Patryk Sokołowski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sokołowski: To będzie szczęśliwe wspomnienie

Mishka, źródło: C+

- Bardzo się cieszę, że strzeliłem swoją pierwszą i drugą bramkę w Legii. To na pewno będzie szczęśliwe wspomnienie. Zawsze wiedziałem, że chcę tu przyjść, ale początki w Legii nie były dla mnie łatwe. Zdawałem sobie z tego sprawę - powiedział po meczu z Górnikiem Zabrze Patryk Sokołowski.

- Nie koncentruję się teraz na tym, co będzie w lipcu. Przed nami jeszcze 2 mecze i chcemy je wygrać - dodał.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Obroty - 07.05.2022 / 07:11, *.orange.pl

Gratulacje i Pozdrowienia!!!!!! Ochota zawsze z Tobą!!!!!!

odpowiedz
Arczi-Grochow - 07.05.2022 / 04:17, *.play-internet.pl

Właśnie, a co do ch.. a z Borucem?? Może i jest impulsywny ale takich szmat by nie wpuścił,na pewno nie 3

odpowiedz
CULT WARSAW SPORT! - 07.05.2022 / 01:26, *.57.62

BRAWO!CZUJE!KARIERE!ABY!TAK!DALEJ!ZDROWIA !I !BRAMEK!

odpowiedz
FanFan - 06.05.2022 / 23:58, *.play-internet.pl

Panie Patryku, miałem przyjemność oglądania tego meczu blisko Pana Mamy. Sympatyczna Kobieta, przeżywała ten mecz wyjątkowo, bo zagrał Pan wyjątkowo. Radość przy bramkach nie do opisania, szczególnie tych dwóch:) Może ten mecz otworzy bramy do wielkiej kariery. Cała Legia zawsze razem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.