REKLAMA

Jeździectwo

Brąz Leny Kwiatkowskiej na HMP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka sekcji jeździeckiej Legii Warszawa - Lena Kwiatkowska (na klaczy Belle Fleur) zdobyła brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski w kat. junior młodszy DK, które odbyły się w Sopocie. W konkursie wzięło udział 70 koni. Lena wszystkie parkury i rozgrywkę przejechała bez żadnej zrzutki. Gratulujemy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Adam - 22.04.2022 / 15:01, *.chello.pl

Gratuluję dobrego przejazdu i miejsca na podium! Oby tak dalej :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.