Marek Kania (z prawej) zajął 3. miejsce w zawodach Pucharu Europy
REKLAMA

Marek Kania 3. na 100m w PE

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik sekcji łyżwiarskiej Legii Warszawa, Marek Kania udanie wystartował w zawodach Pucharu Europy we wrotkarstwie szybkim, które odbyły się w holenderskiej miejscowości Heerde. Legionista w wyścigu na dystansie 100 metrów zajął trzecie miejsce. Kolejne zawody PE odbędą się w najbliższy weekend w niemieckiej miejscowości Gera.

Marek Kania wszedł do finału na 200 metrów oraz uzyskał szósty czas na 500 metrów, ale został zdyskwalifikowany za przekroczenie linii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.