REKLAMA

Tenis

Berkieta w finale debla w Aizkraukle

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tenisista Legii na pierwszych rundach zakończył swój udział w dwóch kwietniowych turniejach. Tomasz Berkieta przegrał w turnieju ITF G2 Cap D'Ail Alpes Maritimes z Włochem, Niccolo Ciavarellą. W rozgrywanym od 18 kwietnia turnieju J3 Aizkraukle, legionista przegrał w pierwszej rundzie singla z Łotyszem, Davidsem Spaksem 7-5, 1-6, 6-7(7). Zdecydowanie lepiej nasz tenisista spisał się w deblu, gdzie wraz z Goranem Zgolą dotarł do finału.

Wyniki Berkiety w deblu:
I runda: Tomasz Berkieta/Goran Zgola - Julius Augunas (Litwa)/Emil Matikainen (Finlandia) 6-3, 6-4
1/4 finału: Tomasz Berkieta/Goran Zgola - Stefans Audrins (Łotwa)/Tauras Mickus (Litwa) 6-1, 6-0
1/2 finału: Tomasz Berkieta/Goran Zgola - Otso Martikainen (Finlandia)/Kacper Szymkowiak 7-6(4), 6-1
Finał: Tomasz Berkieta/Goran Zgola - Reinis Kupfers/Davis Rolis (Łotwa) 6-2, 5-7, 9-11przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.