Robert Stasiok po wygranej w pierwszej walce OOM
REKLAMA

Boks

Porażka Stasioka w 1/4 finału OOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik Klubu Bokserskiego Legia, Robert Stasiok startował w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się w Łomży. W rywalizacji kadetów, kat. -70kg legionista był bliski awansu do strefy medalowej, ale po niezwykle zaciętej, ćwierćfinałowej walce, przegrał na punkty 2:3 z Bartłomiejem Środą (Akademia Bokserska Libiąż).

W pierwszej rundzie Stasiok pokonał Dawida Owsianko (BKS Olimp Szczecin) 5:0.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.