fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecze z Górnikiem i Cracovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ruszyła sprzedaż biletów na dwa ostatnie mecze sezonu 2021/22 rozgrywane w Warszawie. W piątek, 6 maja o godzinie 20:30, Legia zagra przy Łazienkowskiej z Górnikiem Zabrze, a w sobotę, 21 maja o godz. 17:30, Wojskowi zagrają z Cracovią.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą czynne od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

KUP BILET NA MECZ LEGII

Cennik biletów na mecze z Górnikiem i Cracovią

Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
(L) uz - 04.05.2022 / 22:40, *.net.pl

Szkoda że żeby dostać te pieniądze za bilet to trzeba udać się do kasy, za męki tego sezonu to powinni przelewać kibicom na konta, chyba wszyscy już jakieś mają :)

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 04.05.2022 / 15:56, *.btcentralplus.com

Bedzie nadkomplet. Wejda z brama.

odpowiedz
Szyszko - 29.04.2022 / 02:49, *.chello.pl

Zaprawdę powiadam Wam - tylko bojkot tego badziewnego produktu kudłatego niedojdy. Nic innego nie zadziała

odpowiedz
NA TĄ CHWILE 5 JUŻ DO ODSTRZAŁU....REWOLUCJA LETNIA W LEGII - 29.04.2022 / 00:59, *.57.111

A FAN CZERWONEJ GWIAZDY ZNOWU WYSTAWI W ATAKU DREWNO LUB NACIĄGACZ LOPES, W POMOCY BEZPRODUKTYWNY SLISZ INNE BABOLE...KUPON MOŻE WEJDZIE I ZAGRA POŻEGNALNE PRZEBOJE...

odpowiedz
4521 - 29.04.2022 / 08:37, *.t-mobile.pl

@NA TĄ CHWILE 5 JUŻ DO ODSTRZAŁU....REWOLUCJA LETNIA W LEGII: Partizana jak już.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 28.04.2022 / 21:01, *.174.42

Tak!!!

odpowiedz
grzesiek - 28.04.2022 / 19:01, *.centertel.pl

3125 to numer kod do mojej karty członkowskiej do klubu fanów kaczora donalda.
Pozdrawiam cały kaczogród

odpowiedz
Robin(L) - 28.04.2022 / 14:33, *.t-mobile.pl

Za popisy w tym sezonie tych wkładek do koszulek za 16 przegranych meczów ,za brak ambicji i zaangażowania klub powinien bilety wycenić na 5 zł a resztę dopłacać powinni kopacze z własnej kieszeni za to że wogole tam kibice przychodzą oglądać ich popisy ....
Bo widowiska jakie nam fundują w tym sezonie to dramat jakiś ...
Legia To MY ????????

odpowiedz
kalosz - 28.04.2022 / 17:16, *.mm.pl

@Robin(L): kibicom powinni placic za oprawy i oglanie tego kabaretu,pic powinien to refundowac:)

odpowiedz
Pawełek - 28.04.2022 / 14:25, *.netfala.pl

To są ceny biletów za oba meczy czy za jeden?

odpowiedz
Coś tu ..... - 28.04.2022 / 13:25, *.inetia.pl

Czy zauważyliście, że mecze ostatniej kolejki rozgrywane są w sobotę.
My zdobywając seryjnie Mistrza graliśmy zawsze w niedzielę i mieliśmy
mało czasu na świętowanie. Coś tu śmierdzi zepsutym
kartoflem lub medalikiem. PZPN PZPN j.......

odpowiedz
kalosz - 28.04.2022 / 17:18, *.mm.pl

@Coś tu .....: dobrze ze nie graja w niedziele o 12:30:) ekstraklasa a terminy meczów jak w juniorach na lidze okregowej:)

odpowiedz
Alan - 28.04.2022 / 17:54, *.t-mobile.pl

@Coś tu .....:
Naprawde za każdym razem jak jestem pewny że już wszystkie możliwie glupie komentarze przeczytałem to natykam się na coś właśnie takiego.... Gratuluje właśnie przebiłeś ostatni wpis jakiegoś kibica który pisal ze słabe liczby wyjazdowe są spowodowane kwarantanna kibiców Legii:)
Ps. No to właśnie znaleźliśmy powod marnej frekwencji na 2 ostatnich fetach MP:)

odpowiedz
stara szkoła fanatyków - 28.04.2022 / 19:56, *.chello.pl

@Alan: Ale faktem jest,że od wielu lat ostatnie kolejki były w niedziele,a teraz nagle w sobote? nawet jeśli uwzględnimy,że kiedyś był podział na grupe spadkową i mistrzowską,to można było grać,w piątek grupa spadkowa,w sobote grupa mistrzowska.Jednak tak nie było i na siłę ktoś latami forsował ostatnią kolejkę w niedziele.Kompletny brak wyczucia terminów,na mecze jeżdzą np. fan cluby,na fetach mistrzowskich czesto takie osoby szybko się zwijały,dwie godziny zabawy i w podróź do domu,bo w poniedzialek do roboty.

Dobrze,żeby zostało tak na zawsze,że w sobotę ostatnia kolejka ligowa,to najlepszy optymalny dzień w tygodniu.

odpowiedz
stara szkoła fanatyków - 28.04.2022 / 20:03, *.chello.pl

Oczywiście gdy walka o Tytuł Mistrzowski trwa do ostatniej kolejki,ale ogólnie jestem za tym by zawsze ostatnia kolejka była w sobote.Wszystkie terminy powinny być pod kibiców,piłka nożna jest dla kibiców,a nie kibice dla piłki.Struktury Ekstraklasy i PZPN zawsze powinni o tym pamiętać.Polska to nie jest Anglia,gdzie 80% ludzi interesuje się klubem ze swojego miasta,więc terminy powinny być zawsze być pod kibica,a nie pod to co sobie C+ wymyśli.

odpowiedz
Alan - 29.04.2022 / 10:38, *.t-mobile.pl

@stara szkoła fanatyków:
No oki ale doszukiwanie się spisku tak jak zrobił to przedmowca do którego się odniosłem to gruba przesada naprawde świat nie kręci się wokół Legii i myślenie typu ze zrobimy ostatnia kolejkę MP w niedzielę bo Legia świętuje Mistrza i w sobotę bo inny klub to będzie robił jest dla Mnie śmieszne .
A co do fan klubów to chyba nie powiesz ze 50 % i więcej jest ich na stadionie naszym bo gdzie są wtedy kibice mieszkający na stałe w Warszawie ?

odpowiedz