowi weszli. Tragiczne komentowanie

odpowiedz
Atmosferić - 09.04.2022 / 19:15, *.orange.pl

To jest dramat co gra Legia - to jest finał ligi mistrzów że tak murują...? Mentalnie ta "drużyna" to są zawodnicy na bruk-bet nie na Legie - żeby oddać 1 niecelny strzał w całej 2 połowie...

Wystarczyło że by zaatakowali nie 1 czy 2 zawodnikami a 4/5 i by wygrali ten mecz - gówniejorz jest słaby - mega słaby.

odpowiedz
Atmosferić - 09.04.2022 / 19:18, *.orange.pl

@Atmosferić: To tak wygląda jakby Vuković zakazał grać w 2 połowie... i bronić 1-1... kurfa co tu bronić?

odpowiedz
Ale piach - 09.04.2022 / 18:55, *.orange.pl

Rosołek wydygańcu zacznij grać!!

odpowiedz
Fan - 09.04.2022 / 18:54, *.plus.pl

Żałośni ci wronieccy kibice cały ich stadion a nasz doping jak byśmy grali u siebie

odpowiedz
Antyczesio - 09.04.2022 / 18:39, *.plus.pl

Nie oceniajmy teraz poczekajmy na końcowy efekt może wypali jednak plan naszego ,,treneiro"?

odpowiedz
:) - 09.04.2022 / 18:36, *.plus.pl

Gamoń zostawił Kastratiego i Slisza na boisku no

odpowiedz
Kolega po szalu - 09.04.2022 / 18:35, *.plus.pl

Sokołowski za Celhaka? A mahoń Slisz z żółtkiem na koncie gra dalej heh brawo ,,trener"

odpowiedz
Pab(L)o - 09.04.2022 / 18:25, *.mm.pl

Rosołek pewnie zagra cały mecz bo młodzieżowiec, ehhh wynik narazie ok, lepszy od gry, łach uja gra tak naprawdę, głupi faul Slisza i bramka

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera kto by to nie był - 09.04.2022 / 18:24, *.plus.pl

Kastrati już swoje zrobił prawda prezesie tysiąclecia?

odpowiedz
Antyczesio - 09.04.2022 / 18:20, *.plus.pl

Szkoda też tej szansy Rosolka.

odpowiedz
:) - 09.04.2022 / 18:19, *.plus.pl

Oby tylko nie wpuścił Skibickiego i Mladenovicia

odpowiedz
Kibic z what's up'a - 09.04.2022 / 18:14, *.plus.pl

40 tysięcy kibiców Amiki a ,,Gdybym jeszcze raz miał urodzić się.." słychać na całym stadionie :) tak się dopinguje kuchenkorze !!!!

odpowiedz
Staszek jestem - 09.04.2022 / 18:13, *.152.12

Większość już srała żarem, a tu Lopez i cyk brameczka. JAZDA Z KURVVAMI!

odpowiedz
:) - 09.04.2022 / 18:12, *.plus.pl

1 strzał celny 2 niecelne i remis :)

odpowiedz
... - 09.04.2022 / 18:12, *.wtnet.de

Quuurwa jest!!!!

odpowiedz
Lupus - 09.04.2022 / 18:12, *.centertel.pl

Lopez 1:1

odpowiedz
Kolega po szalu - 09.04.2022 / 18:11, *.plus.pl

Lopes !!!!

odpowiedz
Syn trenera - 09.04.2022 / 18:12, *.play-internet.pl

@Kolega po szalu: Raczej Josue i jego super podanie

odpowiedz
Kolega po szalu - 09.04.2022 / 18:15, *.plus.pl

@Syn trenera: to fakt Josue zrobił 70% tego gola

odpowiedz
Bye bye z Legii - 09.04.2022 / 18:08, *.orange.pl

Rosolek, Slisz, Wieteska i Kastrati wyjazd

odpowiedz
Syn trenera - 09.04.2022 / 18:06, *.play-internet.pl

Lopez Slisz i trzeci wirtuoz Rosolek i pinokio Vukovic..Jak można grać tymi ludźmi a Muciego na ławce nie ma a Vrbicia w składzie..

odpowiedz
... - 09.04.2022 / 18:06, *.wtnet.de

Qurwa brak ofensywnych zawodników A Muci znów poza składem. Skibicki i Mladen na rezerwie a słabsi,Verbić też długo nie grał. Ale vuko rządzi.

odpowiedz
Kudlaty - 09.04.2022 / 18:06, *.play-internet.pl

Będzie zle ,gramy piach ,

odpowiedz
Won - 09.04.2022 / 18:05, *.virginm.net

Jak się pozbyć slisza z drużyny?Co on robi że ma pewne miejsce w składzie? Totalne drewno.

odpowiedz
Yaro - 09.04.2022 / 18:21, *.chello.pl

@Won: Kto to jest "Ślisz"?

odpowiedz
AA - 09.04.2022 / 22:18, *.virginm.net

@Yaro: To ty nam odpowiedz mądralo.

odpowiedz
E - 09.04.2022 / 18:04, *.vectranet.pl

slisz faul, a potem nie przykrył bulwy????

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 09.04.2022 / 17:59, *.96.159

Zaraz nam władują gola! Rosołek nic nie gra!

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 09.04.2022 / 18:04, *.96.130

@Krzeszczu 2.0: Tak jak pisałem, ma się tego piłkarskiego nosa!

odpowiedz
L - 09.04.2022 / 17:59, *.centertel.pl

wygnać tego sabotażystę slisza to jest dramat co on wyprawia

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.04.2022 / 17:53, *.aster.pl

Celhaka nie pokazuje się do gry.

odpowiedz
darkens - 09.04.2022 / 17:50, *.orange.pl

Czemu Muciego nie ma na ławce rezerwowych? To Lopes lepszy jest ok niego i nawet Włodarczyka

odpowiedz
Raptus - 09.04.2022 / 17:47, *.chello.pl

Czy Slisz może już jechać na święta do domu? Niech zabierze Rosolka…

odpowiedz
Jurek - 09.04.2022 / 17:46, *.inetia.pl

K....aaaaaaa Rosołek , co on od...ał ?

odpowiedz
ksieciunio - 09.04.2022 / 17:37, *.chello.pl

co k......... to drewno wieteska robi w składzie, 5 min i dwie obcinki a wyprowadzenie ????????????? kogoś widział ?????????

odpowiedz
Po(L)ubiony - 09.04.2022 / 17:47, *.aster.pl

@ksieciunio: P....nij się w głupi łeb!

odpowiedz
Z Wielkopolski - 09.04.2022 / 17:33, *.icpnet.pl

Jadymy z niymi.

odpowiedz
Erni - 09.04.2022 / 17:12, *.chello.pl

Zaczyny w 10 bo Slisza nie liczę.

odpowiedz
Syn trenera - 09.04.2022 / 18:02, *.play-internet.pl

@Erni: w 8 właściwie bo Lopez i Rosołek się nie liczą.Oooo Slisz bramkę zawalił kaleką..

odpowiedz
(L) - 09.04.2022 / 17:06, *.mm.pl

Przykre to ale napisze...każdy oprócz bednarka z ich ławki u nas pewne granie, ale mam nadzieję i wierzę w to że dzisiaj zepsujemy im humory i pokrzyżujemy plany, ty(L)ko Legia...

odpowiedz
kczeczu - 09.04.2022 / 16:59, *.205.233

a spasiony arturek gdzie jest ????

odpowiedz
1312 - 09.04.2022 / 17:02, *.t-mobile.pl

@kczeczu: won na k6

odpowiedz
autor - 09.04.2022 / 18:04, *.vectranet.pl

@1312: bo prawde pisze?

odpowiedz
Gołębiewski ale nie hotel -Marek - 09.04.2022 / 16:54, *.plus.pl

Niech już zniosą ten wymóg młodzieżowca wtedy Skibicki nie będzie musiał przebywać na boisku tylko sobie odpocząć będzie mógł wreszcie.

odpowiedz
Mioduski będzie zadowolony - 09.04.2022 / 16:39, *.plus.pl

Wygramy dziś do boju (L)!!!

odpowiedz
@Darek - 09.04.2022 / 16:36, *.mm.pl

Skibicki grał bo w PP musi być dwóch młodzieżowców, już chyba wszyscy o tym pisali, Skiba gra poniżej krytyki, ale nie było wyjścia, brak Miszty, Maika. A dziś kastrati, czyli jedyna nadzieja kontra, Lopez chyba też za bardzo nie postraszy

odpowiedz
As - 09.04.2022 / 16:28, *.orange.pl

Ciekawe dlaczego Muci nie siedzi nawet na ławce rezerwowych

odpowiedz
... - 09.04.2022 / 17:49, *.wtnet.de

@As: Bo vuko to serbski uparty pajac. Muci,Boruc kiedyś Carlitos,Kucharczyk

odpowiedz
Grzesiek - 09.04.2022 / 16:27, *.centertel.pl

No prosze w cyrku michniewicza kastrati nie chcial wystepowac, a jak gra degnela za Vuko to nawet na podstawowy sklad sie zalapal. Oby tylko nie byl wystawiony z braku laku na pokazanie ze Legia potrzebuje wzmocnien

odpowiedz
Darek - 09.04.2022 / 16:26, *.chello.pl

Nie ma Skibickiego i Mladenovicia czyli jest dobrze.Trener wyciąga wnioski z meczu z Rakowem.

odpowiedz
Pab(L)o - 09.04.2022 / 16:17, *.mm.pl

Patrząc na skład...szału nie ma, patrząc na ławkę nie dziwię się dlaczego taki skład, ehhh

odpowiedz
!(L)! MIŁKOWICE - 09.04.2022 / 16:15, *.tpnet.pl

Strebinger
Johansson . Rose . Wieteska . Jędrzejczyk
Sokołowski . Josue
Kastrati . Lopes . Verbić
Włodarczyk

odpowiedz
Kibic - 09.04.2022 / 16:55, *.net.pl

@!(L)! MIŁKOWICE: lopes? Weź proszę.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 09.04.2022 / 18:26, *.plus.pl

@Kibic : wziął i strzelił Lopes :)

odpowiedz