Daniel Ławrynowicz - fot. Krzysztof Kuruc
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki Ławrynowicza w PŚ w Budapeszcie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboista Legii, Daniel Ławrynowicz po bardzo dobrym występie w kwalifikacjach drugiej edycji Pucharu Świata w Budapeszcie, w półfinale zajął miejsce 12. w swojej grupie i nie wywalczył awansu do finałowej 18-tki. Łukasz Gutkowski ostatecznie nie poleciał do stolicy Węgier.

We wtorkowych eliminacjach Daniel zajął drugie miejsce w grupie A z 23 wygranymi w szermierce (czwarty rezultat), czasem w pływaniu 2:02.47 min. (12. wynik) oraz pozycją 22. w biegu ze strzelaniem (11:01.42 min.). W półfinale legionista miał 15 wygranych w szermierce (24. miejsce), nieznacznie gorszy czas w pływaniu (2:05.12 min., 13. wynik) oraz znacznie lepszy w biegu ze strzelaniem (10:32.80 min., 6. miejsce w tej konkurencji). 12. wynik w grupie B nie dał mu awansu do finału, który rozgrywany jest już według nowych zasad i bierze w nim udział najlepsza osiemnastka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.