REKLAMA

Strzelectwo

Dwa medale na międzynarodowych mistrzostwach Wybrzeża

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach w Ustce odbywały się międzynarodowe mistrzostwa Wybrzeża w strzelectwie sportowym, w których wzięło udział kilkoro zawodników Legii. Drugir miejsce w konkurencji karabinu leżąc (wśród seniorów) zajął Piotr Szuszczyński. Brąz w pistolecie pneumatycznym mix zdobyli Katarzyna Klepacz i Robert Osmulski.

Ponadto Klepacz uzyskała świetny wynik (580 pkt.) w pistolecie pneumatycznym 60 strzałów - w tej konkurencji legionistka została sklasyfikowana na szóstym miejscu. Katarzyna Klepacz była ponadto czwarta w pistolecie sportowym 30+30 strzałów. Robert Osmulski zajął miejsce szóste w pistolecie pneumatycznym, a Martyna Krzesaj była ósma w karabinie pneumatycznym, w rywalizacji juniorek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.