Bartosz Slisz i Josue - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Josue: Nasi kibice przechodzą przez ciężkie chwile

źródło: Legia WArszawa

- Aż do teraz było bardzo ciężko. Byliśmy świadomi, że nasza sytuacja jest zła, zwłaszcza, że w trzech ostatnich meczach przegraliśmy trzy razy. Od stycznia udało nam się wprowadzić parę dobrych rzeczy, ale nadal mamy sporo do poprawy. Po ostatnich spotkaniach straciliśmy trochę pewność siebie, jednak dziś wiedzieliśmy, że gramy w domu i jeśli tylko będziemy skupieni, uda nam się sięgnąć po trzy punkty - powiedział po meczu Josue.



- To jednak nie koniec. Wciąż mamy dwa mecze i jeśli grasz w takim klubie jak Legia, musisz myśleć wyłącznie o wygranych. Nie wiem czy to był mój najlepszy mecz w Legii, być może pod względem liczb tak. Cieszyły mnie też jednak inne spotkania, to oczywiście również, ale najważniejsze, że udało nam się wygrać i strzelić przy tym pięć goli. Smuci mnie jednak utrata trzech, a przecież zwykle w defensywie jesteśmy mocniejsi.

- Nasi kibice przechodzą przez ciężkie chwile. Niektórzy mówili, że walczymy o wyższe cele, ale prawda jest taka, że gramy o co gramy. Mam nadzieję, że chociaż dziś nasi fani mogli cieszyć się meczem w tym bardzo trudnym sezonie. Liczę na to, że wszystko się unormuje i od teraz będziemy szli tylko w górę. Chcemy wygrać z Jagiellonią na wyjeździe, u siebie z Cracovią i zakończyć sezon najlepiej jak możemy – ucieszyć grą siebie i naszych kibiców


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Nie czytać tych z konwiktorskiej, poznania, krakowa i innych pipidołków !!!! - 08.05.2022 / 23:39, *.centertel.pl

Josue zostań!!!!! Tak jak Kapustka, Wieteska i Wszołek. Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

odpowiedz
gazza - 07.05.2022 / 20:26, *.inetia.pl

Lubie go mimo że raz gra dobrze a raz zle...Bez niego Legii by nie było dzisiaj.

odpowiedz
Majki - 07.05.2022 / 19:56, *.orange.pl

Jedyny, który rozumie sytuację, gdyby nie On bylibyśmy w czarnej dupie

odpowiedz
Pablo - 07.05.2022 / 13:35, *.t-mobile.pl

Pan Piłkarz. Gdyby nie on już bylibyśmy w 1 lidze. Trochę za dużo gestykuluje i dyskutuje z sędziami ale piłkarsko przerasta tą ligę o dwie klasy. Jak będzie miał z kim grać to zobaczymy jego prawdziwą wartość.

odpowiedz
Pan Dyrektor - 07.05.2022 / 12:00, *.centertel.pl

Człapaku won z Legii

odpowiedz
L - 07.05.2022 / 12:04, *.aster.pl

@Pan Dyrektor: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

odpowiedz
Adson 78 - 07.05.2022 / 12:36, *.plus.pl

@Pan Dyrektor: raczej ty won !!! W porównaniu do innych ch pajacu piłkarzy to dobrą robotę robi większość podań jest dobra , tylko nie mamy napastników którzy by to wykarzystali ! Pozdro

odpowiedz
olew - 07.05.2022 / 11:29, *.vectranet.pl

świetny grajek, ta jego brameczka miodzik !

odpowiedz
Szymon - 07.05.2022 / 09:36, *.chello.pl

Obrona Legii to dno. Jedzą i Wites dużo do pracy. Szukać młodych bo ta formacją wymaga siły i ogarnięcia a nie zaciągu z ..... 3 świata

odpowiedz
Urs72 - 07.05.2022 / 08:20, *.chello.pl

Śmiać się ? Czy płakać z tego co on pier.......przegrali wszystko co mieli wygrać Koniec tego Bagna 2022

odpowiedz
Klasa - 07.05.2022 / 07:35, *.252.204

Takich zawodników jak Josue czy Verbic, Wszolek powinna mieć Legia jeśli chce być średniakiem europejskim. Ten bramkarz austriacki dużo lepszy, pewniejszy. Ale Miszta młodzieżowiec, musi grać.

odpowiedz
Rytm - 07.05.2022 / 09:48, *.centertel.pl

@Klasa : do tego Kapustka.
Ale Pudel jest mądrzejszy i nie dogadał się z Wszołkiem, więc ten odszedł, a pudel wywalił potem 1 mln euro na Kastriatiego. On nie ma mózgu pod tymi lokami.
Wszołek wróci do Berlina, Verbic pewnie też znajdzie sobie klub.

odpowiedz
bum - 07.05.2022 / 10:05, *.144.170

@Rytm: Taaaa hehehe. Ja to jeszcze nie mogę się doczekać jak Boruc zakończy karierę i zmiesza z błotem loczka oficjalnie ! Jestem przekonany że to zrobi.....

odpowiedz
L - 07.05.2022 / 12:05, *.aster.pl

@Rytm: Wszolek wroci ale tam tez nie bedzie gral. Niewykluczone, ze da juz sobie spokoj z zagranica i wroci tu, gdzie mu dobrze, jak nie teraz to w zime. Verbic to jest poza naszym zasiegiem nawet gdybysmy byli na poziomie z 2016 roku.

odpowiedz