fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Ostatni domowy mecz siatkarzy w sezonie 2021/22

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czwartek siatkarze Legii rozegrają ostatnie spotkanie sezonu 2021/22 przed własną publicznością. Nasz zespół czeka pierwszy mecz o 7. miejsce na koniec rozgrywek I ligi. Rywalem podopiecznych Mateusza Mielnika będzie Krispol Września, druga z drużyn, która odpadła w I rundzie play-off, a do tej fazy rozgrywek przystępowała z miejsca siódmego.

Sportowo rywalizacja o miejsca 7-8 nie ma większego znaczenia, co podkreśla trener Legii. Swoją szansę dostaną prawdopodobnie głównie rezerwowi gracze. Będzie to jednak najlepszy moment dla publiczności na podziękowanie naszej drużynie, która sprawiła w tym sezonie największą niespodziankę - beniaminek I ligi walczył w każdym meczu o wygraną i dzięki dwóm wygranym setom w Będzinie w ostatniej kolejce zapewnił sobie awans do fazy play-off. W niej legioniści rywalizowali z najlepszym zespołem sezonu zasadniczego i głównym faworytem do awansu do Plus Ligi i byli bliscy przedłużenia serii do trzeciego spotkania. Drugie ze spotkań trwało aż 135 minut i Legia przegrała je dopiero po tie-breaku, w którym również do samego końca nie składała broni (prowadząc m.in. 11-10). W sezonie zasadniczym Legia dwukrotnie wygrała z Krispolem - najpierw w listopadzie we Wrześni 3-1 i w niedawnym rewanżu w Warszawie 3-0.

W czwartkowy wieczór na Mokotowie podziękujmy siatkarzom Legii za ten niezwykle udany sezon. Zachęcamy również do zakupu cegiełek (20 zł) i pamiątek klubowych - warto wesprzeć naszą sekcję, której sytuacja finansowa nie wygląda dziś najlepiej.

Początek meczu o 19:00. Bilety w cenie 10 złotych (ulgowe) i 20 zł (normalne) nabywać można przy wejściu do hali przy ul. Niegocińskiej 2a. Rewanż rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę we Wrześni.

Termin meczu: czwartek, 21 kwietnia 2022 roku, g. 19:00
Adres hali: ul. Niegocińska 2a (OSiR Mokotów)
Cena biletów: 10 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Arek - 20.04.2022 / 16:52, *.net.pl

Jakie pamiątki klubowe można kupić na meczach siatkarzy? Czy jest możliwość zakupu odznak I szalików?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.