Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Mieliśmy dużo pecha

źródło: Legia Warszawa

- Mieliśmy dużo pecha. Popełniliśmy jeden błąd, razem z Lindsayem jesteśmy współwinni utraty bramki, musimy to wziąć na siebie. Najpierw ja, potem on mogliśmy się lepiej zachować i na pewno tego gola by nie było. Myślę, że z gry to my byliśmy lepsi, kontrolowaliśmy przebieg spotkania, ale nie wykorzystaliśmy żadnej sytuacji. Dziś w naszym domu schodzimy z boiska pokonani – powiedział po meczu Mateusz Wieteska



- Stworzyliśmy dużo okazji, ale nic nie chciało wpaść. Mocno pracujemy nad skutecznością na treningach, więc głęboko wierzę, że w następnych spotkaniach będziemy dużo bardziej efektywni. Mam nadzieję, że strzelone gole przyniosą nam zwycięstwa. Skupiamy się na każdym kolejnym meczu. Nie wybiegamy w przyszłość, nie myślimy co będzie za pięć kolejek. Przygotowujemy się do każdego następnego spotkania i chcemy te mecze wygrywać, bo wiemy, że w ostatniej rundzie zwycięstw było zdecydowanie za mało i chcemy poprawić ten dorobek - dodał "Wietes".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
Mr Martini - 19.04.2022 / 21:47, *.orange.pl

Obronę mamy na poziomie B-klasy. 15 porażek w sezonie?! Czy Panowie piłkarze zdają sobie z tego sprawę?! 15 porażek w sezonie! Jacek Zieliński powiedział, że Legii potrzeba czterech nowych piłkarzy. A ja bym powiedział inaczej. W Legii trzeba wymienić całą obronę. Jacek Zieliński, w przeszłości wybitny obrońca w naszej Ekstraklasie, powinien to wiedzieć lepiej od kibiców!

odpowiedz
gazza - 19.04.2022 / 18:45, *.centertel.pl

O czym on mowi ?
To nie pech tylko brak umiejetnosci pilkarskich.
Tak nawet nie graja w 2 lidze.

odpowiedz
Konrad1976 - 19.04.2022 / 15:50, *.plus.pl

Gdyby ludzie w pracy popełnili takie błędy jak wy to byliby już dawno zwolnieni.. Analfabeci piłkarscy jesteście i tyle

odpowiedz
mietowy - 19.04.2022 / 15:46, *.aster.pl

no i co ztego ze bierzecie blad na siebie takiego babola i brak komunikacji niczego nie zmieni porostu miernota i padlina

odpowiedz
kczeczu - 19.04.2022 / 15:26, *.205.233

wychodzi na to ze jakby nie pech to bylibyśmy mistrzami Polski

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.04.2022 / 15:00, *.orange.pl

Znowu bezczelne pieprzenie zawodnika. Powinien powiedzieć "chcieliśmy kontrolować mecz, ale nie potrafiliśmy nawet uderzyć celnie na bramkę, dlatego przeciwnik taktycznie się wycofał, bo wiedział, że nawet jeśli zostawi nam pole do grania to i tak nie przekujemy tego na gole".

Warty odnotowania jest również udział bramkarza przy straconym golu. Oczywiście, on winny jest najmniej, jednak odwrócenie głowy ze strachu przy strzale i zamknięcie oczu na pewno nie pomogło w obronie.

odpowiedz
Autor - 20.04.2022 / 14:15, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: Też zwróciłem uwagę na zachowanie goalkeepera. Szkoda ,że nie podskoczył i odwrócił się plecami

odpowiedz
Legionista - 19.04.2022 / 12:41, *.vectranet.pl

Nie macie pecha, tylko Mateuszku jesteś skończonym debilem. W każdym meczu przez swoją głupotę musisz popełnić katastrofalny błąd, który często kosztuje nas stratę punktów. W hierarchii kretynów od zawsze zajmujesz u mnie pierwszą lokatę, tuż przed beznamiętnie i bezmyślnie patrzącym w dal w poszukiwaniu utraconego intelektu Sliszem.

odpowiedz
grzesiek - 19.04.2022 / 14:07, *.centertel.pl

@Legionista: slisz to przy wietesce i tak geniusz. A co do wieteski sam bym tego lepiej nie ujął. Wieteska musi dobrze podlizywać sie kazdemu w szatni zeby miec miejsce w skladzie. Ale co zrobic, zawsze te lizusy mialy lepiej, ale jakos wole nie mieć lepiej niż być pośmiewiskiem. A w meczu z piastem wlasnie takie miano pasuje do tego zrobil wieteska z rose

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 19.04.2022 / 22:11, *.play-internet.pl

@Legionista: 10000% racji Slisz i Sokołowski dwa hamulce Legii, ani w obronie, ani w ataku...

odpowiedz
Januszek - 19.04.2022 / 11:18, *.chello.pl

Pecha to mamy majac ciebie, jedrzejeczaka i śliza w druzynie

odpowiedz
VUKO - 19.04.2022 / 09:50, *.209.207

Wieteska do reprezentacji. Na Meksyk w pierwszym składzie.
I jeszcze MAik NAwrocki.

odpowiedz
PLK - 19.04.2022 / 23:57, *.cyfrowypolsat.pl

@VUKO: a co ci Nawrocki zawinił, cymbale!!! No tak jak się meczy nie ogląda to się później wypisuje takie debilizmy!!!

odpowiedz
Bercik - 19.04.2022 / 09:48, *.icpnet.pl

Wieteska to legionista z krwi i kości. Każdemu opyli mecz.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 19.04.2022 / 09:47, *.landirenzo.pl

Ja tych okazji za do strzelenia bramki za duzo nie widziałem .. a jak już były, to oczywiście ,, pechowo,, niestrzelone .A Piast .. jak zwykle .. jedna szmata i blokada cały mecz. No i kładący sie przy każdym dotknięciu ten pajac kędziora . Oby tylko nie weszli do pucharów jakomś cudem, bo znów będzie wstyd . Takich trenerów jak ten gliwicki ,,strateg,, powinno się odsuwać od zawodu a nie wynosić na piedestał . Antyfutbol.

odpowiedz
Konrad1916 - 19.04.2022 / 09:45, *.plus.pl

Nie mieliście pecha tylko raczej brak umiejetnosci

odpowiedz
Bercik - 19.04.2022 / 09:45, *.icpnet.pl

Wieteska jak zajączek - prezenty rozdaje, prezenty!

odpowiedz
Bercik - 19.04.2022 / 09:44, *.icpnet.pl

A Wieteska za asystę dostał premie... Od Piasta?

odpowiedz
Darek - 19.04.2022 / 23:19, *.chello.pl

@Bercik: Nie od Piasta od buka.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 19.04.2022 / 09:25, *.play-internet.pl

Za kaźdym razem,gdy Legia przerżnie mecz,a potem czytam pomeczowe wypowiedzi piłkarzy,czy trenera,że "zabrakło im szczęścia",to się zastanawiam,czy oni wogóle wiedzą,o czym mówią.Przecież by wystarczyło,żeby np po meczu,zamiast szybki prysznic i do domku,zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym musieli by usiąść przed tv i obejrzeć powtórkę meczu.No chyba,że mają zakaz,bo by popadli w depresję.W Legii chyba panuje zasada "nie krytykuj,tylko szukaj pozytywów".I dlatego nikt od nikogo nic nie wymaga,a piłkarzy trzymają w jakiejś bańce,gdzie tylko się ich chwali,bo krytyka może ich "zniszczyć psychicznie".

odpowiedz
Sasza - 19.04.2022 / 09:22, *.net.pl

Mateuszu, bierzesz to na siebie? Serio? No dzieki stary ale naprawdę łaski nie robisz.
Napisz to sobie na każdej ścianie w chałupie: NIE PUSZCZAĆ PIŁKI W KOZIOŁ, NIE PUSZCZAĆ PIŁKI W KOZIOŁ, NIE PUSZCZAĆ...
Może kiedyć uda Ci się zapamiętać.
Przynajmnie przestałeś gadać o wyciąganiu wniosków. Zawsze to coś...

odpowiedz
Echhh - 19.04.2022 / 09:02, *.t-mobile.pl

A świstak siedzi i zawija to w te sreberka. Kolejny wywiad z d...py. Oczywista oczywistość. Po co o tym gadać.

odpowiedz
Paco - 19.04.2022 / 08:49, *.190.43

Wietes miał słaby mecz. Ale Sokołowski i Slisz to jest koszmar ci panowie maja braki techniczne jak tacy zawodnicy mogą grać w zawodowo w piłkę? To kpina z kibiców. A Włodarczyk to wyszedł chyba po to aby wprowadzić element rozrywkowy. Ten chłopak nie nadaje się do gry, u niego brak wszystkich elementów piłkarskich . Wystawiając go robicie z niego pośmiewisko . I na koniec ; jeśli kudłaty tu będzie to Legii nie będzie . Akcja pusty stadion

odpowiedz
Darek - 19.04.2022 / 09:23, *.chello.pl

@Paco: Zgadzam się. Sokołowski od przyjścia do Legii nie zagrał nawet jednego dobrego meczu.O Sliszu to już nawet szkoda pisać.Wszyscy już znamy jego poziom.

odpowiedz
wtf - 19.04.2022 / 15:25, *.chello.pl

@Paco: Ten młody Włodar jest bardziej Nędzny od swojego ojca,a to nie lada wyczyn!Skoro takie drewna jak Włodarczyk,Rosołek czy Skibicki są flagowymi produktami akademii,to nadaje się ona do zaorania i posadzenia buraków.Tyle lat minęło od kiedy Czerczesow nazwał ją przedszkolem i nic się od tamtej pory nie zmieniło.

odpowiedz
SEBO(L) - 19.04.2022 / 06:35, *.centertel.pl

Zapachniało ligą "szóstek",chociaż tam,to ta piłka byłaby wybita zapewne. Czyli to nawet nie ten poziom na dzień dzisiejszy. No,ale czego chcieć od reprezentanta Mauritiusa, broni ręką,podaje tyłem głowy... Nie oczekiwałem wiele od niego,ale też nie aż tak mało.Ale ktoś go tu sprowadził...

odpowiedz
praga - 19.04.2022 / 02:10, *.centertel.pl

wites ty jestes pechem dosc drewna w LEGII pekhard rosolek skibicki abu hana rose wlodarczyk ribeiro w LEGII NIEMA MIEJSCA NA TE DREWNO w 4 lidze se nie radzil wlodarczyk skibicki rosolek ribeiro mladenowic rosolek co za pajac wystawia daje szanse im w pierwszym skladzie ??? chlopaki lepiej wygladajacy od nich nie dostaja szansy kto placi za to by wystawiac gówno w pierwszym skladzie ??? skwierczynski ciapela 1000% wygladali lepiej od skibickiego wlodarczyka dlaczego gramy beztaleciami bo rodzice placa dno i porazka LEGII i jej zarzadu a Vuko JAK Z KULENOVICIEM slepy uj nie widzi kto w druzynie nie funkcjonuje

odpowiedz
Tomi - 19.04.2022 / 01:49, *.alkom.info

Od kibica Piasta - krytykowałem wcześniej Jędzę, ale dziś był zdecydowanie najlepszy w Legii. Stary chłop, ale walczył jak dzik -jedenastu takich Jędrzejczyków i Legia biłaby się o puchary. Macie przerąbane jako kibice - u nas gra Czerwiński i Mosór (byli Wasi piłkarze) u Was Wieteska i Rose - polityka level hard!

odpowiedz
Kibic Lecha - 19.04.2022 / 01:08, *.play-internet.pl

PH to masz w pysku głąbie. Rouse drugi cwaniaczek jeśli chcecie na koniec Legię wsadzić do pierwszej ligi to wielkie dzięki lamusy

odpowiedz
L - 19.04.2022 / 11:14, *.tpnet.pl

@Kibic Lecha : Niesamowite jest zjawisko wchodzenia kibiców lecha tutaj. Pięknie się kompromitujecie.

odpowiedz
1234 - 19.04.2022 / 01:06, *.tpnet.pl

Wietes zastanów się po co ty wybiegasz na boisko w tej koszulce. Jesteś naszym wychowankiem więc wierzę, że masz świadomość w jakim klubie jesteś. Twoje babole muszą się skończyć albo zmień klub bo to nie ma sensu...

odpowiedz
Bie(L)any - 19.04.2022 / 00:07, *.vectranet.pl

Ten to ma tupet wsadził na konia Rose i teraz coś bredzi o pechu ....

odpowiedz
Syn Trenera - 19.04.2022 / 00:12, *.play-internet.pl

@Bie(L)any: 100 procent racji bardziej brama Wieteski niż Rosa..

odpowiedz
Darek - 18.04.2022 / 23:59, *.chello.pl

To nie pech to Wieteska i Rose w składzie Legii.

odpowiedz
aveCWKS - 18.04.2022 / 23:44, *.surfer.at

trzeba zafertalac hehe

odpowiedz
L - 18.04.2022 / 23:42, *.autocom.pl

Nie nic nie chcialo wpasc, tylko jedyna sytuacje mial Pekhart ale jest slaby to tez nie wpadlo. Tym sie roznimy od Piasta, ze oni maja Kadziara ktory umie, a my Pekharta ktory nie umie. Zaden pech. Wiecej sciagajmy pilkarzy dobrch na papierze, a slabych w rzeczywistosci zamiast szukac pilkarzy z umiejetnosciami technicznymi. Nasza sila razenia to Pekhart i Rosolek. Strach sie bac.

odpowiedz
Hiszpan - 18.04.2022 / 23:39, *.telnaptelecom.pl

To nie pech kaleczniaku to brak techniki.

odpowiedz