Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka i Abu Hanna, czyli dwa powroty

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałkowym spotkaniu z Piastem Gliwice na boisku pojawiło się dwóch zawodników, którzy przez długi czas byli kontuzjowani, a następnie przechodzili żmudną rehabilitację.Od pierwszej minuty zagrał Joel Abu Hanna, który nie zagrał w oficjalnym meczu Legii od 30 września ubiegłego roku. W połowie października reprezentant Izraela doznał uszkodził łąkotkę podczas zgrupowania kadry, a treningi wznowił w końcówce przygotowań do rundy wiosennej. Abu Hanna zszedł z boiska w 60. minucie.

W 72. minucie meczu na murawę wszedł Bartosz Kapustka. On na powrót czekał jeszcze dłużej, bo od meczu z Florą Tallin, który odbył się 21 lipca 2021 roku. Wówczas już w 3. minucie meczu po zdobyciu bramki tak wyskoczył z radości do góry, że zerwał więzadło krzyżowe. W połowie stycznia klub przedłużył umowę z "Kapim", a on tydzień po tygodniu wracał do pełnej dyspozycji. Od pewnego czasu na treningach dawał znać, że jest gotowy do występu w meczu i nastąpiło to 19 kwietnia, a więc po niemal 9 miesiącach przerwy.

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Atmosferić - 19.04.2022 / 10:17, *.orange.pl

tylko bartek, nie celebruj goli...

odpowiedz
Darek - 19.04.2022 / 09:20, *.chello.pl

Abu Hańba.Wyleżał się pół roku,wrócił zagrał piach.Najważniejsze że na konto wpływa regularnie.
Po co nam tacy ludzie w drużynie? Czy tu jest pralnia pieniedzy?

odpowiedz
kaktus - 19.04.2022 / 10:00, *.orange.pl

@Darek :
darek znafca... ;)

odpowiedz
Michał - 19.04.2022 / 11:26, *.centertel.pl

@Darek : Kapi też nie zagrał najlepiej, to co mamy też na nim psy wieszać XD

odpowiedz
abc - 19.04.2022 / 02:24, *.plus.pl

Podobno przez te kilka miesięcy Kapi tyle grał w fifę, że zdobył wymaganą ilość punktów potrzebną do odblokowania cieszynki

odpowiedz
Trec - 19.04.2022 / 10:01, *.play-internet.pl

@abc: To miało być zabawne?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.