fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raków zdobywcą Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Raków Częstochowa pokonał 3-1 Lecha Poznań w finale Pucharu Polski, rozgrywanym na Stadionie Narodowym w Warszawie, i po raz drugi z rzędu zdobył trofeum. W półfinale Raków wyeliminował Legię Warszawa, z którą wygrał 1-0. Finałowego spotkania nie obejrzała zorganizowana grupa kibiców Lecha, którzy przyjechali do Warszawy, ale nie weszli na stadion, ze względu na brak zgody na wpuszczenie flag i oprawy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (95)

+dodaj komentarz
zp - 04.05.2022 / 01:41, *.centertel.pl

Poziom godny amiki, skąd się K…a wzięliście kibice sukcesu ? Podejrzewam ze skoro w Warszawie brak mistrza w tym roku to trochę desantu maści przejęliście z Poznania. Pomyślcie zanim coś napiszecie a do redakcji, może to czas żeby jednak segregować pewne wypowiedzi, bo czyta to cała Polska a wstyd jedzą ci co jeżdżą bez względu na wyniki.

odpowiedz
KibicL - 03.05.2022 / 20:23, *.plus.pl

Wie ktoś ile było wogóle kibiców na stadionie bo nigdzie nie można się tego doczytać? Dzięki za ewentualną odpowiedź.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 03.05.2022 / 20:39, *.play-internet.pl

@KibicL: Coś dzisiaj mówili o tym, że na stadionie było ok. 35 tys. + 10-12 tysia nie weszło Lecha.

odpowiedz
KibicL - 03.05.2022 / 20:46, *.plus.pl

Dzięki , ja nie wiem czemu nigdzie nie ma tej informacji. Ktoś się czegoś wstydzi czy co.

odpowiedz
V - 06.05.2022 / 21:34, *.t-mobile.pl

@KibicL: ponad 36000 bez gamoni z Lecha pod stadionem

odpowiedz
:) - 03.05.2022 / 17:21, *.plus.pl

Skorza już zwolniony czy czekają do soboty?

odpowiedz
Kop w KOD - 03.05.2022 / 16:08, *.play-internet.pl

Całą Polska zobaczyła jakim debilem jest szambelan Trzaskowski.

odpowiedz
WawaL - 03.05.2022 / 17:28, *.orange.pl

@Kop w KOD: Zakaz wnoszenia płacht wydała Straż Pożarna choć później udawała, że to nie oni. To nie Trzaskowski to wymyślił, choć ewidentnie komuś zależało aby go pogrążyć.

odpowiedz
Rado - 03.05.2022 / 23:48, *.centertel.pl

@WawaL: ten typ już się tyle razy pogrążył, że już nikt nie musi mu w tym pomagać

odpowiedz
Bob - 03.05.2022 / 15:30, *.tpnet.pl

Jesteście Kibicami powiem tak gratuluję wyników w tym roku A szczególnie wiceprezydenta A dlaczego ? Już Wy dobrze wiecie dlaczego mi tyłek służy tylko do jednego do śr........

odpowiedz
Zaba285 - 03.05.2022 / 14:06, *.grupaping.pl

Najważniejsze że Amica nie wygrała, teraz jeszcze niech ich Raków albo Pogoń wyprzedzi w tabeli na koniec sezonu i będzie dobrze

odpowiedz
En-ti - 03.05.2022 / 13:46, *.chello.pl

Bardzo dobrze że kibice Rakowa weszli na stadion. Mieli nie wchodzić w imię czego!? W imię niby solidarności kibicowskie której nigdy nie było!!! Postać to sobie mogą dzisiaj u siebie pod stadionem w Częstochowie i pogadać jak pięknie było widać te 3-1 na Narodowym. A Lech nie wszedł bo nie chciał wejść nikt mu tego wejścia nie zakazał!!!! Także nie piszcie bredni że kibice nie zostało wpuszceni na stadion!!

odpowiedz
(L) - 03.05.2022 / 14:21, *.centertel.pl

@En-ti:
lgbt prezydent nie dopuścił flag o wymiarach większych niż 2m x 1,5m, czyli większości flag, które wiesza się na płocie!, a sRaków się wyłamał, dał dupy, wszedł na sektor i żadnych flag nie wywiesił ... nie pisz, że nie ma solidarności kibicowskiej, jest tylko nie w necie - przypominam choćby nasz protest z 2009- 2010 r.

odpowiedz
En-ti - 03.05.2022 / 17:00, *.chello.pl

@(L): Oczywiście że nie ma solidarności kibicowskiej i nigdy jej nie było w necie czy na świecie żadna różnica!! W necie można sobie popisać a wszystkiego co się dzieje w grupach kibicowskich nie wiesz i za pewne nikt nie wie do końca!! Był zakaz wnoszenia flag i dobrze każdy o tym wiedział zadaj sobie pytanie czy ktoś po za kibicami z Poznania tak na maksa walczył żeby 5o zmienić. To że Prezes związku głośno o tym mówi nie znaczy że tak było i wszystko zostało zrobione żeby te flagi wnieść za pewnie jest w tym drugie dno a finał z jakiś względów trzeba przenieść do innego miasta. A po co?! Na to pytanie chyba możesz sobie sam odpowiedzieć. Zawsze jest coś po coś!

odpowiedz
Krys008 - 03.05.2022 / 17:06, *.plus.pl

@(L): nie prezydent, tylko straż pożarna i było o tym wiadomo wcześniej.

odpowiedz
Franco - 03.05.2022 / 17:18, *.plus.pl

@Krys008: nie klam. Poczytaj komunikat straży pożarnej..

odpowiedz
Rodro - 03.05.2022 / 17:27, *.chello.pl

@Franco: No właśnie kolego poczytaj.... Twój przedmówca dobrze pisze Straż już wcześniej wydała komunikat..... STRAŻ NIE PREZYDENT

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 03.05.2022 / 20:34, *.play-internet.pl

@Rodro: Finalnie decyzję podjął Czaskowski

odpowiedz
ja - 03.05.2022 / 13:46, *.chello.pl

To może kuchenkorz jednak przełoży to stulecie na inny rok :D

odpowiedz
Urs72 - 03.05.2022 / 13:22, *.chello.pl

Gratulacje dla Rakowa tak trzymać do końca sezonu , Lech kur...nie zdabedzie Mistrza 2022 ze Skorżą kmiotem ...

odpowiedz
Kalarepa - 03.05.2022 / 16:05, *.play-internet.pl

@Urs72: co ci Skorża zrobił?

odpowiedz
Ewelina - 03.05.2022 / 11:00, *.vectranet.pl

Amica Wronki to jakiś stan umysłu. Piąty finał PP i piąta porażka. Oni już rodzą się z genem przegrywu.

odpowiedz
floyd - 03.05.2022 / 10:14, *.aster.pl

Prawda jest taka, ze 90% kibiców Lecha tez chciało wejść na mecz, tylko Lech miał więcej chuliganów i zablokował wszystkie bramki. Wcale się częstochowianom nie dziwie ze weszli, jechały całe rodziny, szykowali się na ten mecz kupę czasu i naprawdę szczytem idiotyzmu byłoby spędzić go w upale pod stadionem. I to w imię czego, kibicowskiej solidarności? Tej samej która np. pozwala Lechowi macać się ze spartakiem czy kroić z koszulek małolatów na trasie?
Nie trawie trzaskowskiego z wielu powodów, ale chociaż raz ktoś miał jaja i był konsekwentny.
A poza tym jestem pewien, ze gdyby to trafiło na Legie, to i na kecz byśmy weszli, i oprawy i piro by były. Czasem wystarczy pomyśleć a nie kopać bramę.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 03.05.2022 / 10:38, *.btcentralplus.com

@floyd: F**k Trzaskowski. PILKA NOZNA DLA KIBICOW !!!!!!

odpowiedz
Wolfik - 03.05.2022 / 11:56, *.mm.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Przecież kibice na Narodowym byli...

odpowiedz
floyd - 03.05.2022 / 12:41, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: od tego hasła Piłka nożna dla kibiców głupsze jest chyba tylko PDW… Nikt nie zabronił Piłki nożnej Kibicom, powtarzasz głupoty bo wydaje ci się ze to fajne.

odpowiedz
zp - 04.05.2022 / 01:35, *.centertel.pl

@floyd: rozpędź się i walnij barana o ścianę

odpowiedz
Er - 03.05.2022 / 10:01, *.chello.pl

Nikt nie zakazał kibicom Lecha wejścia na stadion oni sami nie chcieli wejść więc o czym mowa?! Zasady od samego początku były znane!!! Może da to im do myślenia za ostatni zakaz wniesienia flag Legii!? Jagiellonia wniosla ale Legii już nie pozwolono a teraz Poznań płaczę?!!! Dla Rakowa wielkie gratulacje za wygranie meczu a kibicom za wejście i doping 2 raz z rzędu nie zobaczyć swojej drużyny w finale byłoby słabe!!!!!

odpowiedz
Zu(L)us - 03.05.2022 / 09:57, *.centertel.pl

Ch.. Ci na imię trzaskowski ch.. Ci na imię. Bravo raków. Puchar już macie majster dla Pogoni. A kuchenkom ch.. w nos.

odpowiedz
Arek - 02.05.2022 / 23:47, *.tpnet.pl

Co ten czajkowski dziś odwalił? Brawo Raków, brawo łachy, hehehe.

odpowiedz
Szelka - 03.05.2022 / 00:52, *.chello.pl

@Arek: pytasz prześmiewczo Kolego, co ten "czajkowski" odwalił? Zrozumiesz, jak przypomnisz sobie przebieg finału PP pomiędzy Legią i Arką w 2019 r. Dla jasności: kibole Arki odpalili kilkanaście rac w kierunku sektora zajmowanego przez naszych kibiców, a także próbowali podpalić dach wiszący stadionu. Gdyby nie błyskawiczna reakcja funkcjonariuszy PSP byłoby mało śmiesznie. Oczywiście, to wszystko odbywało się pod osłoną owych "sektorówek". Chyba dalej pisać nie muszę...

odpowiedz
Kibic - 03.05.2022 / 03:07, *.centertel.pl

@Szelka:
Masz kolego rację, należy dodać jeszcze odpalenie jakiejś armaty przez kiboli sraxy. Ot i powód zakazu.

odpowiedz
Kibic wkstraklasy - 03.05.2022 / 07:00, *.centertel.pl

@Szelka: mówisz o 2018, bo w 2019 to grała Jaga z Lechia. I dało się ten finał normalnie przeprowadzić i paliło się sporo.

odpowiedz
Sadi - 03.05.2022 / 07:43, *.18.56

@Arek: za co chwalisz raków przecież się wyłamali i weszli na stadion frajery

odpowiedz
artic - 03.05.2022 / 09:41, *.18.86

@Szelka: Zawsze mozna bylo ochrone postawic z prawdziwego zdarzenia za konkretna kasiore posprawdzac te flagi itd.Ale Rafałek kanalarz czaskoski czajkowski tera zwala na strażakow sie pytam strażaki rzadza Wa-wa????? Nie wazne ze to byli kibice z ziemniaczanej stolic mogli byc rownie dobrze ze Szczecina ,Wrocka czy miasta Lodzi cale szczescie ze nie byl to mecz Legia- Lech bo My tez tych flag bysmy nie oddali jak Rakow i zostali pod stadionem wyobraz sobie co by sie wtedy stalo od strony Saskiej Kepy i z drugiej od strony torow kolejowych napier...totalna by byla z policja!

odpowiedz
Czesiu - 03.05.2022 / 13:42, *.aster.pl

@Arek: oszczędził Leszkom bólu na żywo z przegranej zRakowem. Szkoda że nie weszli bardziej by bolało.

odpowiedz
Antyczesio - 02.05.2022 / 22:55, *.plus.pl

Finał PP i 2 miejsce to max co może być cóż jakie ,,stulecie" takie sukcesy i powody do świętowania hehe

odpowiedz
Kolega po szalu - 02.05.2022 / 22:48, *.plus.pl

Bo finał to się wygrywa a nie rozgrywa :) brawo dla Rakowa a Amica cóż zawsze w czołówce ale czegoś tam brakuje jeśli chodzi o ligę a co do PP to nie ma Fryzjera to i nie ma Pucharu jak kiedyś co wygrywali bodajże 5:3 z Aluminium Konin a w innych edycjach ich ciągnął słynny sędzia ,,Sindbad" Wójcik w finałach co zdobywali.

odpowiedz
Mrok - 02.05.2022 / 22:33, *.chello.pl

Lubisz Spartaka? - Kara dziś jest taka!
Ku pamięci i przestrodze, tak skończył Lech - złodziej. II liga 2000-2002.

odpowiedz
Strogow - 02.05.2022 / 22:31, *.chello.pl

Sraków kibicowskie dno tyle w temacie na temat tych leszczy jak się zachowali na pucharze lemingi Rakowskie zero szacunku dla was !!!

odpowiedz
Arek - 02.05.2022 / 23:35, *.tpnet.pl

@Strogow: a co zrobili takiego?

odpowiedz
Siwy - 03.05.2022 / 10:14, *.02.net

@Arek: weszli na stadion!

odpowiedz
En-ti - 03.05.2022 / 13:37, *.chello.pl

@Strogow: Kibice Rakowa mają gdzieś twój szacunek czy on jest czy go nie ma Ty tym wpisem pokazałeś że do ciebie nie powinno miec się szacunku!!!

odpowiedz
Legia - 02.05.2022 / 22:14, *.net.pl

Koniec ery Legii początek ery Rakowa

odpowiedz
Kibic - 02.05.2022 / 22:06, *.centertel.pl

W pewnych kręgach słychać, że duża partia maści na ból dupy wyruszyła do Wielkopolski

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 02.05.2022 / 21:19, *.plus.pl

DNA przegrywów finałowych bliźniaczo podobne swą strukturą do pewnych gamoni, którzy więcej razy przeje....li super puchar Polski

odpowiedz
dezet - 02.05.2022 / 20:44, *.waw.pl

brak solidarności kibiców rakowa uważam za duży błąd i do tego krótkowzroczność, ogólnie zamordyzm się szerzy a ludzie milcząco się na niego zgadzają... Tragedia jak ludzie sami się sprowadzają do roli żuczków, jak to ich nazywają decydenci...

odpowiedz
wolska dla Wolaków - 02.05.2022 / 22:19, *.com.pl

@dezet: a o co chodzi z tym brakiem solidarności,możesz rozwinąć

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2022 / 22:28, *.mm.pl

@wolska dla Wolaków: Generalnie chodzi o to, że Raków zrezygnował z sektorówek, które zostały zakazane a Lech nie. W tle Straż Pożarna która nie chciała kolejny raz gasić rac, które prawdopodobnie zostały w owych sektorówkach przemycone.

Mnie ta "obraza" Lecha wisi. Jak ktos lubi pirotechnikę niech jedzie na wschód. Chętnie przyjmują ochotników i zapewniają niezapomniane atrakcje....

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 03.05.2022 / 13:53, *.play-internet.pl

@Wolfik: Przede wszystkim zrezygnował ze swoich flag, a nie z sektorówek. Zdecydowana większość flag wszystkich klubów ma wymiary większe niż Czaskowski ,,dopuścił" na finał PP. Wiadomo było, że będzie nieporozumienie, trafiło wczoraj na Lecha ale to samo by było z innymi klubami. Flagi były, są i będą w Polsce. Pzpn niby się odwoływał ale zrobił za mało, teraz C. Kulesza mówi, że można było wpuścić 2-3 godz. przed meczem grupki kibiców aby zawiesili flagi, że można było je sprawdzić. No właśnie trzeba było tak zrobić. Dużo osób mogło zadziałać tak, żeby nie było stypy 2 maja na Narodowym.

odpowiedz
Yeti - 02.05.2022 / 19:55, *.play-internet.pl

Gratulacje dla Rakowa! Je...ć łacha! Trzymam kciuki za mistrza dla Rakowa. W amice dało się wyczuć DNA przegrywów. Który to już raz? Tak trzymać amiko!

odpowiedz
z(L)y - 02.05.2022 / 19:51, *.plus.pl

A taki amikorz był ładny, amerykanski- szkoda????????????

odpowiedz
Warszawiak1234 - 02.05.2022 / 22:34, *.aster.pl

@z(L)y: .. dobre,,,,, dzieki za przypomnienie

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 02.05.2022 / 19:33, *.com.pl

no przynajmniej w tym roku na osłodę Raków sponiewiera amikorza ,jeszcze Mistrz dla Rakowa i aż w Warszawie będzie słychać trzask pękających dup z poznania,brawo Raków

odpowiedz
PawLo - 02.05.2022 / 19:00, *.mm.pl

A galaktyczni nie zdobyli pucharu tacy przecież galktyczni XD

odpowiedz
Single malt - 02.05.2022 / 18:56, *.t-mobile.pl

Grupa średnich grajków ( może poza Lopezem), ale motorki w dupach i równo z trawą. Brawo Panie Marku, Targówek górą! A dla Lecha jak zwykle … maść na ból …

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2022 / 18:54, *.mm.pl

Zwycięstwa Rakowa w finale PP byłem pewny. Pewny jestem również tego, że i tytuł MP2022 trafi pod Jasną Górę.

Z trenerskim "Dyzmą" na ławce nie da się miczego wygrac, chociaż wielu ciagle próbuje. Tym razem o tej prawdzie przekonali sie w Poznaniu.

odpowiedz
L - 02.05.2022 / 19:01, *.171.105

@Wolfik: a ja jestem przekonany, ze powtorza rok 2015. Rakow lubi sie wywracac na takich srednich zespolach jakie im zostaly do konca sezonu. Lech az tak szmacony nie moze byc zeby teraz przegrac z Rakowem rowniez mistrzostwo. Swoje juz odcierpieli, za duzo. Wygraja i beda celebrowac jak mistrzostwo swiata, jak zwykle, ale rowniez tradycyjnie za chwile okaze sie, ze ci sami pilkarze jednak nie sa najlepszym skladem w kraju jak teraz wielu uwaza i nie bedzie trudno ich przegonic za rok. Tradycyjnie po mistrzowskim sezonie zajma miejsce w srodku stawki w przyszlym tak jak po 2010, 2015 i dobrym sezonie 2019 :))

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2022 / 21:58, *.mm.pl

@L: Pożyjemy, zobaczymy :). Tutaj karty będzie rozdawać...Lubin, który musi punkowac, by sie utrzymać. Piast w dobrej formie powinien ograć Lecha o ile oczywiście nagle mu nie przestanie zależeć. Co wcale takie oczywiste nie jest.

Moim zdaniem, jeśli mecze będa "fair" Lech nie wygra MP2022. A wszystko może się wyjasnic już za tydzień.

odpowiedz
Kamuflaż - 02.05.2022 / 18:39, *.tpnet.pl

Jeszcze taka sugestia, Papszun nie ma jakiegoś gwiazdorskiego składu, a jednak lepi i zespół ma. Co znaczy trener, ma odpowiedź.

odpowiedz
L - 02.05.2022 / 18:58, *.171.105

@Kamuflaż: ale nie ma tez sredniego skladu. Ma dobrych pilkarzy, ktorzy po prostu sa uwazani sa srednich, bo nie maja nazwisk. A Rakow dzieki scautingowi i zgodzie wielu ludzi w klubie ma dobry zespol. To nei tylko trener tylko funkcjonowanie klubu.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 02.05.2022 / 19:35, *.com.pl

@Kamuflaż: Papszun jest prawdziwym trenerem a nie przebierańcem ,u nas ostatnim trenerem był Berg z 10 lat temu ,taka różnica

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2022 / 22:15, *.mm.pl

@Kamuflaż: To prawda. Papszun potrafi ogarnąć temat. Dla niego liczy sie kolektyw. Oto przykłady:

Gutkovskis - facet, który regularnie wystepuje w reprezentacji Łotwy naszej ligi uczył się w Niecieczy. Przez wielu uważany za drewnianego, ale w Rakowie robi swoje. Tutaj ograł Satkę jak przedszkolaka; A wg "fachowców" satka to czołowy obrońca ligi....
Arsenić - skreslony przez Jagiellonię obrońca u Papszuna z powodzeniem się sprawdza;
Wdowiak - nie muszę przypominac, kto go "odpalił" z Cracovii....
Kun - zawodnik odpuszczony z Arki, kiedy Raków był pierwszoligowcem dziś puka do reprezentacji;
Papanikolaou - nikomu nieznany Grek z niszowego zespołu wyrasta na czołową 6-tkę w lidze;
Lederman - to w ogóle ciekawa historia jest. Facet nie miał gdzie się podziać, wiekszośc uważała, że nie umie grac w piłkę. Tymczasem troche potrenował w Rakowie i nagle wygryzł ze składu Sapałę :)
Ivi Lopez - przykład jak mozna wyskautować "straconego" w Hiszpanii zawodnika, który umiejetnościami przerasta ligę.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 02.05.2022 / 23:09, *.play-internet.pl

@Wolfik: Dobrze to podsumowałeś, a przykładów jest więcej w Rakowie np. T. Cebula, który odpalił w Częstochowie (zatrzymała go kontuzja) Tudor, wcześniej Piątkowski i inni. Właśnie o to chodzi, żeby z piłkarzy wydobywać więcej, żeby robili postępy i tworzyli kolektyw. Jest praca w Częstochowie i wydaje się, że wiele rzeczy tam funkcjonuje jak powinno i na boiskach i poza nimi.

odpowiedz
Nie do Poznania ten puchar Polski! - 02.05.2022 / 18:37, *.57.27

Marek Papszun powiedział w wywiadzie że nie było determinacji w rozmowach od strony Mioduskiego aby przeszedł do Legii, wiéc został w Rakowie i dalej zbiera medale i puchary ..Mioduski poraz kolejny okazał sie przereklamowany i stacza w otchłań mojâ ukichanâ Legie co zawsze jej kibicowałem, szkoda a była szansa powrotu na stsre šmiecie i spełnič życiowe marzenie...to nie oficjalna wypoeiedź Marka Papszuna, i dobrze z jednej strony zrobił bo w Legii by go Mioduski znienił nie do Poznania ...puchar

odpowiedz
L - 02.05.2022 / 19:08, *.171.105

@Nie do Poznania ten puchar Polski!: nie powiedzial tak, nie wymyslaj. Z Papszunem przeciez negocjowal Zielinski a nie Mioduski. Jak moglo nie byc derteminacji ze strony Mioduskiego skoro publicznie niemalze kleczal przed Papszunem i wrecz oglaszal go przyszlym trenerem Legii. Po prostu Zielinski nie byl przekonany, on woli niemiecka szkole i bardzo dobrze. Naszym bledem bylo do tej pory branie trenerow niedoswiadczonych, ktorzy sa na fali, a umowmy sie, Papszun nie ma doswiadczenia, jest trenerem jednego klubu, w ktorym wszystko sie zgadza a poza tym on ost powiedzial, ze zameirza wkrotce przestac byc trenerem, wrocic do Warszawy i poswiecic czas rodzinie, a w pilce zostac w mniej wymagajacej roli. Przeciez on u nas by mial dosyc juz po roku, bo tu ciagle by bylo o nim glosno. Mozemy go wziac za rok, 2 do klubu i wykrozystac w innej roli. Na trenera u nas trzeba kogos z wiekszym doswiadczeniem, bo czesto Legia przerasta trenerow. Taki Michniewicz np, tyle zwiedzil klubow, a co chwile w szoku byl, jak tu wszystko szybko idzie, jakie wymagania, jakie zainteresowanie mediow, ze trzeba wazyc kazde slowo, ze tyle sie dzieje, ze przetrenowal tu rok a czul sie jakby byl ze 2 lata.

odpowiedz
BRAWO!MAREK!NAWET NIE WIESZ JAK SIE CIESZE ŻE ŁACH NA KOLANACH! - 02.05.2022 / 20:35, *.57.27

@L: MAREK PAPSZUN TO ZNAJOMY Z 90 LAT Z WYJAZDOWICZ ZAWSZE KULTURA I TRZYMAŁ SIE Z DALA OD WARIATÓW ALE LEGIE KOCHAŁ I KOCHA A ŻE TRZEBA GDZIEŚ ZARABIAĆ KASE NA ŻYCIE I RODZINE TO INNA GADKA..POWIEDZIAŁ ŻE ZE STRONY LEGII NIE BYŁO AŻ TAK SILNEJ DETERMINACJI ABY GO ZATRUDNIĆ POOĆ BYLI MALO PRZEKONYWUJĄJY WIĘC ZOSTAJ JESZCZE W RAKOWIE ....NIE DO POZNANIA PUCHAR POLSKI BO JEST POZNANY W CZĘSTOCHOWIE

odpowiedz
oLaf - 02.05.2022 / 18:30, *.vectranet.pl

mam jedno przesłanie: MIodek, ucz się gamoniu od lepszych jak się wygrywa!!!

odpowiedz
Kamuflaż - 02.05.2022 / 18:36, *.tpnet.pl

@oLaf: Założę się z każdym, że jakby zamienili ludzi zarządzających oboma klubami, to za 1-2 Raków spadłby z ligi.

odpowiedz
Zealley - 02.05.2022 / 18:21, *.chello.pl

Skorża musi prowadzić Legię żeby wygrać Puchar

odpowiedz
Ko(L)o - 02.05.2022 / 18:17, *.orange.pl

Brawo medaliki, pyry znowu oszamane. Przynajmniej przegraliśmy ze zdobywcą pucharu. Myślę, że Papszun u nas pod presją by nie wytrzymał bo mioduski by mu przez ramię zaglądał. Tu potrzeba kogoś z jajami do tych piłkarzyków.

odpowiedz
Kamuflaż - 02.05.2022 / 18:11, *.tpnet.pl

Panie Mioduski, widzisz pan? widzisz "byznesmenie" jak to się robi? masz pan ponoć więcej mamony, to rusz tą głowicą i obudź szare komórki do pracy. Raków gratulacje, dublet bardzo prawdopodobny. Ivi Lopez u nich długo nie pogra, mieć w składzie ze 3 takich, i ta badziewna liga wciągnięta nosem. Skorża nie trzyma presji, Papszun jest mentalnie na wyższym poziomie.

odpowiedz
floyd - 02.05.2022 / 22:01, *.t-mobile.pl

@Kamuflaż: Więcej mamony od kogo? Od M. Świerczewskiego, właściciela X-Kom??? Dobre sobie.
Świerczewski to może sobie takiego debila mioduskiego piec razy kupić i dziesięć razy sprzedać kolego. Poza tym Raków nie ma dwustu mln długów a ma za to kilku piłkarzy na których może zarobić dobry pieniądz plus euro puchary, wiec trafiłeś jak kula w plot

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2022 / 22:23, *.mm.pl

@floyd: Nie wyczułeś sarkazmu w tekście Kolegi Kamuflaża? Wszak wiadomo, że Świerczewski mógłby kupić Mioduskiego gdyby tylko zechciał i to bez "luksemburskiej pomocy". Mioduski teroretycznie ma mozliwości posiadania kapitału, ale nie posiada tzw. gotówki. Jak to każdy przedstawiciel nowoczesnego "byznesu".

Tych ludzi rózni wszystko. P.Świerczewski to skromny człowiek i nie ma potrzeby pchania się na afisz, jak nasz złotousty właściciel.

odpowiedz
floyd - 02.05.2022 / 22:27, *.t-mobile.pl

@Wolfik: a nie wyczułem, kolega wybaczy ;) długi dzień dzisiaj z dwójka wściekłych dzieci wiec nie kontaktuje za bardzo.
Pozdr

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2022 / 22:37, *.mm.pl

@floyd: Czemu wściekłych? :)

odpowiedz
floyd - 02.05.2022 / 23:29, *.t-mobile.pl

@Wolfik: tez chciałbym wiedzieć… ale boje się zapytać ;)

odpowiedz
Atmosferić - 02.05.2022 / 18:04, *.orange.pl

Po co komu Papszun trener, po co komu trofea - lepiej zatrudnić frajera Runjaicia...

odpowiedz
Kibic - 02.05.2022 / 18:11, *.torun.pl

@Atmosferić: Lepiej zostawić Vuko, bo zdobył mistrzostwo, a Papszun nie :) Gratulacje dla pana Marka, ze z mniejszym budżetem potrafił zbudować taką drużyne. W naszej lidze na lata powinni pozostac w top 3. Czesio na MŚ, Papszun z pucharem i szansą na mistrzostwo Polski, a my mamy Vuko i dobrze byłoby mu dać szanse w przyszłym sezonie, bo on ma warsztat dużo lepszy od dwóch w/w panów ;)

odpowiedz
Jacu - 02.05.2022 / 18:41, *.t-mobile.pl

@Atmosferić:
Kudłaty w przerwie zimowej był pod ogromną presją ze strony kibiców, w związku z czym musiał dokonać zmian w strukturach. Zatrudnił Ziela pod publiczkę, który z kolei odszszedł od pomysłu zatrudnienia Papszuna, który chciał więcej decyzyjnej władzy niż Zielu mógł na to pozwolić. Zostaniemy z Kostą i nie pozostaje nic innego jak wierzyć, że typ ogarnie drużynę przy pomocy Ziela. Kluczowym pytaniem jest to czy kudłata mend...a faktycznie odpuści dział sportowy i zmiany organizacyjne są realne, czy tylko na pozór i gra pod publiczkę.

odpowiedz
Atmosferić - 02.05.2022 / 19:10, *.orange.pl

@Jacu: Zielu to się nadaje do grabienia kamieni wokół LTC a nie do robienia transferów - już pokazał zimą co potrafi ściągając te drewniaki.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 02.05.2022 / 18:01, *.btcentralplus.com

Amica jak zwykle w finale. To just chyba 4 czy 5 final przegrany !! BRAWO RAKOW !!!!!!!!!

odpowiedz
En - 02.05.2022 / 18:10, *.20.200

@MIODUSKI OUT !!!!: wiesz my mamy lepszy rekord w super pucharze

odpowiedz
Kalarepa - 02.05.2022 / 18:12, *.play-internet.pl

@En: Dokladnie. Ile uwalonych mamy? Z 5-6?

odpowiedz
xyze - 02.05.2022 / 18:17, *.autocom.pl

chyba nawet więcej niż 6 razy (zdaje się 8)

z drugiej strony z dwojga złego lepiej chyba mieć taką serię w i tak g... wartym superpucharze niż w pp, który ma jednak jakieś znaczenie xd

odpowiedz
Zealley - 02.05.2022 / 18:23, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!:
4 mecze przegrane w w Warszawie - i jeden mecz w Bydgoszczy z Legią
suma 5

odpowiedz
robochłop - 02.05.2022 / 18:00, *.orange.pl

jeszcze niech zdobędą mistrzostwo i kartoflaki wyd..ne koncertowo- na tę ich okrągłą,16 rocznicę...

odpowiedz
Kalarepa - 02.05.2022 / 18:14, *.play-internet.pl

@robochłop: swietnie. Fajnie ze my mamy czym sie pochwalic w tym sezonie... jeszcze spadek nam grozi.

odpowiedz
Rytm - 02.05.2022 / 18:00, *.centertel.pl

Amica wieczne przegrywy hahahaha Kolejny finał PP przegrany do kolekcji:D

odpowiedz
tomekb1916@o2.pl - 02.05.2022 / 17:59, *.plus.pl

Gen przegrywu nadal działa

odpowiedz
Muchito - 02.05.2022 / 17:58, *.vectranet.pl

ale łach chyba zadowolony z bycia finalistą ? dużo już zdobyli i brawa dla nich :)

odpowiedz
Adi - 02.05.2022 / 17:58, *.tpnet.pl

Jeszcze tylko mistrzostwo . Trzymam kciuki. Nie wiem dlaczego ale każda porażka Lecha sprawia mi wielkie szczęście.

odpowiedz
Piotrek - 02.05.2022 / 17:58, *.gigainternet.pl

Gratulacje dla Rakowa. Chociaż oni potrafią poprawić humor.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.05.2022 / 17:56, *.t-mobile.pl

Tak się buduje drużynę. Gratulacje Panowie z Częstochowy.

odpowiedz