fot. stalmielec.com
REKLAMA

Komplet na meczu Stali z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Komplet widzów obejrzy spotkanie Stali Mielec z Legią Warszawa, które w sobotę, 30 kwietnia rozegrane zostanie na Podkarpaciu. Klub z Mielca poinformował, że wszystkie wejściówki na to spotkanie wyprzedały się na tydzień przed meczem. Zamknięty będzie sektor gości w związku z remontem drogi znajdującej się kilkaset metrów od stadionu.

Mecz Stali z Legią obejrzy ok. 6,5 tys. widzów.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
PIŁKA!NOŻNA!DLA!KIBICÓW!BEZWZGLĘDU NA REMONT LUB PSÓW ZWYCZAJE.... - 28.04.2022 / 21:59, *.57.111

DZIĘKI UPRZEJMOŚCI KIBICÓW STALI MIELEC, ZA CO BARDZO DZIĘKUJEMY, PEWNA SPORA GRUPA FANATYKÓW BĘDZIE MOGŁA DOPINGOWAĆ GOŚCINNĄ DRUŻYNE W CZASIE SPOTKANIA LIGOWEGO O 3 PKT!BRAWO!WSZYSCY!PIŁKA NOŻNA!DLA!KIBICÓW!

odpowiedz
Jnuszek - 26.04.2022 / 22:49, *.chello.pl

Jak nie teraz t o kiedy ..powiaza nas 2-0 i beda wspominac nastepne 10 lat…tak to niestety bedzie wygladac i bedzie cieplutko do konca sezonu

odpowiedz
Kibic - 26.04.2022 / 18:45, *.centertel.pl

W takim razie miejscowi kibice na stadion dostaną się idąc po polu?
Myślę, że legioniści też jakoś by sobie poradzili.
Cytując klasyka,, głupota ludzka niezna granic,,

odpowiedz
FKS - 27.04.2022 / 08:29, *.chello.pl

Nie remont drogi tylko budowa hali sportowej, przylegającej do stadionu. Ponieważ wejście na sektor gości jest od strony placu budowy więc jest wyłączony. A kibice Legii i tak będą na meczu na sektorach Stali dzięki uprzejmości jej kibiców. Więc po co się spinać, jak się nie ma wiedzy?

odpowiedz
Boa - 26.04.2022 / 18:07, *.vectranet.pl

Już niedługo będą zamykać sektory gości z powodu remontu mieszkania w bloku obok stadionu:)

odpowiedz
big - 26.04.2022 / 13:30, *.vectranet.pl

Trzęsą portami, że Legia jedzie, wolą pozamykać ulice, wsie i miasta byle kibiców nie wpuścić...słabiutkie to oj słabiutkie wy prowincjusze
Jazda z k..mi! hej Legio jazda z ku...mi.

odpowiedz
Odp - 26.04.2022 / 15:07, *.plus.pl

@big:chętnie obejrzałbym twój dowód osobisty, a w nim miejsce urodzenia

odpowiedz
Mielczok - 26.04.2022 / 22:25, *.play-internet.pl

@big: A ty pewnie z Warszawy? Słabo oj słabo.

odpowiedz
Big - 27.04.2022 / 18:10, *.jmdi.pl

@Odp: Warszawa Targówek, a Ty co podkarpackie?

odpowiedz
Big - 27.04.2022 / 18:14, *.jmdi.pl

@Mielczok: z Warszawy a co dupa cię boli?

odpowiedz
Marcin - 26.04.2022 / 12:35, *.chello.pl

W Mielcu obecnie trwa budowy nowej hali sportowej która graniczy ze stadionem min od strony sektora gości. W nowym sezonie sektor gości będzie otwarty

odpowiedz
ws - 26.04.2022 / 14:36, *.vectranet.pl

@Marcin: W nowym sezonie to Stali nie będzie w ekstraklasie

odpowiedz
Zdzicho - 29.04.2022 / 15:13, *.tpnet.pl

@ws: niby dlaczego? Nie umiesz czytac tabeli, czy tak sie interesujesz?

odpowiedz
Marcel - 26.04.2022 / 12:29, *.t-mobile.pl

Gdziekolwiek Legia na przyjeżdża, zawsze trybuny zapełniają się tam do ostatniego miejsca. Swoją drogą ciekawe też jest to, że gdy nasza drużyna gra gdzieś na wyjeździe to akurat w tym czasie są jakieś remonty, które uniemożliwiają wpuszczenie naszych kibiców na sektor gości :D Jakby to powiedziała Mariolka z kabaretu: przypadek? Nie sądzę :D

odpowiedz
maaciekw - 26.04.2022 / 12:45, *.135.170

@Marcel: przynajmniej nie będzie na nas :P

odpowiedz
Krzych - 28.04.2022 / 11:09, *.chello.pl

@Marcel: Sektor gości jest zamknięty w zasadzie od początku sezonu. I nie remont a budowa hali sportowej. :P

odpowiedz
Pjoter - 26.04.2022 / 12:29, *.play-internet.pl

Stalówce Mielec.......

odpowiedz
Loslobos - 26.04.2022 / 12:02, *.supermedia.pl

A jednak Legia Mistrz wszystkie kluby szykują się na spotkanie z Legią bilety zawsze wszystkie wyprzedane. To was boli i dlatego ten hejt na Legię. Ale c.... wam w d... paróweczki

odpowiedz
Alan - 26.04.2022 / 12:17, *.t-mobile.pl

@Loslobos:
Czepianie się innych kibicow o to ze na stadionie mają komplet to chyba jakaś nowa moda i zapewne wzięła się z braku kompetu u nas, wkoncu rzeczy niewygodne trzeba jakos przykryć .

odpowiedz
L - 26.04.2022 / 12:33, *.autocom.pl

@Alan: logika na poziomie idioty. On sie nie czepia tylko stwierdza fakt i zadna nowa moda bo to ma miejsce od lat a u nas w tym sezonie bylo kilka kompletow ale trudno zeby byly na lidze, jak do nas nie przyjezdza nikt wielki w naszych oczach jak Legia w oczach innych. 3 pudła w jednym zdaniu, gratulacje.

odpowiedz
&%$ - 26.04.2022 / 12:50, *.tpnet.pl

@L: Widzę, że ty przychodzisz na stadion dla przeciwnika nie dla Legii.

odpowiedz
Alan - 26.04.2022 / 13:23, *.t-mobile.pl

@L:
Nikt wielki powiadasz...a Real czy Ajax to wielcy ?

odpowiedz
Olomanolo - 26.04.2022 / 16:54, *.207.228

@Alan: to są przeciętne klubiki a wielkie to Termalica Stal Górnik he he he

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.04.2022 / 11:46, *.214.250

tak !!

odpowiedz