Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz, Igor Strzałek - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-2 Pelikan Łowicz

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W zaległym meczu 24. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała z Pelikanem Łowicz 0-2. Do przerwy legioniści remisowali 0-0. W sobotę o godzinie 12 w LTC stołeczny zespół podejmie Polonię.

Fotoreportaż z meczu - 31 zdjęć Woytka

Pierwsza połowa spotkania nie należała do najciekawszych. Zawodnicy obydwu zespołów nie stworzyli zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Na początku drugiej części spotkania legioniści mieli niezłą sytuację, ale trafili jedynie w boczną siatkę. W 61. minucie dobrą sytuację stworzyli goście. Jeszcze jeden z zawodników przewrócił się w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia. W odpowiedzi Legia wyszła z kontrą, jednak akcja zakończyła się spalonym. Minutę później na prowadzenie wyszli piłkarze Pelikana. Adrian Olpiński płaskim strzałem pokonał Jakuba Trojanowskiego. Legioniści próbowali jeszcze stwarzać sytuacje, ale nie udało im się odrobić strat. W 93. minucie wynik podwyższył Tomasz Kolus.

III liga: Legia II Warszawa 0-2 (0-0) Pelikan Łowicz
0-1 62' Adrian Olpiński
0-2 93' Tomasz Kolus

Legia II: Legia II: 1. Jakub Trojanowski - 17. Nikodem Niski (71' 15. Damian Warnecki), 18. Karol Noiszewski, 16. Patryk Konik, 3. Jakub Czajkowski - 23. Igor Strzałek (46' 11. Ramil Mustafajew), 6. Filip Laskowski, 8. Patryk Pierzak (71' 20. Bartłomiej Ciepiela), 21. Kacper Skwierczyński - 24. Wiktor Kamiński (64' 19. Jakub Kwiatkowski), 7. Dawid Dzięgielewski (64' 9. Jordan Majchrzak)