Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Daliśmy Pogoni drugie życie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Ten mecz nazwałbym dziwnym, bo było w nim kilka niewytłumaczalnych rzeczy. Zanotowaliśmy nie najlepszy początek, a potem kontrowaliśmy to, co dzieje się na boisku i strzeliliśmy bramkę wyrównującą. Następnie mieliśmy długi moment dobrej gry i przewagi. Z początkiem drugiej połowy wyglądało to tak, że drugi gol dla nas jest kwestią czasu. W momencie zasłużonej czerwonej kartki, pomyślałem sobie, że poczekam jeszcze z jedną ofensywną zmianą, żeby coś dorzucić do naszej gry.



Potem zaczęliśmy popełniać kompletne niezrozumiałe błędy w rozegraniu i w obronie. Podarowaliśmy bramkę na 2-1, nagradzając drużynę, która była spętana, zestresowana i czekała na wyrok. Daliśmy im drugie życie, a kontratak na 3-1 zupełnie utrudnił sprawę, jeśli chodzi o korzystny dla nas wynik.

Koniec końców należy pogratulować Pogoni zwycięstwa. Uważam, że ten mecz zawaliliśmy w momencie, gdy powinniśmy mieć największą kontrolę, czyli gdy graliśmy 11 na 10.

Pogoń po stracie zawodnika przestała się stresować. Puściło ich napięcie, bo było widać, że wcześniej nie radzili sobie z rozegraniem i swobodą gry. Czasami tak się zdarza. Pomyślałem, że nie potrzebuję tej czerwonej bo podobało mi się jak graliśmy 11 na 11. Nie jest to argument, ale powinniśmy wykorzystać przewagę zawodnika, a nie wykorzystaliśmy jej zupełnie.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
Rafalgral - 25.04.2022 / 22:40, *.orange.pl

Trenerze a moze zamiast wieteski slisza i sokolowskiego kogos z legia amp

odpowiedz
Maro - 26.04.2022 / 20:00, *.chello.pl

@Rafalgral : Brawo Rafał o tym nie pomyślałem a to super pomysł.
Może wtedy taki Wieteska i spółka by się zawstydzili chodź nie sądzę.Jeśl tylko kasa wpłynie na konto to wstyd jest im obcy.

odpowiedz
exsa - 25.04.2022 / 21:38, *.tpnet.pl

Do Trenera: Jak wyszlismy z opresji to juz nie trzeba grac o wyzsza nawet pozycje w tabeli wiec to co widzimy w ostatnich 2 meczach to nie przystoi LEGII !!!!

odpowiedz
Maro - 25.04.2022 / 20:27, *.chello.pl

@Big wystarczy płacić miesięczna premie za miejsce w tabeli ot i wszystko

odpowiedz
Big - 25.04.2022 / 20:36, *.jmdi.pl

@Maro: też racja ;)

odpowiedz
Big - 25.04.2022 / 20:11, *.jmdi.pl

Nic innego jak wprowadzić system motywacyjny: pensja podstawowa + premia:
- za celne podanie, za asystę, za bramkę, za ilość przebiegniętych km itp. to może by coś w końcu z tego było, może w końcu zaczęli by się starać...gwiazdeczki

odpowiedz
Maro - 25.04.2022 / 19:49, *.chello.pl

@Grzesiek czy chcesz mi powiedzieć ,że taki paralityk jak Wieteska gra w Legii to wina Mioduskiego?
Przecież przez jego i tylko jego błędy Legia przegrała kilka meczów.
Nawet laik już by go więcej nie wstawiał do drużyny no chyba,że chciałby wyrządzić krzywe Naszej Legii.
Takie właśnie mam wrażenie,że obecni "grajkowie" to właśnie mają na celu ale może jestem przewrażliwiony (oby)

odpowiedz
tomiacab - 25.04.2022 / 19:19, *.centertel.pl

-słaby własciciel
-słaby prezes
-słaby trener
-słabi piłkarze

odpowiedz
grzesiek - 25.04.2022 / 18:34, *.centertel.pl

Prawda jest taka że mozecie sobie cisnąć po pilkarzach lub trenerze, ale jedynym winowjaca obecnej sytuacji jest darousz mioduski. Vuko wspominal cos ze jak pilkarze Legii zaczeli dobrze grac pod jego batutą to nagle gruchnela informacja o tym ze Legia bedzie miala nowwgo trenera. No ludzie kochani jak dobrze zaczeli grac to po co nowa miotła. To juz przechodzi ludzkie pojecie jaki cyrk sie w tym klubie robi. W nowym sezonie znowu beda grali piach i przyjdzie Vulo ratowac sytuacje i znowu sie go zwolni i zatrudni nowwgo i tak w kollo? Czy tu nikt nie iczy sie na bleedach?

odpowiedz
1234 - 25.04.2022 / 20:09, *.tpnet.pl

@grzesiek: Jak był gruby Czesiek to mówiłeś, że to wina grubasa a jak teraz jest Vuko to winny Miodek? Człowieku jak Ciebie brać na poważnie?

odpowiedz
Arek - 26.04.2022 / 09:27, *.t-mobile.pl

@grzesiek: kiedy oni niby grali dobrze? Mam nadzieję , że Pinokio już więcej nie pojawi się w Legii.

odpowiedz
Maro - 25.04.2022 / 18:10, *.chello.pl

Panowie
Nie ma co się oszukiwać popatrzcie jacy "zawodnicy" grają obecnie w Naszej Legii.
1.Wieteska 12 (najlepszy) zawodnik drużyn grających przeciwko Legii.Tylu asyst nie ma nikt w
polskiej lidze.
2.Slisz (13) zawodnik drużyn grających przeciwko Legii.90% jego podań to podania do
przeciwnika ,pozostało 10% do tyłu lub w aut.
3.Rosołek (podstawowy zawodnik !) co on robi w Legii nie wiem przecież chyba mi nie powiecie ,że być młodym to wystarczającą warunek aby grać w Legii.
PS o Skibickim nawet nie wspomnę.
4.Sokołowski zapomniał jak się gra w piłkę.
Mógłbym tak wymieniać dalej ale nie o to chodzi.Wszyscy oni nie mają za grosz ambicji ,popatrzecie na przeciwników ,których prawie zawsze pod koniec meczu łapią skurcze a oni się nawet nie się spocą.
Powodzenia w robieniu kariery "piłkarskiej".

odpowiedz
grzesiek - 25.04.2022 / 19:08, *.centertel.pl

@Maro: zgadza sie oprocz rosolka to slabi pilkarze i nigdy nie powinni grac pierwszoplanowych skrzypiec w Legii. Problemem jest to ze nie ma kim ich zastapic bo zmiennicy sa jeszcze gorsi. To wina kucharskiego, ale tak na prawde to mioduskiego bo juz wczesniej powinien z tym cos zrobic. To od miodka sie wszystko zacxyna.

odpowiedz
bronek49 - 25.04.2022 / 17:28, *.chello.pl

co wy Vuko robicie na treningach w Legii nikt nie potrafi kopnać piłkie mocno i celnie tylko podają do bramkarzy znowu się ośmieszyli że siebie to nas gówno obchodzi ale ośmieszają kibiców co muszą słuchać szyderstw

odpowiedz
Wstyd - 25.04.2022 / 16:18, *.t-mobile.pl

Dawno tak jak wczoraj się nie wqr***em... . Potraktowali kibiców jak szmaty... .

odpowiedz
Robin(L) - 25.04.2022 / 13:26, *.t-mobile.pl

Macie jeszcze 4 kolejki żeby "dawać drugie życie " na pewno ucieszą się z waszej dobroci .....
Jak się słucha i czyta te pier.... co mecz to samo mieliśmy przewagę mieliśmy sytuację i inne bzdury to nie wiem czy się śmiać czy płakać .
Prawda jest tak że jesteście miernoty piłkarskie leje was prawie każdy w tej mocnej lidze .A dla was liczy się tylko to że kasa się zgadza .Przy kolejnej czerwonej kartce dla przeciwników to proście sędziego żeby tego nie robił bo wam granie w jednego więcej przeszkadza .Wy i w 1 lidze byście zbierali baty z taką grą .Żenada !!!!!!!
Legia To MY !!!!!!!

odpowiedz
Michał - 25.04.2022 / 15:51, *.plus.pl

@Robin(L): Nic więcej dodać nic ująć. Cała prawda i tylko prawda. Im już nic się nie chce. Aby kasa się zgadzała. Nie mają już o co grać to wy....ne i tyle. Pozdrawiam

odpowiedz
(L) - 25.04.2022 / 13:23, *.icpnet.pl

Czyli mieliśmy nie wygrac

odpowiedz
RAFIK - 25.04.2022 / 12:32, *.chello.pl

O CZYM TY GADASZ CZŁLOWIEKU ? JESTEŚ ZERO TAKTYCZNE DO TEGO SKONCZYLO SIE MITYCZNE ZAPIER...ANIE !!!!! WSTYD !!!! TO JEST LEGIA !!!!!!!!!!!!!!! TU TRZEBA GRAC I WYGRYWAC W KAZDYM MECZU !!!!!!!! TERAZ PEWNIE MECZ PUSCICIE MIELCOWI !!!!!! P,LAKAC SIE CHCE !!!!!!!!!!!!! TYLKO LEGIA !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
HOP - 25.04.2022 / 11:55, *.knc.pl

"strzeliliśmy bramkę wyrównującą" prawie się popłakałem ze śmiechu

(L)

odpowiedz
L - 25.04.2022 / 10:54, *.axadirect.pl

Słaby trenerzyna , to jak ustawił zespół w granie w przewadze 1 zawodnika to kryminał .
I nie mówcie mi , że Pinokio ma jaja bo wszedł na stanowisko trenra jak zwolnili Michniewicza, a no wykorzystał fakt żeby sobie potrenować klub bo żaden inny go nie chciał zatrudnić z takim warsztatem :D
Gwiazdki jak to gwiazdki po sezonie większość poleci :) i o ile w tym sezonie nie walczymy raczej o utrzymanie , to lepiej przygotujcie sie na to w przyszłym sezonie bo niestety , bez prezesa , właściciela, piłkarzy , drużyny , scoutingu , nic nie ugramy samymi oddanymi kibicami ...

odpowiedz
jasio865 - 25.04.2022 / 09:55, *.play-internet.pl

Drogi Vuko !!!dziwne to będzie po laniu w Mielcu!!!gdy Legia znów znajdzie się w strefie spadkowej!!! przestałeś mieć wpływ na drużynę,a oni ,przynaniej cześć z nich , myślą co dalej ,gdzie i za ile!!!w nosie mają to czy Legia się utrzyma czy nie!!! lipę odwalasz wraz z kilkoma graczami!!!dwa strzały w w meczu z Piastem!!!!a może tak ma być ,że Legia ma spaść?????

odpowiedz
T75 - 25.04.2022 / 09:02, *.171.7

Panowie, co wy tu pier...cie.
Pogoń miała wygrać i wygrała. Szkoda tylko jej wpadki z Rakowem, bo niestety Amika może przez to zostać MP 2022.
Nas i tak już nic nie kosztowało oddanie 3 pkt byłym braciom z Pomorza.

Tak więc troszkę spokoju ;)

odpowiedz
B.stary kibic - 25.04.2022 / 17:50, *.tpnet.pl

@T75: Kolego jak Amika ma nie zdobyć mistrzostwa, to lepiej że Raków wygrał bo przy równej ilości punktów to Raków jest mistrzem, a gdy by wygrała Pogoń to by musiała czekać jeszcze na potknięcia Amiki, a ta raczej do końca wszystko wygra...

odpowiedz
Mariot85 - 25.04.2022 / 07:45, *.cyfrowypolsat.pl

Rosołek antybohater szlak mnie trafią jak go widzę jak by strzelił na 1:2 śledzie by miały po meczu

odpowiedz
Robin(L) - 25.04.2022 / 07:02, *.t-mobile.pl

Co mecz to samo byliśmy lepsi mieliśmy przewagę sytuację ale nic kur.. nie wpadło.
Ludzie co wy na treningach robicie????
Za co wy te pieniądze bierzecie??? Ile było wywiadów trenera postępy widać jedność w drużynie i inne bzdury. Kolejny mecz i właśnie widać wszystko jak na tacy. Jesteście jak pączki w maśle macie wszystko co chcecie tylko wam się nie chce grać!!!!!

odpowiedz
Siwy - 25.04.2022 / 06:27, *.193.122

profanacją piłki trzeba nazwać wystawienie takich nieudaczników jak Slisz,Sokołowski ,Rosołek,dziękujemy już Vuko za takie gwiazdy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.04.2022 / 06:02, *.aster.pl

Vuko, trzeciego życia w Legii już nie będziesz miał.

odpowiedz
Echhh - 25.04.2022 / 05:50, *.161.173

Jak się ściąga obrońców z umiejętnościami piłkarzy z A klasy to czego się spodziewać.

odpowiedz
Lolo - 25.04.2022 / 05:37, *.plus.pl

Już nie wracaj parodysto!

odpowiedz
Roma - 24.04.2022 / 22:41, *.lunet.eu

Wszystko to prawda. Ale ja chciałbym się dowiedzieć od trenera, czy wie jakie są tego przyczyny. Dlaczego bramki dla przeciwników podają po żenujących zagraniach naszych obrońców? Dlaczego atakujący nie potrafią strzelić bramki w sytuacjach, które wykorzystują grający w szóstkach piłkarskich? Czy te elementy ćwiczone są na treningach? Jeśli tak i nie daje to efektu, dlaczego tacy zawodnicy w ogóle wychodzą na boisko?

odpowiedz
Sasza - 24.04.2022 / 22:10, *.chello.pl

Otóż nie panie Vukovic. To nie my strzeliliśmy wyrównującą bramkę tylko Pogoń sama wbiła piłkę do własnej bramki. Tak więc jedyne nasze "osiągnięcie" w tym żenującym meczu to samobój Wieteski. A cały ten mecz można posumować jednym słowem jako haniebny.

odpowiedz
exsa - 24.04.2022 / 22:04, *.tpnet.pl

Dziekujemy P.Trenerze za wyjscie z sytuacji w jakiej bylismy w tabeli i powodzenia w ostatnich 4 meczach sezonu !!!!

odpowiedz
Jaki panie... - 25.04.2022 / 07:06, *.centertel.pl

@exsa: ten gość ma tyle pojęcia o taktyce ci gajowy o okręcie podwodnym fajansiarzu nie zaginaj rzeczywistości ... portowcy w 10 rozgromili gwiazdy pudla gołodupca aż strach przychodzi na myśl co by się działo jakbyśmy to my grali w 10 ? Było by 8 :1

odpowiedz
Vuko - 24.04.2022 / 21:56, *.orange.pl

Vuko jedyny albo jeden z nielicznych którzy zostawiają serce w Legii. Większość to koniunkturalisci, choragiewki i brakoroby. W tym: 90% piłkarzyn

odpowiedz
Arek - 24.04.2022 / 23:12, *.t-mobile.pl

@Vuko: Pinokio

odpowiedz
WSL - 24.04.2022 / 21:55, *.tpnet.pl

Dokad zmierza nasza "LEGIA" P.Trenerze ?!!!

odpowiedz
(L) - 24.04.2022 / 21:10, *.247.233

Vuko jesteś legendą Legii, ale trener z Ciebie jest marny.

odpowiedz
K - 24.04.2022 / 22:11, *.chello.pl

@(L): Legendy to Deyna Brychczy czy Zieliński Do miana legendy sporo mu brakuje

odpowiedz
Buhaha - 25.04.2022 / 00:31, *.plus.pl

@(L): po takich legendach to mój dziadek przed wojną do dorożki wsiadał.

odpowiedz
KaroL - 24.04.2022 / 21:09, *.chello.pl

Szkoda ze człowiek z korony ksywa pinokio nie powiedział że Boruc ma winę bo Artur wrocil do treningów. Ale napewno Boruc ma winne że dziś graliśmy w przewadze.

odpowiedz
SF - 24.04.2022 / 21:06, *.tpnet.pl

Nic nie gralismy to na nic nie zasluzylismy !!

odpowiedz
piter 11 - 24.04.2022 / 20:53, *.com.pl

Panie trenerze, ani przez chwilę nie graliśmy w tym meczu 11 na 10. Powiem więcej, to my od początku graliśmy w 10. Pseudo piłkarz Rosołek od kilku tygodni "gra" taki piach że szok, a Pan nie wpuści innego młodzieżowca tylko z uporem maniaka stawia na niego. Jak się mają czuć inni młodzi jak gra taki nieudacznik.

odpowiedz
Rosołek przynajmniej walczy - 24.04.2022 / 21:49, *.orange.pl

@piter 11: A przecietniakow na jego poziomie to mamy jakieś 80%. W tym meczu Ślisz, Rybejro, wszyscy obrońcy, Sokołowski - któryś byl lepszy? Tandeta

odpowiedz
M@c - 24.04.2022 / 20:45, *.chello.pl

Daliście du.y i tyle.

odpowiedz
Goclaw - 24.04.2022 / 20:43, *.centertel.pl

Pinokio lepiej powiedz ile transakcja trwała?!

No wypowiedź GODNA UWAGI -- ""DALIŚMY" JEJ 2gie życie!!!

WON SPRZEDAWCZYKU !!!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 24.04.2022 / 20:37, *.telnaptelecom.pl

Mściwy Serb z małym rozumkiem. Odliczam już dni jak raz na zawsze pożegna Legię.

odpowiedz
Leon - 24.04.2022 / 21:54, *.itcomp.pl

@Hiszpan: Coś dla Legii zrobił , więcej szacunku szczawiu

odpowiedz
SUPER TRENER I MŁODZIEŻ Z AKADEMII.CZYLI SUPER LEGII CZAS! - 24.04.2022 / 20:32, *.120.114

NO I TU TRENER BŁYSZCZY INTELIGENCJĄ KTÓREJ NIGDY NIE POSIADAŁ...POWTARZAM LEGIA POTRZEBUJE SUPER TRENERA Z ZE ZŁOTYMI PIŁKARSKIMI PAPIERAMI!

odpowiedz
grzesiek - 24.04.2022 / 20:43, *.centertel.pl

@SUPER TRENER I MŁODZIEŻ Z AKADEMII.CZYLI SUPER LEGII CZAS!: A ja myslalem ze wlasciciela !

odpowiedz
Luk - 24.04.2022 / 20:31, *.timplus.net

Zazwyczaj broniłem Vuko, ale dziś to nie możliwe...
Jak mogłeś tak perfidnie oddać ten mecz i to Pogoni, która i tak nie pomoże pokrzyżować pyrom wywalczenia MP? Szkoda, że nie oddali meczu Rakowowi, nie byłoby kontrowersji (przynajmniej tak oczywistych) poza tym gołym okiem widać, że jedynie Raków jest w stanie to zrobić.

odpowiedz
wiadomix - 24.04.2022 / 20:31, *.com.pl

czy tym razem rowniez wina mioduskiego? :D

odpowiedz
Szymon - 24.04.2022 / 21:36, *.chello.pl

@wiadomix: jak najbardziej. Pudel won

odpowiedz
L - 24.04.2022 / 20:26, *.aster.pl

"czasami tak sie zdarza". Przegrac 0-2 w 11 na 10 czasem sie zdarza? No kur....

Vuko idealnie odnajdzie sie w klubie broniacym sie przed spadkiem. Tam bedzie mogl zwalac wine na wszystko i cieszyc sie z dobrej gry gdy uda sie 2 ataki zrobic.

odpowiedz
mietowy - 24.04.2022 / 20:23, *.aster.pl

najlepiej zebyscie sie wogole nie odzywali
to sa tylko slowa cieplego pierdzenia
ta druzyna to jest istns zbieranina pionkow i tyle

odpowiedz
1234 - 24.04.2022 / 20:19, *.tpnet.pl

Czyli tym razem wina czerwonej kartki bo łatwiej nam się grało jak Pogoń miała jednego więcej. Oj Vuko...

odpowiedz