Kontuzjowany Patryk Sokołowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Urazy Sokołowskiego i Lopesa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu z Lechem Poznań kontuzji doznali Patryk Sokołowski i Rafael Lopes. Pierwszy z nich zderzył się w powietrzu z Radosławem Murawskim, przez co rozbił głowę i przez kilkanaście minut kontynuował grę z opatrunkiem na głowie. Przy kolejnym zderzeniu musiał już opuścić murawę, gdyż raz jeszcze zalał się krwią. Z kolei Lopes zszedł z murawy w drugiej połowie. Najprawdopodobniej jest to uraz mięśniowy.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
KREW SIE POLAŁA ZA LEGIE...JESTEŚ LEGIONISTĄ NA ZAWSZE W SERCACH NASZYCH! - 11.04.2022 / 00:55, *.120.95

BRAWO!ZA!WALKE!JESTEŚ!LEGIONISTĄ!

odpowiedz
bum - 10.04.2022 / 16:07, *.129.179

Gdzie są Ci co Patryka cały czas jadą???!! Chłopak Legionista z krwi i kości, a że jeszcze potrzebuje czasu na wkomponowanie się w drużynę to nic złego. W tym meczu udowodnił że nie przyszedł tutaj odcinać kuponów!
Zresztą nazwisko go zobowiązuje :)
Będzie pociecha z niego zobaczycie płaczki!
Szacun Patryk !

odpowiedz
legionista - 10.04.2022 / 12:24, *.net.pl

popatrzcie na powtórki Sokołowski wyskakuje do piłki a Kownacka uderza go w głowę gówniarz Sylwestrzak nie widzi, kolejny po Frankowskiej z zakazem na Legię.

odpowiedz
Urs72 - 10.04.2022 / 12:04, *.chello.pl

Brawo za wynik

odpowiedz
L - 10.04.2022 / 11:43, *.tpnet.pl

Szacun Patryk za to, że grałeś z rozbitą głową i cały czas nie unikałeś walki.

odpowiedz
oLaf - 11.04.2022 / 11:51, *.vectranet.pl

@L: tak, szacun. Tak powinni grać legioniści.

odpowiedz
chrisSiekierki - 10.04.2022 / 10:29, *.vectranet.pl

Obaj zagrali dobrze a Sokołowski z rozbitą głową nie unikał walki... Tak ma właśnie wyglądać Legia oprócz gry w piłkę trzeba nieraz podjąć walkę na tzw. łokcie a nie pękać bo przeciwnik kopnął w kostkę.

odpowiedz
Luk - 10.04.2022 / 12:25, *.o2.cz

@chrisSiekierki: dokładnie.szacu


nek dla Sokołowskiego . Nazwisko zobowiązuje. Fajnie to wszystko wyglądało,Kapustka i Wszołek jak by grali to byśmy ich pojechali. Lech nie będzie mistrzem, grali u siebie a zremisowali w kiepskim stylu,to L przy odrobinie szczęścia by wygrała.Rakow gra dużo lepszą piłkę.

odpowiedz
Byniu - 10.04.2022 / 08:51, *.vectranet.pl

Widać,że Patryk dobrze rozumiał jaką wagę miał ten mecz.Grał nawet z rozbitą głową.Lopes też się nie oszczędzał.Szacunek

odpowiedz