Szymon Włodarczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Powrót Wszołka, nieobecny Johansson

Woytek, źródło: Legionisci.com

Piłkarze Legii Warszawa przygotowują się do niedzielnej potyczki z Pogonią Szczecin. W czwartek na treningu stawiło się 21 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Do zajęć po urazie wrócił Paweł Wszołek i jeżeli nie stanie się nic złego z jego zdrowiem, to będzie brany pod uwagę do kadry na najbliższy mecz. Gorszą wiadomością dla sztabu szkoleniowego jest nieobecność Mattiasa Johanssona. Szanse na jego na występ w niedzielę są minimalne. Ponadto z infekcją zmaga się Mateusz Hołownia.

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka

Podobnie jak w środę, w czwartek na boisku zabrakło Richarda Strebingera, ale do trójki bramkarzy (Artur Boruc, Maciej Kikolski, Jan Sobczuk) w trakcie zajęć dołączył Cezary Miszta, który wraca do pełnej dyspozycji. Ponadto nieobecni byli Igor Strzałek, Ramil Mustafajew, Mateusz Grudziński (cała trójka grała wczoraj w Legii II), Bartłomiej Ciepiela, Maik Nawrocki (uraz).

Na początku zajęć zawodnicy biegali interwały z linami przypiętymi do pasa, a później przeprowadzili gierki na utrzymanie - następnie trening został zamknięty dla mediów.

W zajęciach udział wzięli: Jędrzejczyk, Wieteska, Rosołek, Sokołowski, Slisz, Kapustka, Włodarczyk, Ribeiro, Skibicki, Lopes, Kastrati, Josue, Muci, Celhaka, Verbić, Pekhart, Rose, Abu Hanna, Charatin, Mladenović, Wszołek, Kikolski, Boruc, Sobczuk, Miszta.

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Adam - 22.04.2022 / 18:41, *.chello.pl

O tym, że Borubar wrócił z 'przeziębienia' słusznie ani słowa bo i tak już raczej profesjonalnie w piłkę w życiu nie zagra.

odpowiedz
Darek - 22.04.2022 / 15:24, *.chello.pl

Skibicki dobrze się ustawił.Zwiedza sobie Polskę na koszt klubu i jeszcze mu za to płacą.Teraz przejedzie się do Szczecina,przesiedzi mecz na ławce i powrót do Warszawy.Klub dba o chłopaka by się nie zanudził.

odpowiedz
Adam - 22.04.2022 / 18:48, *.chello.pl

@Darek : To po klubie ciśnij, a nie po młodzieżowcu. Sam siebie w kadrze meczowej nie umieszcza.

odpowiedz
Siwy - 22.04.2022 / 11:03, *.02.net

Czy ten Johanson rozegrał chociaż 5 meczy pod rząd??? Strasznie szklany zawodnik…

odpowiedz
Olomanolo - 22.04.2022 / 08:00, *.207.228

O widzę że Arturek powrócił na trening - przypomniał sobie że jest piłkarzem. czy może znowu coś odwali ?

odpowiedz
Dzidek - 22.04.2022 / 02:57, *.icpnet.pl

Klawo, że Runjaić przyjdzie na Ł3. W Szczecinie tyle lat i.... nic nie ugrał. Na Ł3 będzie gorzej. W Szczecinie jeszcze go słuchali. Na Ł3 same gwiazdy. Na Wszystkich Świętych już go nie będzie. Za to będzie rozczarowanie. Legia daleko i nerwosol w poszukiwaniu nowego trenera. W tym legia jest najlepsza.

odpowiedz
Anty Kosta - 22.04.2022 / 14:16, *.plus.pl

@Dzidek: trener max na miejsca 2-5 jeżeli nas to zadowala to go wezmy ale o MP zapomnijmy wtedy.

odpowiedz
Adam - 22.04.2022 / 18:44, *.chello.pl

@Dzidek: Mhm, nie ma argumentów przeciw to trzeba wymyślać jakieś idiotyczne? Co miał ugrać z Pogonią? Ligę Mistrzów? To, że dźwignął przeciętny zespół i w zeszłym sezonie zrobił z nim wynik trochę ponad stan, a w tym walczy o mistrza to jest nic?

odpowiedz
Dedi - 21.04.2022 / 22:53, *.plus.pl

https://www.transfermarkt.pl/bruno-baio/profil/spieler/406805

https://www.transfermarkt.pl/abdoulaye-sane/profil/spieler/193584

Dwóch ciekawych napastników Dla Nas bez klubu obecnie.. Brazylijczyk bardzo wysoki.
Opłaca się! Będą lepsi niż Pekhart

odpowiedz
Mr T - 21.04.2022 / 21:06, *.mm.pl

Kapusta, hahaha padłem

odpowiedz
WSL - 21.04.2022 / 18:05, *.tpnet.pl

LEGIO trenuj solidnie bo czeka trudne zadanie a MY KIBICE nie myslimy o ewentualnej porazce ale o 3pkt. a minimum 1pkt. ! LEGIO jedziemy !!!

odpowiedz
exsa - 21.04.2022 / 18:00, *.tpnet.pl

Tak sie sklada ze jeden powraca a drugi ubywa na to nie ma rady !

odpowiedz