fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kibicuj z klasą na meczach Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Od pewnego czasu Legia prowadzi akcję "Kibicuj z klasą", skierowaną do wszystkich placówek edukacyjno-wychowawczych, stowarzyszeń, fundacji, parafii, klubów sportowych itp. skupiających dzieci i młodzież do 18. roku życia. Grupy zorganizowane mogą otrzymać bezpłatne wejściówki na sektor rodzinny naszego stadionu. Obecnie w akcji jedna placówka może wziąć raz w sezonie, chociaż w przypadku zaangażowania, istnieje możliwość skorzystania z tzw. ścieżki charytatywnej.

Jak zgłosić się do akcji "Kibicuj z klasą"?

KROK 1
Przesłanie wiadomości mailowej na adres kibice@legia.pl zawierającej następującej informacje:
- nazwę grupy
- liczbę osób (dzieci + opiekunowie)
- dane organizatora (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu)
- mecz, na który chcieliby Państwo przyjść∗
∗ zapisy na konkretne mecze rozpoczynamy w momencie podania przez Ekstraklasę dokładnych terminów spotkań.

KROK 2
Przesłanie danych osobowych uczestników (imię, nazwisko, nr PESEL) - po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się do udziału w danym meczu.

KROK 3
Wydruk biletów. Bilety przesyłane są w formie elektronicznej na podany adres e-mail.

Najważniejsze informacje o akcji:
1. Maksymalna liczba uczestników programu to 50 osób, w tym maksymalnie 5 opiekunów dorosłych.
2. Grupa może składać się z dzieci i młodzieży, które nie ukończyły 18 roku.
3. Dana placówka może skorzystać z akcji "Kibicuj z Klasą" raz w sezonie. Każda osoba może przyjechać na mecz raz w sezonie (dotyczy zarówno opiekunów, jak i dzieci/młodzież). Na wybrane mecze w rundzie zasadniczej zastrzegamy możliwość wprowadzenia kryterium skorzystania ze ścieżki charytatywnej przy pierwszym zgłoszeniu grupy.
4. Akcja obowiązuje w rundzie zasadniczej PKO Ekstraklasy.

Chcecie wziąć udział w akcji kolejny raz w sezonie? Skorzystajcie ze ścieżki charytatywnej! Wykażcie się propagowaniem pozytywnych postaw, wzorców działając jako Kibice naszego Klubu! Nagradzana będzie m.in.: praca na rzecz społeczności lokalnej, pomoc zwierzętom, działalność wolontariacka.

Opis akcji oraz zdjęcia należy przesłać na adres kibice@legia.pl

Na podstawie przesłanego zgłoszenia, Fundacja Legii dokona oceny oraz zadecyduje o przydzieleniu biletów na mecz. Pytania można kierować na adres e-mail: kibice@legia.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Nauczyciel - 24.04.2022 / 11:39, *.orange.pl

Legia to doskonale miejsce na kibicowanie z klasą.
Zawsze podobała mi się kultura kibicowania na Łazienkowskiej. Dzieci zawsze wyniosą coś pozytywnego. Doświadczą wartościowych wrażeń.

odpowiedz
kubica - 24.04.2022 / 11:31, *.cyfrowypolsat.pl

Fajnie, że wpuszczacie małolatów z różnych szkół, dla niektórych to jedyna i pierwsza w życiu okazja żeby pójść na mecz Legii, słabe natomiast jest to, że sektor przewidziany dla takich akcji znajduje się obok przyjezdnych przez co dzieciaki są narażone na słuchanie bluzgów tych elementów i troglodytów wszelakiego rodzaju, goszczących na naszym stadionie w ramach wyjazdów meczowych. Liczę, że ktoś decydujący o takich sprawach w końcu zauważy tę niestety regularną przypadłość..

odpowiedz
Wojtek - 24.04.2022 / 12:09, *.orange.pl

@kubica: Brawo, że ktoś to zauważył. Myślę, że taki sektor powinien być koło Żylety.

odpowiedz
Bem79 - 23.04.2022 / 19:00, *.chello.pl

Po szkole na zakole.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 23.04.2022 / 12:44, *.play-internet.pl

Na tej południowej i tak pustki, więc charytatywnie powinni wpuszczać chętnych nie tylko raz w sezonie

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.