REKLAMA

Żeglarstwo

Wyniki legionistów w kl. Optimist w Pucku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Pucku odbyły się żeglarskie zawody w klasie Optimist, będące jednocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Europy i Świata, a wystartowali w nich młodzi zawodnicy żeglarskiej Legii. Najwyżej sklasyfikowana - na miejscu 25. została Pola Wdowiak, która szczególnie dobre rezultaty miała pierwszego dnia zawodów, w trzech pierwszych wyścigach zajmując miejsca 1, 4 i 2.

Na 26. lokacie sklasyfikowany został Stanisław Ługowski, miejsce 35. zajął Antoni Brzozowski. Zofia Brdulak była 43., Emilia Brdulak 56., Wojciech Henryk Komenda 73., Piotr Kowalewski 115., Paweł Włodarczyk 125., Juliusz Bartczak 133., a Wiktor Mariański 150. Startowało 235 osób.

Punkty zdobyte w Pucku będą zaliczane do kwalifikacji na ME i MŚ.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.