REKLAMA

Żeglarstwo

Klepacka 23. we French Olympic Week

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We francuskim Hyeres odbyły się kolejne w tym sezonie żeglarskie zawody z udziałem ścisłej światowej czołówki windsurferów w klasie iQFoil - French Olympic Week. Zawodniczka Legii Warszawa, Zofia Klepacka uplasowała się na 23. miejscu.

Legionistka poszczególne wyścigi kończyła na miejscach: DNC (33), 26, 16, BFD (33), 19, 20, 20, 24, 20, 21, 13, 15, 22, 19, DNF (33). W zawodach zwyciężyła Francuzka, Helene Noesmoen.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.