REKLAMA

Nowości w sklepie Żyleta

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kilka nowych wzorów koszulek pojawiło się w ostatnich dniach w sklepie Żyleta. Wśród nich wzory z hasłami kultowej oprawy "Boże Chroń Fanatyków" oraz najnowszej pieśni "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się". Ponadto do sprzedaży trafiły koszulki "DNA" (w wersji damskiej, dziecięcej i męskiej) z treścią świetnego kawałka Deobsona "Mamy to w kodach DNA". Dla kobiet nowy dedykowany wzór koszulki - "Fanatyczki". Wszystkie t-shirty kosztują 70 złotych, dziecięca wersja "DNA" - 60 zł.

W sklepie pojawiły się także dwa nowe wzory kubków (30 zł) - "Boże Chroń Fanatyków" i "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się", szalik "Żyleta jest zawsze z Wami" (40 zł) oraz worek (45 zł). Ponownie w sprzedaży pojawiły się biało-szare bluzy z kapturem i z eLką, które cieszą się sporą popularnością (200 zł).

Kupując w sklepie Żyleta, wspierasz ruch kibicowski na Legii.










fot. Jacek Wójcikowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
SaLceson - 22.04.2022 / 23:44, *.151.51

Wszystko słabizna, a ta koszulka z cycami i dupą to już w ogóle dno. Że niby raca z dupy wyjęta? Takie zabawy to raczej w Poznaniu.

odpowiedz
JEJKU... - 22.04.2022 / 14:38, *.t-mobile.pl

... to wszystko wygląda jak z Bakalarskiej albo Marywilskiej, naprawdę tak cięzko zaprojektować coś w dobrym stylu?

odpowiedz
yyy - 22.04.2022 / 21:39, *.centertel.pl

@JEJKU...: Po przeczytaniu newsa chciałem nawet napisać jakiś komentarz o marywilskiej, a tu proszę bardzo... ;) Pozdro!

odpowiedz
Adam - 22.04.2022 / 14:32, *.chello.pl

Niestety dosyć słaba kolekcja, tak jak niektórzy pisali wcześniej.

odpowiedz
Filipek - 22.04.2022 / 08:30, *.play-internet.pl

Boże chroń nas od tak słabej kolekcji ,po co robić kilka bubli nie lepiej skupić się na jednym dwóch wzorach spójrzcie na PGWear

odpowiedz
Tymek (L) - 22.04.2022 / 11:15, *.com.pl

@Filipek: chyba z twitera jesteś tam tak ciągle płaczą i na wszystko narzekają, nie podoba się nie kupuj, ja już mam koszulke DNA, pozdro 600

odpowiedz
boczeks - 22.04.2022 / 06:46, *.inetia.pl

Skoro "Boże chroń fanatyków" to dlaczego nie starczyło odwagi i wstawienie tam krzyża ?

odpowiedz
gazza - 21.04.2022 / 19:51, *.inetia.pl

Cienkie to wszystko...

odpowiedz
(L) - 21.04.2022 / 17:46, *.ilabs.pl

Czekam na koszulkę z oprawa z Poznania.

To byłby mega hit,pomyślcie o tym :)

odpowiedz
Twardy - 21.04.2022 / 17:36, *.orange.pl

Lipa jak dla mnie wszystko słabe …

odpowiedz
kiepski wzór koszulki - 21.04.2022 / 16:44, *.vectranet.pl

Fajne hasło ale wzór kiepski. Do tego czaszka do hasła "gdyby jeszcze raz miał urodzić się"? Kiepskie to.

odpowiedz
Dżerry - 21.04.2022 / 18:18, *.com.pl

@kiepski wzór koszulki: to bym Tobie Legio ODDAŁ ŻYCIE SWE stąd zapewne czaszka

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 21.04.2022 / 16:09, *.52.135

Można z opcją wysyłki?

odpowiedz
Trog(L)odyta - 21.04.2022 / 23:13, *.chello.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: Można.

odpowiedz
Witam - 21.04.2022 / 15:36, *.inetia.pl

koszulki słabe.
Gdybym jeszcze raz miał urodzić się z czaszką... no lipa.

odpowiedz
WL - 21.04.2022 / 13:33, *.tpnet.pl

Super sprawa !

odpowiedz
Kris - 21.04.2022 / 12:19, *.com.pl

Świetna robota!

odpowiedz