Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Szczęście było po naszej stronie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kosta Runjaić (trener Pogoni): Szczęście było dziś po naszej stronie. Jestem wdzięczny drużynie za to, co wykrzesała z siebie. W tej fazie sezonu chodzi o punkty, a tych nie udało się zdobyć z Rakowem. Dziś zdobyliśmy punkty po wspaniałej walce całej drużyny, super mecz z naszej strony.Teraz mamy odpowiednia ilość czasu, by przygotować się na ostatnie mecze sezonu. Walczymy do końca, mamy nadzieję, że nasza konkurencja się potknie, by ostatnim mecz u siebie był takim finałem.fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Szymon - 25.04.2022 / 05:57, *.t-mobile.pl

Szczęście po Waszej stronie a po naszej DZIADOSTWO od prezesa przez trenera do wkładów.

odpowiedz
xxx - 25.04.2022 / 02:17, *.mm.pl

plan był ok tyle że nie dojechaliście z czwą i teraz smród jakby mniejszy z tym waszym szczęściem...

odpowiedz
WSL - 24.04.2022 / 22:07, *.tpnet.pl

Szczescie to nie bylo Waszej stronie tylko LEGIA zagrala to co miala zagrac !!!

odpowiedz
Luk - 24.04.2022 / 21:38, *.timplus.net

Ciekawe jak to "szczęście" było ujęte w ustnych umowach ^^

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.