Pięściarze Legii z sześcioma medalami na mistrzostwach Warszawy oraz pucharem dla najlepszego klubu
REKLAMA

Boks

6 medali na bokserskich mistrzostwach Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięściarze Klubu Bokserskiego Legia wygrali wszystkie walki podczas młodzieżowych mistrzostw Warszawy. W rywalizacji młodzików, kat. -46kg zwyciężył Wiktor Fokt, w rywalizacji kadetów, w kat. -70kg triumfował Robert Stasiok, a w kat. -75kg - Rafał Marcinek.

Tytuły mistrza Warszawy w kategorii juniorów zdobyli Artur Proksa (-60kg) oraz Bartłomiej Rośkowicz (-63kg). Rośkowicz, który stoczył dwa, wygrane jednogłośnie na punkty pojedynki, wybrany został najlepszym zawodnikiem zawodów. W kat. -67kg zwyciężył Franciszek Delura. Drużyna Klubu Bokserskiego Legia wygrała klasyfikacje generalną całego turnieju i zdobyła pamiątkowy puchar.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.