Jakub Murawski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

U-17: Murawski powołany na turniej eME

Fumen, źródło: 90minut.pl

Jakub Murawski z Legii Warszawa otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 17. Kadra prowadzona przez Dariusza Gąsiora weźmie udział w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy, który odbędzie się w Izraelu. Rywalami biało-czerwonych będą Włochy (20 kwietnia), Ukraina (23 kwietnia) oraz Kosowo (26 kwietnia).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.