fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Letnie zgrupowanie w Austrii

Woytek, źródło: Legia.com

Sezon 2021/22 kończy się za miesiąc, ale już znany jest plan przygotowań do kolejnego. Piłkarze Legii otrzymają 3 tygodnie wolnego, a treningi wznowią 13 czerwca. Pierwszy etap przygotowań odbędzie się w Legia Training Center. Następnie zespół uda się na tygodniowe zgrupowanie do Austrii. W dniach 23-30 czerwca zespół będzie przebywał w miejscowości Fieberbrunn. Treningi będą odbywały się na boisku w Hochfilzen, czyli tym samym, z którego korzystali w ubiegłym roku.

Legioniści mieszkać będą w hotelu Vaya Fieberbrunn, wyposażonym w strefę fitness, siłownię i pomieszczenia do odnowy biologicznej, dostosowane do potrzeb sztabu medycznego.

W trakcie przygotowań drużyna rozegra cztery mecze kontrolne. Pierwszy odbędzie się przed rozpoczęciem zgrupowania w Legia Training Center, kolejne dwa podczas obozu w Austrii, a ostatni zostanie rozegrany tydzień przed startem rozgrywek. Szczegóły dotyczące rywali zostaną podane w późniejszym terminie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.04.2022 / 16:25, *.play-internet.pl

Dobrze ze znalezli taki osrodek gdzie jest silownia, boiska i kimanko. Nie to co LTC.

odpowiedz
maniek - 23.04.2022 / 11:07, *.centertel.pl

Zuch Darek już spakowany na wyjazd, będą śpiewy i kiełbaski przy ognisku, wycieczki w góry i jazdy na rowerach, a nie, wróć... To ma być profesjonalny obóz treningowy :)

odpowiedz
Urs72 - 23.04.2022 / 10:26, *.chello.pl

Nawet Madagaskar nie pomoże gówniarzom ,bez wiary , chęci , godności , poczucia wartości kogo reprezentują ,pozdro

odpowiedz
Pan Baton - 22.04.2022 / 17:15, *.orange.pl

Będą batony na podwieczorek?

odpowiedz
Szpaner - 22.04.2022 / 15:16, *.box3.pl

Może do Dubaju albo na Zanzibar ?

odpowiedz
Darek - 22.04.2022 / 15:10, *.chello.pl

Co do rywali to lepiej nie podawać z kim będziemy grać bo wyjdzie jak ostatnio w Dubaju i będziemy grać sami ze sobą.

odpowiedz
Jasio 865 - 22.04.2022 / 14:21, *.play-internet.pl

Najpierw to się utrzymajcie,bo akurat to wcale nie jest takie pewne!!!lanie w Szczecinie,w Mielcu ,strata choćby 2pkt z Górnikiem i .....może być cieniutko!!!a większość myśli już co po sezonie,gdzie i za ile!!!???i wcale o Legii głowy sobie nie łamią!!!

odpowiedz
Adam - 22.04.2022 / 14:58, *.chello.pl

@Jasio 865: Jeszcze te drużyny niżej nas musiałyby zaliczyć super serie (nie jeden zespół, kilka), więc to nam już jednak raczej nie grozi.

odpowiedz
Rio - 22.04.2022 / 12:07, *.oxynet.pl

Jest piękny ośrodek, będzie dobra pogoda, a tu wyjazd do kraju kasztanów. To po co budowali LTC?

odpowiedz
Adam - 22.04.2022 / 14:38, *.chello.pl

@Rio: A co ci przeszkadza Austria, że po niej ciśniesz?
LTC budowali dla akademii i trenowania w sezonie. Wyjazd, przynajmniej w teorii, integruje i pozwala skupić się na treningu. Robienie 'zgrupowania' w LTC nie miałoby sensu bo większość piłkarzy byłaby pewnie kilkanaście minut jazdy autem od swoich domów. Nocowanie w LTC mijałoby się z celem, sprawy rodzinne byłby tuż obok, cały aspekt zgrupowania wziąłby w łeb.

odpowiedz
Hahah - 23.04.2022 / 20:19, *.plus.pl

@Rio: a sparringi by grali z dwójką, sztabem, cljotką i dziennikarzami, dzbanie?

odpowiedz
L - 22.04.2022 / 11:36, *.aster.pl

Po co nam ten LTC jak nawet w lato, gdy pogoda nie jest przeszkoda, wyjezdzamy do Austrii? Sparingi ok, ale czy to jakas roznica zagrac sobie te sparingi z kims w kraju albo np posciagac do LTC druzyny z Ukrainy? Marzy mi sie, zeby w letnim przygotowaniu do sezonu Legia cyklicznie przygotowywala sie w LTC i jezdzila na sparingi do okolicznych druzynek z 2, 3 ligi przy okazji budujac spolecznosc legijną, ogolnie pilkarska, zeby te mazowieckie troche rozruszac pilkarsko. Pelne, kameralne stadiony, dla takich malych miejscowosci z Mazowsza to byloby fajne wydarzenie.

odpowiedz
Juri - 22.04.2022 / 11:06, *.centertel.pl

W LTC ,kasiorke na transfery,nie wczasy dla obiboków.

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 22.04.2022 / 10:54, *.vectranet.pl

Po takim sezonie to zgrupowanie powinni mieć w Łomży na obiektach MOSiR-u.

odpowiedz
AK - 22.04.2022 / 11:19, *.173.149

Albo w Spale.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 22.04.2022 / 11:51, *.255.115

@AK: gdzie w spale?? W górach powinni zapieprzac w śniegu po same jaja.

odpowiedz
1234 - 22.04.2022 / 13:07, *.tpnet.pl

@Sobo(L)ew: W lecie????

odpowiedz
Adam - 22.04.2022 / 15:00, *.chello.pl

@1234: Pomijając, że takie treningi, rodem z ZSRR, wcale nie są tak pomocne jak się niektórym wydaje, to byłoby to możliwe. Na odpowiedniej wysokości śnieg jest zawsze.

odpowiedz