fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mistrz padł na Bemowie! - fotoreportaż

Hugollek, źródło: Legionisci.com

Pełna hala, piękne emocje i awans do półfinału - tak wyglądał sobotni wieczór w hali Bemowo. Legia Warszawa po raz trzeci wygrała i wyeliminowała Stal Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Fotoreportaż z meczu - 92 zdjęcia Hugollka

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
KAMI(L) - 25.04.2022 / 19:08, *.vectranet.pl

Fajne były czasy na Bemowie gdy mieliśmy wojnę w atiajami i wszyscy mobilizowali się na sekcje - zwłaszcza na kosza (wtedy też był jeszcze hokej, nie było za to siatki). Teraz w momencie gdy piłkarze nie walczą już o nic, a koszykarze o pierwszy medal od '69 roku (ostatnie Mistrzostwo Polski w kosza, a piłkarze zaczynali wtedy marsz do półfinału Pucharu Mistrzów) przydałaby się mobilizacja jak za tamtego czasu gdy wypełnialiśmy halę tworząc z niej jedną, wielką Żyletę. Przecież Legia to Legia.

Po tym "trójmeczu" szczerze wierzę, że będziemy mogli świętować Mistrza :)

odpowiedz
Mocno Legia! - 25.04.2022 / 15:07, *.timplus.net

Tak trzymać, chociaż z ta sekcja gra jak na Legię przystało.
Gratulacje chłopaki!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.