Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk nie zagra z Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W 87. minucie meczu z Piastem Gliwice żółtą kartkę za faul zobaczył Artur Jędrzejczyk. Było to już ósme tego typu upomnienie obrońcy w obecnym sezonie, co oznacza, że nie będzie on mógł wystąpić w niedzielnym spotkaniu z Pogonią Szczecin.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 19.04.2022 / 06:35, *.aster.pl

Grał ambitnie, ale nie potrafi centrować. Leci po prawej, łamie do środka na lewą nogę, po czym przypomina sobie, że lewą nie potrafi celnie kopnąć.

odpowiedz
Loslobos - 19.04.2022 / 01:02, *.play-internet.pl

I dobrze to co dziś pokazał to żenada. Powinien już tak pozostać do zakończenia rozgrywek

odpowiedz
Bie(L)any - 19.04.2022 / 00:13, *.vectranet.pl

... na Pogoń w ogóle powinniśmy wyjść w rezerwowym składzie....
Jeśli My nie mamy szans na mistrzostwo to pomóżmy Pogoni, a pokrzyżujmy losy pyrą ...

odpowiedz
MF85 - 19.04.2022 / 08:50, *.play-internet.pl

@Bie(L)any:
Dokładnie

odpowiedz
Echhh - 19.04.2022 / 08:54, *.t-mobile.pl

@Bie(L)any: A dlaczego mamy komukolwiek pomagać?

odpowiedz
L - 19.04.2022 / 10:03, *.aster.pl

@Bie(L)any: Najpierw o sobie trzeba pomyśleć przegramy 1,2 mecze i będziemy nad strefa spadkowa

odpowiedz
Jacek od psa Arona - 19.04.2022 / 11:56, *.virginm.net

@Echhh: Dokladnie tak,co to kuzwa za myslenie by komukolwiek porozmawiac,to jest Legia a nie jakas popierdolka,tu w kazdym meczu trzeba walczyc jak na noze o zwyciestwo!

odpowiedz
Pacho - 19.04.2022 / 12:31, *.chello.pl

@Bie(L)any: tak jest, świetny moment na szansę dla młodych w takim meczu. I ten skowyt w kraju po takim ruchu...bezcenne.

odpowiedz
Bie(L)any - 20.04.2022 / 21:58, *.vectranet.pl

@Echhh:
Może dlatego że kiedyś to byli Nasi bracia ? Może dlatego że w Szczecinie nie ma takiej nienawiści do Nas ? Może dlatego że Pogoń w odróżnieniu do łacha nigdy nie okradła Nas z mistrzostwa? Może dlatego że w pyrlandii nie dali zgody na Nasze świętowanie po zdobyciu mistrzostwa? Może dlatego że pyry oznajmiły że nie zrobią szpaleru dla piłkarzy Legii przed meczem po zdobyciu mistrzostwa? Może dlatego że w Szczecinie w odróżnieniu od poznania nie kupuje i nie pali się przed meczem szalików Legii ? .... i tak dużo można by wymieniać?

odpowiedz