Daniel Zawadzki
REKLAMA

Zapasy

Brąz Zawadzkiego na OOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Suwałkach odbyła się XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach w stylu klasycznym "Podlaskie 2022", w której wzięło udział 167 zawodników z 52 klubów, którzy w ramach OOM walczyli o medale MP w kat. kadetów. W kategorii -92 kilogramów brązowy medal zdobył zapaśnik Legii Warszawa, Daniel Zawadzki, który przegrał walkę z późniejszym triumfatorem, Sebastianem Warchołem z KS-u Sobieski Poznań.

Teraz przed polskimi kadetami ostatnie szlify formy przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy, które w połowie czerwca odbędą się w Bukareszcie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.