REKLAMA

Futsal

Wielka Sobota z Legia Futsal

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Futsaliści Legii w Wielką Sobotę rozegrają ligowe spotkanie z Red Dragons Pniewy. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 w hali OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18. Bilety w cenie 10 zł (ulgowe dla dzieci 3-12 lat) oraz 15 zł (normalne) kupować można tutaj oraz w dniu meczu przy wejściu do hali.

Legia po 23. kolejkach ekstraklasy zajmuje miejsce dziewiąte w ligowej tabeli. W sobotę nasz zespół powalczy o dziewiątą wygraną w obecnych rozgrywkach i jednocześnie awans w tabeli. Zespół z Wielkopolski zajmuje miejsce 7. i ma na swoim koncie o dwa punkty więcej od Legii.

W pierwszym spotkaniu obu drużyn, rozegranym w połowie listopada, Red Dragons zwyciężyli na własnym parkiecie 6-2. Liczymy, że tym razem legioniści zrewanżują się ekipie z Pniew i wywalczy trzy punkty. Zapraszamy na spotkanie i zachęcamy do głośnego dopingu dla naszej drużyny.

Termin meczu: sobota, 16 kwietnia 2022 roku, g. 14:00
Adres hali: ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów: 10 zł (ulgowe) i 15 zł (normalne)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Mądrala 0,7 - 14.04.2022 / 16:35, *.246.2

DO redakcji: Czy można kupić bilet na miejscu zeby nie rejestrowac sie na stronie abilet.pl ?

odpowiedz
Robin(L) - 15.04.2022 / 20:51, *.play-internet.pl

@Mądrala 0,7: tak możesz kupić bilet na miejscu przed meczem

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.