Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Runjaić negocjuje z Legią

źródło: sport.interia.pl

Kosta Runjaić w niedzielę pojawił się w Warszawie. W poniedziałek doszło do spotkania 50-latka z przedstawicielami Legii - informuje Interia. Według informacji portalu jeśli po drodze nie wydarzy się żadna niespodzianka, już niebawem zostanie ogłoszony nowym szkoleniowcem stołecznej drużyny.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (91)

+dodaj komentarz
RobL - 04.05.2022 / 16:11, *.chello.pl

Myślę że to dobry wybór. Nam ten sezon zawaliła mega trudna gra w EP z nie do końca przygotowanym składem. Czesiek (szacunek za awans na MS)zrobił świetną robotę w LE ale na ligę zabrakło sił i środków zwłaszcza że wszyscy!!!rywale poczuli krew i grali z Nami na 200% (vide mecz z Mielcem).W nowym sezonie trzeba poukładać klocki i nowym trenerem który zna ligę spokojnie budować potęgę Legii!

odpowiedz
Anty Kosta - 04.05.2022 / 16:14, *.plus.pl

@RobL : zna ligę ale języka już nie :)

odpowiedz
WSL - 04.05.2022 / 14:52, *.tpnet.pl

@ Hiszpan: Zgadza sie i najwyzszy czas z tym skonczyc ! Pozdrawiam "L" !!!

odpowiedz
WSL - 04.05.2022 / 11:35, *.tpnet.pl

Nasza "LEGIA" od przyszlego sezonu ma byc solidnym zespolem walczacym o PE, PP i MP a nie grac o utrzymanie - zobaczymy co z tego wyniknie !!!

odpowiedz
Hiszpan - 04.05.2022 / 11:44, *.play-internet.pl

@WSL: Myślę że coś pękło i już kibice nie dadzą się nabrać na tanie sztuczki. Koniec z pompowaniem balonika i transferami szrotu w stylu Riberio,Abu Hanny, Kastrata czy Charatina.

odpowiedz
Atmosferović - 04.05.2022 / 16:21, *.plus.pl

@Hiszpan: koniec z transferami nie szrotu tylko chyba z transferami w ogóle:) no chyba że z klubu transfery będą i to mam nadzieję że w grubych ilościach o ile ktoś się zdecyduje od nas kupić kogokolwiek oprócz tych co sami odejda po upływie umowy jak Pekhart, czy Włodarczyk bo za resztę zbyt dużo nie zarobimy o ile ktokolwiek będzie kogoś chciał bo takie ,,tuzy" jak Slisz, Sokołowski, Wieteska czy Skibicki Lopes to zbyt dużo warci nie będą po takim sezonie.

odpowiedz
Hiszpan - 04.05.2022 / 17:18, *.play-internet.pl

@Atmosferović: Fakt. Dla mnie mogą grać juniorami będzie podobnie. W zasadzie oprócz Josue i Kapustki każdy grajek wzbudza odruch wymiotny.

odpowiedz
exsa - 04.05.2022 / 11:29, *.tpnet.pl

P. L.Ojrzynski na Trenera naszej "LEGII" !!!

odpowiedz
Loslobos - 04.05.2022 / 09:26, *.supermedia.pl

No tragedia Wasze posty najlepiej jak by poszła Legia drogą Poloni. Jest syf na Łazienkowskiej ale Vuko nic już nie zdziała jest wypalony i bez pomysłu. Runjaic powinien dać dużo świeżości ale i na pewno trzeba przewietrzyć ostro szatnie. Co do kasy w Legii wielką niewiadomą ale dobrze nie jest oby utrzymali się bo z 1 ligi nie będzie za co wrócić do ekstraklasy

odpowiedz
Kamuflaż - 04.05.2022 / 09:20, *.tpnet.pl

Moim zdaniem, kolejna głupia decyzja. Dziwny ten koleś, zostawia klub, w którym poświęcił kilka lat, uporządkował wiele spraw, wciąż z szansami na mistrzostwo polski i ... idzie negocjować o kontrakcie w klubie, gdzie wszystko stoi na głowie, nikt na niczym się nie zna, długi rosną i perspektyw nie widać? KASA misiu! Chłop ewidentnie wyczuł frajera :D Śmierdzi katastrofą w przyszłym sezonie, o ile w tym jeszcze nie nastąpi spektakularny zjazd do niższej ligi. Ten klub to karykatura, upadek na każdej płaszczyźnie, właściwie jakby się nie rozejrzeć, tam burdel.

odpowiedz
Tomek - 04.05.2022 / 08:14, *.206.103

Wolałbym Leszka Ojrzyńskiego

odpowiedz
(L)eo - 04.05.2022 / 06:51, *.t-mobile.pl

Zamiana trenera co nic nie umie na trenera co nic nie umie,nawet polskiego xd klub mem dalej w formie.

odpowiedz
Ewelina - 03.05.2022 / 22:37, *.vectranet.pl

Dziwny gość. Jego zespół na trzy kolejki przed końcem walczy o mistrza a on woli wyjechać do innego miasta w swoich prywatnych sprawach.

odpowiedz
DZIWNY JEST TEN ŚWIAT... - 04.05.2022 / 00:10, *.248.92

@Ewelina: DALEJ JEST PROWADZONA ZŁA POLITYKA KLUBOWA ZŁE DECYZJE W ZARZĄDZIE I W SZTABIE SPORTOWYM, MYŚLE DLA DOBRA NASZEJ LEGII WSZYSCY DO WYMIANY RAZEM Z MIODUSKIM I JEGO WIZJĄ NA LATA...

odpowiedz
WETERAN - 03.05.2022 / 22:19, *.chello.pl

Wcale nie uważam, by Runjaić był dla Legii dobrym wyborem. Już wielokrotnie się okazywało, że świetni "gdzieś w Polsce" w Legi się nie sprawdzają. I piłkarze, i trenerzy.

odpowiedz
Przemek - 03.05.2022 / 22:04, *.chello.pl

Jeżeli postawiłby się Miodkowi i graliby Ci którzy są rzeczywiście najlepsi plus wprowadziłby żelazną dyscyplinę w szatni to może być nawet i ten Runjaic. Szkopuł w tym , że mając w pomocy Slisza i Sokołowskiego to możemy grać co najwyżej o środek tabeli ... Miszta , Rosołek ( a ten to i tak gra ponad stan), Kastrati , Charatin, Skibicki... Naprawdę z pustego to i Salomon nie naleje... Widać jaką ten zespół ma ambicję i wolę walki po ostatnich meczach , mało który chce umierać za Legię a nawet jak chce to nie ma odpowiednich umiejętności ... Cholernie trudno się będzie pogodzić z taką grą Legii, 17 porażek w sezonie - to jest nie do wyobrażenia...

odpowiedz
exsa - 03.05.2022 / 21:02, *.tpnet.pl

Zobaczymy co sie wydarzy w ostatnich 3 meczach !!!!

odpowiedz
WSL - 03.05.2022 / 20:53, *.tpnet.pl

Tak dalej byc nie moze chce to gram dobrze a nie chce to nie gram czas najwyzszy z tym skonczyc a za nie granie jak przystoi " LEGII " kary finansowe a od rzadzenia jest Prezes i Podwladni a nie pilkarze ktorzy do Swiat grali dobrze a po Swietach powrot do jesieni 2021 wtedy i Trener ktory przyjdzie to poradzi bo w razie innych niepomyslnych wynikow i nie powodzenia LEGII w meczach ktore zostaly oby nie wydarzylo najgorsze !!!

odpowiedz
Goral - 03.05.2022 / 19:19, *.myvzw.com

O Boże a co to da ze on tu przyjdzie i co on poradzi z tym szrotem ,szkoda chłopa,trzy miesiące i go zwolnią,bo wina trenera????

odpowiedz
antek - 03.05.2022 / 16:45, *..

Prezes i jego ludzie dupe trzeba ruszyc i poszukac w Europie trenera z glowa a nie znowu wypalony Kosta

odpowiedz
Szczecin - 03.05.2022 / 16:43, *..

Pogoń nie zaplaci wiecej ,bo nie ma .więc ide tam gdzie dadzą wiecej , czyli do Legii

odpowiedz
Zły Krasnolud - 03.05.2022 / 16:37, *.centertel.pl

Runjaic nie dla Legii XD

odpowiedz
Sebo(L) - 03.05.2022 / 16:17, *.vectranet.pl

Z tym szrotem jakim obecnie dysponuje Legia to nawet zatrudnienie Kloppa,Guardioli czy Tuchela nie pomoże.

odpowiedz
exsa - 03.05.2022 / 14:38, *.tpnet.pl

Do takiej sytacji nie powinno dojsc a LEGIA nie powinna negocjowac !!!!

odpowiedz
grzesiek - 03.05.2022 / 15:00, *.centertel.pl

@exsa: nie powinna, ale jak sie ma takiego wlasciciela. ...

odpowiedz
racja - 03.05.2022 / 22:03, *.play-internet.pl

@exsa: powinna zostawic jełopa z DNA:)

odpowiedz
gazza - 03.05.2022 / 14:31, *.inetia.pl

Nie najlepiej to świadczy o człowieku który nadal jest trenerem Pogoni i zamiast zająć się klubem przed ważnymi meczami , jedzie sobie na wycieczkę do Warszawy...
Dla mnie to on nie ma za grosz honoru i ambicji...

odpowiedz
Szczecin - 03.05.2022 / 17:00, *..

@gazza: To prawda :Już Pogoń ma w dupie

odpowiedz
mrsn - 03.05.2022 / 14:07, *.orange.pl

trener na lata, oby dostał długi, sowity kontrakt :D

jak odejdzie po 3 miesiącach to może będzie rekord płacenia trenerom jednocześnie kilku hahahahah biznesowe rekiny

odpowiedz
grzesiek - 03.05.2022 / 13:55, *.centertel.pl

Korty Legii probowano wyprowadzić w prywatne włości, ciekawe czy Legia Traning Center przypadkiem nie jest zapisane na wlasnosc prywatna Dariusza M

odpowiedz
ja - 03.05.2022 / 13:48, *.chello.pl

Ale jak to o nim świadczy?
W najważniejszym momencie sezonu i być może historycznym dla Pogoni on zamiast skupić się w 100% na walce o mistrzostwo to skupia się na swoim kontrakcie z inna drużyną.
Przegrał ostatnio starcie bezpośrednie z Rakowem, ale co już odpuścił MP?

Ja takiego gościa w Legii nie chcę.

odpowiedz
fox - 04.05.2022 / 11:54, *.chello.pl

@ja: Pogoń wiedziała ze kończy mu się kontrakt nowego sensownego mu nie zaoferowała, czyli od stycznia nie za bardzo im zależało żeby przedłużyć z nim umowę. miał propozycję z zagranicy i z Legii. wybrał najkorzystniejszą ofertę dla siebie. co miał robić, czekać łaskawie na koniec sezonu i spadającą mannę z Pogoni? a to że przyjechał do stolicy na negocjacje to źle? ma cały czas siedzieć w szczecinie i myśleć o klubie 24ha/7dni? już widzę tych wszystkich krytykujących pracusiów którzy chwilę po wyjściu z roboty w piątek jedyne o czym myślą to weekend gry grill i piwko a od innych wymagają nie wiadomo czego. trener w klubie też ma czas wolny i może z niego korzystać.

odpowiedz
ZenekL3 - 03.05.2022 / 13:10, *.chello.pl

Jakże nisko upadła nasza Legia, że musi sie prosić trenera z Pogoni Szczecin.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 03.05.2022 / 14:41, *.plus.pl

@ZenekL3: Nie przesadzaj, normalna sprawa. Swego czasu przyszedł Smuda z Widzewa, a Michniewicz też w swoim CW przed Legią ma Lecha, Arkę, Widzew, Jagielonię, Polonię i Pogoń.

odpowiedz
S3p - 03.05.2022 / 13:04, *.chello.pl

Oby się nie dogadali.
Niech się nauczy polskiego i każdy piłkarz z zagranicy powinien mieć obowiązkowe lekcje od pierwszego dnia pobytu.

odpowiedz
WO(L)A - 03.05.2022 / 10:28, *.play-internet.pl

Trener Runajać niech nauczy się języka polskiego , jest w Polsce tak długo ,że niemowa by się nauczył !
WSTYD !!!!!!!

odpowiedz
OIF - 03.05.2022 / 20:55, *.orange.pl

@WO(L)A: Ja proponuję żeby nasze piłkarzyki nauczyli się niemieckiego, jak grać im się nie chce to niech chociaż języka obcego się uczą, nie zaszkodzi im a w przyszłości może tylko pomóc

odpowiedz
Pag - 03.05.2022 / 09:57, *.tpnet.pl

Najśmieszniejsze jest to, ze facet nie będzie miał kogo trenować bo nie ma hajsu. Do jego osoby tez mam sporo wątpliwości. Generalnie uważam ze będzie bieda sezon a o sukcesach możemy zapomnieć dopóki będzie Mioduski. Facetowi skończyła się i koncepcja i kasa, choć z ta koncepcja to są wątpliwości czy kiedykolwiek ja miał. Mam nadzieje tylko ze nie spadniemy…

odpowiedz
grzesiek - 03.05.2022 / 10:53, *.centertel.pl

@Pag: no tak sluszne slowa, a ja mysle ze w przyszlym sezonie spadniemy. Nienawisc do Legii wsrod innych druzyn jest ogromna, kazdy chce spadku Legii a jak jest Legia zarzadzana przez Miodka to dodatkowy pretekst do wznoszenia sie na 110 procent swoich uniwjwtnosci dla druzyn przeciwnych

odpowiedz
STARA (L) - 03.05.2022 / 11:40, *.play-internet.pl

@Pag: Przecież zawsze możesz wyjąć ze skarbonki swoje oszczędności i odkupić udziały od P.Mioduskiego i zarządzać klubem według własnej wizji.. Pozdrawiam

odpowiedz
L57 - 03.05.2022 / 11:59, *.chello.pl

@Pag: Przecież zawsze możesz wyjąć ze skarbonki swoje oszczędności i odkupić udziały od P.Mioduskiego i zarządzać klubem według własnej wizji.. " Takie kretyńskie teksty to jedyna obrona tego pseudo-prezesa, który od poprzednika dostał wszystko na tacy. Miałeś chamie złoty róg, a sam niczego dobrego zbudować nie potrafisz tylko doić pieniądze z tego klubu.

odpowiedz
S3p - 03.05.2022 / 13:07, *.chello.pl

@L57: Miodek Legii pożycza pieniądze, a potem je marnuje.
Pralnia pieniędzy. Zmieni się właściciel a Darek kasę odzyska.
Legia wciąż będzie zadłùzona.

odpowiedz
iks - 03.05.2022 / 13:17, *.ksiezyc.pl

@STARA (L): taa już nawet kiedyś chłopaki z blok ekipy chyba tak zrobili

odpowiedz
exsa - 03.05.2022 / 08:29, *.tpnet.pl

P.Banasik i P.Magiera do wyboru !!!!

odpowiedz
ba - 03.05.2022 / 22:07, *.play-internet.pl

@exsa: zróbmy trio razem z tym obecnym jełopem:) bedzie zespoó nieudaczników DNA

odpowiedz
Rikki - 03.05.2022 / 08:19, *.play-internet.pl

Negocjacje potrwają pewnie do końca sezonu bo wtedy pewnie trenerów podejmie decyzję bo napewno nie na rękę mu trenowanie drugoligowca bo utrzymanie nie jest takie pewne .Matoły zarządzające L widać nie biorą tego pod uwagę. Serce się kraje do czego to doszło by drzeć o ligowy byt .Mam bilet na Zabrze ale nie idę bo wstydu rodzinie chce oszczędzić....

odpowiedz
tomiacab - 03.05.2022 / 08:08, *.centertel.pl

Po pierwsze trzeba piłkarzy, po drugie, a moze po pierwsze... właściciela, który da popracować trenerowi.

odpowiedz
Hiszpan - 03.05.2022 / 08:00, *.telnaptelecom.pl

Z tymi pajacami w składzie i Klopp nie dałby pucharów.

odpowiedz
grzesiek - 03.05.2022 / 05:25, *.centertel.pl

Spoznili sie z konttaktem dla Vuko to Vuko tym razem im podziekowal i niech sobie szukaja trenera. Trener bedzie na bank zagraniczny bo zaden polak nie wpakuje sie w to bagno

odpowiedz
Gołębiewski ale nie hotel -Marek - 03.05.2022 / 04:03, *.plus.pl

Dlatego właśnie nie chce żeby nas trenował. 0 profesjonalizmu mając szansę na MP zamiast skupić się to negocjuje już z innym klubem. Druga rzecz - Nawet jeśli to po co to nagłaśniają ?może to forma presji żeby wywalczyć większy hajs za podpis np.? 0 myślenia też ze strony naszego klubu - co będzie jak odmówi? Jest plan b?

odpowiedz
BYŁY SUKCESY I WESOŁA ZGRANA SZATNIA! - 03.05.2022 / 02:37, *.57.27

A JA Z WOLALBYM DUET MAGIERA I VUKO, RAZEM SIE JAKOŚ ZGRALI MAŁOMÓWNY MAGIC I ASYSTĘNT Z PEŁNĄ GĘBA!

odpowiedz
Hautausmaa - 03.05.2022 / 00:48, *.chello.pl

Powiem jedno... nie wiem...

odpowiedz
Antyczesio - 02.05.2022 / 22:51, *.plus.pl

Po co nam trener co pasuje bardziej do Amiki? Też ma mentalność przegrywow. Wszystkie ważne mecze w plecy. 5 lat pracy i zero trofeów? Takich nam trzeba brawo Zieliński brawo Mioduski dalej tak!!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 02.05.2022 / 22:36, *.plus.pl

Wolę żeby to Banasik przejął.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 02.05.2022 / 22:56, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : jeszcze lepszy artysta od Gołębiewskiego i Vuko

odpowiedz
Anty Kosta - 02.05.2022 / 22:34, *.plus.pl

Niestety...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.05.2022 / 22:23, *.t-mobile.pl

Legia ma tylko i wyłącznie jeden jedyny problem, ludzie inteligentni wiedzą, kto nim jest..

odpowiedz
Jerz z Potoku - 03.05.2022 / 00:31, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: większość Twoich wpisów leje mi życiodajny miód na moje kibicowskie skołatane serce, ale w tym przypadku mam autentyczną zagwostkę, tj.: właściciel to, czy może prezes...?
Serdeczności

odpowiedz
Leśny Dziadek - 03.05.2022 / 08:52, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku: Była kiedyś reklama szamponu - dwa w jednym:) Pozdrowienia serdeczne.

odpowiedz
Wolfik - 02.05.2022 / 22:00, *.mm.pl

Niespodzianką byłby fakt, gdyby p.Runjaić musiał walczyc o ponowny awans do ex.... (ups).

odpowiedz
Bolek - 02.05.2022 / 21:47, *.centertel.pl

W listopadzie zmiana trenera.

odpowiedz
UFF NO I NIE DO POZNANIA PUCHAR... - 02.05.2022 / 21:41, *.57.27

CIEKAWE, PRZYCHODZI NEGOCJOWAĆ TRENER KTORY WIE Z PRASY I OD LUDZI O PROBLEMACH I ZLYCH DECYZJACH MIODUSKIEGO, CIEKAWE ALBO TYLKO KASE WYRWAĆ BO NEGOCJUJE ALBO WARIAT CO CHCE SIE ZAKOCHAĆ W WARSZAWIE...

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 02.05.2022 / 21:27, *.plus.pl

zdjęcie do artykułu jakby przy alko były te negocjacje, choć znając Miodka to co najwyżej przy bezalkoholowym Karmi i "cienkich" Elephantach

odpowiedz
Wernyhora - 02.05.2022 / 21:26, *.chello.pl

Widzę...
stół, za nim ludzie... uśmiechy
rozmawiają... dni płyną...szum
twarze, uśmiechów już nie ma...
słyszę szum...coraz silniej...
woda tak szumi w stawidle? nie!
to strumień... rwący, wartki, wodospad spieniony....w białym kanionie, jak z porcelany?
widzę, coś wielkiego.... brąz? czyżby trzecie miejsce na podium?
kręci się w tym wirze...nie, to wygląda jak czekolada, gorzka czekolada?
... koniec negocjacji.
Ostatnie co widziałem to chyba czekolada, ale skąd przy negocjacjach czekolada, i dlaczego w wodospadzie?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.05.2022 / 22:21, *.t-mobile.pl

@Wernyhora: To nie czekolada, to ogromna kupa...

odpowiedz
Urs72 - 02.05.2022 / 21:16, *.chello.pl

Nadal kur..nie rozumiem o co tu chodzi ,jest trener który ma do końca prowadzić tych gnojow by się utrzymali w tej obsranej Ekstraklasie a ty znowu nowy trener już Negocjuje kasę , jak te gnoje mają szanować Vuko do końca sezonu ? Jeszcze gnoje przegrają wszystkie mecze do końca bo co im zależy trener odchodzi i gnoje odchodzą po sezonie czy kur...ktoś nad tym panuje ?

odpowiedz
Miasto Rafałka - 02.05.2022 / 21:05, *.play-internet.pl

Był rusek tera niemiec

odpowiedz
mexx - 02.05.2022 / 20:45, *.chello.pl

No to na forum można już założyć temat: „Runjaić won z Legii!!!”
Dwa kluczowe mecze u siebie w Szczecinie o bankowy tytuł – i oba luźno w ryj. Zresztą kim ten chłopina ma u nas grać?! Dobry Jezu, a nasz Panie…
:D

odpowiedz
Marcin - 02.05.2022 / 20:43, *.t-mobile.pl

Szkoda chłopa przy tym prezesie

odpowiedz
Obcy - 02.05.2022 / 20:35, *.t-mobile.pl

Prezes Mioduski sprowadził Legię do roli ligowego średniaka. Bez zmiany właściciela nie będzie poprawy. Obecny właściciel nie ma finansowych środków na utrzymywanie klubu w ligowej czołówce. Doczekaliśmy czasów,że modlimy się o korzystne wyniki w meczach z niemalże każdą drużyną.

odpowiedz
SzB - 02.05.2022 / 20:21, *.netfala.pl

Nie ma się co łudzić, że ten zarząd jest w stanie załatwić kogoś lepszego. Oby tylko i tych negocjacji nie zwalili i żeby zaraz nie okazało się, że nagle temat urwany. Trener to jest jedno, druga rzecz będąca znacznie większym wyzwaniem, to załatwienie ludzi, których ten trener ma trenować....

odpowiedz
Wołomin NR - 02.05.2022 / 20:11, *.centertel.pl

Panie Kosta: Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o Twoich planach (-:

odpowiedz
Kamuflaż - 02.05.2022 / 20:10, *.tpnet.pl

Jeśli widzi, z jakimi zawodnikami będzie trenował, to długo będą negocjować. Może się okazać, że nie wejdzie w ten układ, a wtedy ... Banasik na trenera :)

odpowiedz
jo - 02.05.2022 / 20:02, *.plus.pl

Jeśli negocjuje to już wkrótce... Runjaić nie dla Legii.

odpowiedz
oLaf - 02.05.2022 / 20:01, *.vectranet.pl

jakie to są zj...y , nie można kulturalnie , w tajemnicy, tego zrobić?? Wystarczy, że jeden z drugim by pojechali do np. Marriota i tam w sali konfenencyjnej... o sorry, "nie mamy pieniędzy" - no to w szatni lub pralni by się spotkali i nie byłóby robienie siary na cały kraj...

odpowiedz
z(L)y - 02.05.2022 / 19:55, *.plus.pl

Negocjuje bo wie, że nic w Legii nie zdziała i się ch....j zabezpiecza. Trener bardzo przeciętny...co najwyżej I liga...niestety

odpowiedz
Atmosferić - 02.05.2022 / 19:54, *.orange.pl

On jest potrzebny w Legii jak sanki w rio de janeiro.

odpowiedz
Olomanolo - 02.05.2022 / 19:39, *.206.230

NIE DLA KOSTJI !!!! Albo Trener Papszun albo Trener Banasik żaden Niemiec

odpowiedz
Legia - 02.05.2022 / 19:47, *.inetia.pl

@Olomanolo: Uspokój się, fakt Papszun byłby lepszy ale co zrobisz.

odpowiedz
L - 02.05.2022 / 19:52, *.171.105

@Olomanolo: o, zaczyna sie. Wiecej DNA legijnego!! A potem mamy co mamy... tak dla doswiadczonych szkoleniowcow, nie dla amatorow.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.05.2022 / 19:38, *.play-internet.pl

A tak na trochę poważniej,to jak ja bym miał objąć stanowisko trenera w np Legii,to negocjacje bym zaczął od tego,jaka ma być moja pozycja w klubie.Czy jako pacynka Mioduskiego,która ma wykonywać bez mrugnięcia okiem wszystkie jego polecenia,z ustalaniem wyjściowej jedenastki włącznie,czy też jako "niezależny byt" będę miał szerokie kompetencje w zakresie prowadzenia drużyny i jej skompletowania.Wysokość wynagrodzenia z kontraktu bym uzależnił od wyniku osiągniętego z klubem na koniec sezonu(ów).Ech,marzenia.........Ten to pewnie tylko po hajsy przyjechał.......

odpowiedz
grzesiek - 02.05.2022 / 20:39, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA : no tak tak. Tylko koncowka twojego postu sie zgadza. Tutaj liczy sie tylko kasa.

odpowiedz
tomi - 02.05.2022 / 19:32, *.enahost.com

Lepszy byłby Marek Papszun.
Gratulacje Marek za dziś,Warszawa na Ciebie czeka,a nie na Runjjaicia.

odpowiedz
autor - 03.05.2022 / 02:12, *.vectranet.pl

@tomi: na szczescie Papszun nie byl debilem i nie zmarnowal sobie kariery przylazeniem tu :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.05.2022 / 19:28, *.play-internet.pl

Supeeeer.Kolejny trener "na lata(o).".Ciekaw jestem,iloma kanałami Mioduski wyprowadza pieniądze z Legii.Mówię Wam,że Titanic Legia dryfuje wprost na górę lodową i tylko patrzeć,kiedy el kapitano Miodousty jako pierwszy (a może i jedyny) spyerdoli w jednoosobowej szalupie i "pod przybranym nazwiskiem" obejmie kapitanat na innym gigaokręcie,który to również poprowadzi ku katastrofie.

odpowiedz
Biała Siła - 02.05.2022 / 20:12, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA : podobno Tytanik nie rozbił się o górę lodową,podobno??

odpowiedz
Adson 78 - 02.05.2022 / 19:27, *.plus.pl

Trener dobry , ale piłkarze do D...upy , ale mam nadzieję że trener transfery przemyślane i dobre wykombinuje

odpowiedz
autor - 02.05.2022 / 19:31, *.vectranet.pl

@Adson 78: on to gowno do powiedzenia tu bedzie mial

odpowiedz
Legion63 - 02.05.2022 / 19:25, *.39.57

Tu nie trenera potrzeba tylko ambitnych zawodników

odpowiedz
Olo - 02.05.2022 / 19:31, *.chello.pl

@Legion63 : to prawda nie wierzę że zapomnieli jak się gra w piłkę coś musi być na rzeczy

odpowiedz
L - 02.05.2022 / 19:57, *.171.105

@Olo : zeby zapomniec to najpierw trzeba umiec. Nikt nie zadaje sobie pytania jakim cudem Ferencvaros puszcza swojego podstawowego pilkarza za grosze? Dlaczego Dinamo puszcza za pol darmo swojego mlodego obiecujacego pilkarza skoro znane jest ze sprzedawania takich za grube miliony? Moze po prostu wzielismy szrot, ktorego inni chcieli sie pozbyc, a nie dobrych pilkarzy. Jak widac, nawet w dobrym klubie moze byc szrot. Prosty przyklad. Do tej pory z Dinama Zagrzeb bralismy ludzi przed 30, ktorzy swoje pograli, ale Dinamo musi ciagle odmladzac. Ito byly naturalne transfery, dobrzy, doswiadczeni pilkarze. A teraz z Dinama bierzemy turbo szybkiego 22 letniego skrzydlowego ot tak. I ktos myslal, ze wycyckalismy Dinamo, ktore zna sie na rzeczy? No nie :d

odpowiedz