Patryk Konik - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legionovia Legionowo 2-0 Legia II Warszawa

W meczu 27. kolejki III ligi Legia II przegrała 0-2 na wyjeździe z aktualnie liderującą Legionovią Legionowo.

W 10. minucie dobrą sytuację stworzyli gospodarze, jednak legioniści zdołali wybić piłkę na rzut rożny. W końcówce pierwszej odsłony pierwszą bramkę dla Legionovii zdobył Bartosz Mroczek, który z ok 13 metrów posłał piłkę między nogami Jakuba Trojanowskiego. Dziewięć minut po przerwie gospodarze otrzymali rzut karny po zagraniu ręką Patryka Konika, a szansę z jedenastu metrów wykorzystał Michał Bajdur.

Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższą środę w LTC, a rywalem stołecznego zespołu będzie Wissa Szczuczyn.

III liga: Legionovia Legionowo 2-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 41' Bartosz Mroczek
2-0 - 54' Michał Bajdur (karny)

Legia II: 1. Jakub Trojanowski – 17. Nikodem Niski (67' 19. Jakub Kwiatkowski), 2. Ihor Charatin, 16. Patryk Konik, 5. Bartosz Widejko – 8. Patryk Pierzak, 20. Bartłomiej Ciepiela (46' 6. Filip Laskowski), 23. Igor Strzałek – 11. Ramil Mustafajew (46' 9. Wiktor Kamiński), 7. Dawid Dzięgielewski (78' 3. Jakub Czajkowski), 21. Kacper Skwierczyński (46' 15. Damian Warnecki)

żółte kartki: Mustafajew (Legia II)

sędzia: Dawid Deptuła