REKLAMA

Szermierka

Pruchnik 15. w OOM w szpadzie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Białymstoku odbyły się zawody szermiercze w ramach XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Miejsce piętnaste w rywalizacji szpadzistów zajął zawodnik Legii, Stanisław Pruchnik. Legionista pokonał 15-10 Mikołaja Puchałę (Kmicic Częstochowa), ale w kolejnej rundzie przegrał wyraźnie (4-15)z Szymonem Walkowiakiem (AZS AWF Wrocław).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.