Pięściarze Legii z sześcioma medalami na mistrzostwach Warszawy oraz pucharem dla najlepszego klubu

Boks

6 medali na bokserskich mistrzostwach Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pięściarze Klubu Bokserskiego Legia wygrali wszystkie walki podczas młodzieżowych mistrzostw Warszawy. W rywalizacji młodzików, kat. -46kg zwyciężył Wiktor Fokt, w rywalizacji kadetów, w kat. -70kg triumfował Robert Stasiok, a w kat. -75kg - Rafał Marcinek.

Tytuły mistrza Warszawy w kategorii juniorów zdobyli Artur Proksa (-60kg) oraz Bartłomiej Rośkowicz (-63kg). Rośkowicz, który stoczył dwa, wygrane jednogłośnie na punkty pojedynki, wybrany został najlepszym zawodnikiem zawodów. W kat. -67kg zwyciężył Franciszek Delura. Drużyna Klubu Bokserskiego Legia wygrała klasyfikacje generalną całego turnieju i zdobyła pamiątkowy puchar.