fot. Legionisci.com
REKLAMA

Żeglarstwo

Terminarz PEŻ na sezon 2022

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatni weekend maja rozpoczną się rozgrywki Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej w sezonie 2022. Do rywalizacji kolejny raz z kolei przystąpi załoga sekcji żeglarskiej Legii Warszawa, która w ostatnim sezonie wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski. W sezonie 2022 odbędą się cztery dwudniowe zawody zaliczane do klasyfikacji PEŻ.

Start nowego sezonu będzie miał miejsce w dniach 28-29 maja w Sopocie. Druga runda odbędzie się 9-10 lipca w Gdyni, trzecia w ostatni weekend sierpnia w Szczecinie, zaś runda finałowa po raz drugi z rzędu - na Zalewie Zegrzyńskim (w dniach 24-25 września).

Terminarz Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej w sezonie 2022:
28-29 maja - Sopot
9-10 lipca - Gdynia
27-28 sierpnia - Szczecin
24-25 września - Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.