Piotr Zaręba i Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Johansson wznowił treningi, Miszta będzie gotowy za tydzień

Woytek, źródło: Legionisci.com

Piłkarze Legii Warszawa przygotowują się do kolejnego meczu ligowego. We wtorek do treningów wrócili Mattias Johansson i Bartłomiej Ciepiela. Na pełnych obrotach ćwiczy także Cezary Miszta. - Za tydzień będę gotowy - mówi bramkarz, który w ostatnich tygodniach wypadł ze składu z powodu urazu.



Fotoreportaż z meczu - 33 zdjęcia Woytka
środę na murawie stawiło się 18 zawodników z pola i 4 bramkarzy.

Bramkarze: Boruc, Miszta, Strebinger, Trojanowski
Zawodnicy z pola: Abu Hanna, Celhaka, Charatin, Ciepiela, Grudziński, Jędrzejczyk, Lopes, Muci, Mustafajew, Pekhart, Ribeiro, Rosołek, Skibicki, Slisz, Strzałek, Sokołowski, Verbić, Włodarczyk

Podczas otwartej części treningu piłkarze prowadzili rozgrzewkę, doskonalili podania i skakali przez płotki. Następnie dołączyło jeszcze czterech - Johansson, Josue, Rose i Wszołek.

Nieobecni: Hołownia, Mladenović, Nawrocki, Kapustka, Kastrati, Wieteska i Kikolski

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Loslobos - 29.04.2022 / 11:06, *.supermedia.pl

Miszta " ręcznik ", Slisz,Skibicki,Sokołowski polscy zawodnicy natychmiastowy wypad z Legii. To są piłkarze którzy już nic w życiu nie osiągną. Pbco krajowców nie będę wyliczał bo poza Josue podobny poziom do w/w piłkarzyków. Jest super aż dziw że Vuko coś zdziałał od jesieni

odpowiedz
:) - 28.04.2022 / 13:21, *.plus.pl

Recznik już zdrowy będzie?

odpowiedz
Darek - 28.04.2022 / 11:31, *.chello.pl

Na ostatni mecz w sezonie u nas wystawił bym samych asów by kibice po tak żenującym sezonie mogli się trochę pośmiać.W końcu po roku upokorzeń coś nam się należy.
Boruca bym oszczedził za całą karierę.Miszta też może podawać piłki prosto pod nogi rywali.
Miszta
Abu Hańba,Hołownia,Wieteska(pewnie coś strzeli do swojej bramki),Ribeiro(dobrze się przewraca gdy tylko ktoś go dotknie)
W pomocy Slisz,Charatin,Kastraty i Mladenovic(ostatnio nie grał to nadrobi braki w machaniu rękami)
Dwójka napastników Skibicki i Lopes.
Przynajmniej nie będzie nudno.

odpowiedz
PawLo - 28.04.2022 / 15:42, *.mm.pl

@Darek : Brawo w punkt heheh :) Miszta buhahaa ????

odpowiedz
PawLo - 28.04.2022 / 09:32, *.mm.pl

Co z tego że Miszta będzie zdrowy ??? A co nas co ??? Po co nam ręcznik ???

odpowiedz
Januszek - 27.04.2022 / 23:37, *.chello.pl

Miszta..ahahahhahhah. Dawac go i jedziem w 1 lidze xd

odpowiedz
Yeti - 27.04.2022 / 22:40, *.play-internet.pl

Po co nam Miszta? Mamy Strebingera.

odpowiedz
O TO JEST PYTANIE....KIEDY BĘDZIE ZDROWE ŚNADANIE BO CHUDERLAKI W LEGII... - 27.04.2022 / 22:27, *.57.74

WSPANIAŁE ZDJĘCIA AUTORZE WSZYSTKO MÓWIĄ O OBECNEJ LEGII NONSTOP W BUDOWIE ....PYTANIE TYLKO KIEDY LEGIA BĘDZIE GOTOWA ABY SIAĆ POSTRACH NA BOISKACH KRAJOWYCH I MIĘDZYNARODOWYCH?

odpowiedz
Olomanolo - 27.04.2022 / 20:42, *.207.228

Dobrze że kończy się sezon i wszystkie drewna łącznie z Arturkiem który mieszał w szatni odchodzą z Legii - za nim płakać nie będę

odpowiedz
Darek - 27.04.2022 / 19:50, *.t-mobile.pl

Widać humory dopisują. Widocznie na konto wpływa regularnie. A wyniki? Kto by się tam przejmował wynikami. Jeszcze tylko 4 porażki i sezon z bani. Wszyscy bogatsi o milon lub dwa w zależności od kontraktu w porównaniu z rokiem ubiegłym. Żyć nie umierać.

odpowiedz
adolfik - 29.04.2022 / 07:43, *.chello.pl

@Darek: A mogłeś się uczyć i kosić kasę też :) Wolałeś zostać wioskowym głupkiem i pisać anonimowe komentarze w internecie. Brawo

odpowiedz
PawLo - 27.04.2022 / 16:27, *.mm.pl

A Kapustka co znowu ?

odpowiedz
soprano - 27.04.2022 / 16:24, *.chello.pl

drezyna zagra z polonia w 2084

odpowiedz