Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Mecz mógł się podobać

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To kolejny remis w Białymstoku, to już chyba tradycja, 4 czy 5 taki mecz. W drugiej połowie gra mogła się podobać. W pierwszej Jagiellonia nie tyle nas zaskoczyła, ile nie spodziewaliśmy się, że będzie nastawiona tak defensywnie. Mieliśmy problem, żeby zbudować akcje z ataku pozycyjnego. Josue był kryty indywidualnie na całym boisku. Mieliśmy jedną super sytuację Wszołka.



W drugiej połowie więcej działo się też pod naszą bramką. Stałe fragmenty gry to nasza bolączka. Ostatnio traciliśmy bramki po dośrodkowaniach, a wcześniej broniliśmy je dobrze. Rzut karny był niepotrzebny. Nie obejrzałem jeszcze tej sytuacji, ale zawodnik był w trudnej pozycji, żeby oddać strzał, a tak, dostali rzut karny. Jestem zadowolony, że drużyna potrafiła odpowiedzieć 2 razy. To nie jest łatwe przy głośnym dopingu i dobrej atmosferze. My też mieliśmy wsparcie naszych fanów. Ten mecz mógł się podobać, to było piłkarskie święto, mimo że nie miał aż tak dużej rangi. Nieraz walczyliśmy tu o mistrzostwo i szanowaliśmy remis, więc teraz tym bardziej.

Sokołowski ma ból gardła, jest osłabiony. Johansson i Jędrzejczyk już w meczu z Górnikiem grali z urazami. Ich występ dzisiaj wiązałby się z dużym ryzykiem. Wszyscy trzej powinni być jednak dostępni na spotkanie z Cracovią.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
ZenekL3 - 14.05.2022 / 22:35, *.chello.pl

Jak słychać ambicje trenerskie Wukowicza , co do urody meczów, są podobnie niskie jak jego umiejętności trenerskie. Jego drugi wjazd do Legii wygląda tak samo jak pierwszy, przychodzi do bałaganu po jakims ułomnym trenerze, jako były piłkarz wie jak funkcjonuje szatnia, daje trochę spokoju i normalności, stabilizuje, ale jak trzeba już coś w grze poprawić, zmienić ustawienie, stałe fragmenty poćwiczyć, to gdzie tam, też stabilizacja i gra wygląda coraz gorzej.

odpowiedz
Hiszpan - 15.05.2022 / 08:13, *.telnaptelecom.pl

@ZenekL3: trafione w punkt. Vuko to dobry motywator ale pojęcia o taktyce i jak bronić stałe fragmenty ni hu hu.

odpowiedz
mietowy - 14.05.2022 / 20:58, *.aster.pl

Panie trenerze pan chyba nie wie co mowi nie sadze zeby komus z Prawdziwych Legionistow podobaly sie te wasze zawody . Niestety taki wynik jaka forma i podejście w calym sezonie do grania .

odpowiedz
Śmichy po pachi a wybuchi po dachi - 14.05.2022 / 20:48, *.centertel.pl

W hu... was dalej robią remis bramkowy ? Bukmacherka pozwoliła ? Oj ktoś przytulił oare złotych

odpowiedz
Pinokio - 14.05.2022 / 11:23, *.play-internet.pl

No tak mógł się podobać :) jeszcze jeden jeszcze jeden i po jełopie

odpowiedz
Arek - 14.05.2022 / 17:05, *.tpnet.pl

@Pinokio : po jełopie mówisz? Będziesz się chlastał?

odpowiedz
roadrunner - 14.05.2022 / 11:14, *.centertel.pl

Wynik powinien być lepszy,ale karny z kapelusza pierwszej też można było spokojnie uniknąć,a z pozytywów to wreszcie gra do przodu bez wybijania i mimo że od samego początku Josue miał plastra co utrudniało mu grę to inni wzięli ciężar gry na siebie szkoda że tak mało czasu gra Muci widać u niego drybling ale nie ma predyspozycji defensywnych a to u Vuko jest szalenie ważne.

odpowiedz
Wielki Stach - 14.05.2022 / 10:51, *.plus.pl

Żegnamy bez żalu. Życzę udanych kursów, staży i sukcesów w III lidze, bo na tym poziomie Panie Aleksandarze masz swój trenerski warsztat.

odpowiedz
max - 14.05.2022 / 10:23, *.orange.pl

Ale komu

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.05.2022 / 09:45, *.aster.pl

Ten mecz mógł się podobać? Ciekawy gust, ma Vukovic....

odpowiedz
Karol - 14.05.2022 / 08:38, *.200.197

Beznadziejny jest ten Było, jak można mieć takie podejście do meczów .. ? To jest jakiś żart.
Przed meczem gada, że nie wie jaka będzie mobilizacja i jak zagrają, a po meczu, że mogło się podobać, niewiarygodne, to ma być trener...
Każdy mecz ma być o wszystko, mentale mają być zawsze najwyższe, tylko wygrana się liczy, nie ma miejsca na błędy, dyscyplina i profesjonalizm w każdym spotkaniu na każdym szczeblu, tak tylko można budować mistrzowska drużynę, a w Legi to się tylko dobrze płaci piłkarza i pozwala na wszystko, to już nie jest drużyna z takim prestiżem jak było za czasów chociażby Czerczesowa który jako jedyny trzymał wszystkich za mordy i dzięki jego przygotowaniu drużyny mieliśmy awans do Champion s League.

odpowiedz
Mr T - 14.05.2022 / 08:20, *.mm.pl

Szklana obrona. W kadrze meczowej nie było dziś: Johanssona, Jędrzejczyka, Ribeiro, Mladenovica i Nawrockiego.

odpowiedz
Olomanolo - 14.05.2022 / 08:02, *.206.230

Vuko dzięki za wszystko

odpowiedz
Lolo - 14.05.2022 / 05:27, *.plus.pl

Dobrze że odchodzisz slabiaku! Nie masz pojęcia o taktyce!

odpowiedz
TU MIODUSKIE NIE POMOGĄ TU MILIARDY POTRZEBNE...ABY DOGONIĆ NAJLEPSZYCH - 14.05.2022 / 03:28, *.20.40

MECZ MOŻE SIE PODOBAĆ TAKIMTRENEROM TWEGO POZIOMU A MI JEST WSTYD ŻE MAMY W POLSCE DUMNYCH Z GRY NA NISKIM POZIOMIE...

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 14.05.2022 / 02:51, *.plus.pl

Ewidentna ustawka, remis dawał BKS utrzymanie, wała z kibiców daej robią

odpowiedz
Micha(L) - 14.05.2022 / 00:53, *.chello.pl

Szacun VUKO na zawsze i DO KOŃCA!!!!!

odpowiedz
VUKO SAM SOBIE SYTRZELIŁEŚ W KOLANO, DLATEGO ODEJDZIESZ.... - 14.05.2022 / 00:42, *.20.40

A STRZAŁEK SIEDZĄC NA ŁAWCE ROZMYŚLA ŻE W LEGII NIE DOSTAJE SZANS, WIĘC PEWNIE ODEJDZIE DO TRENERA INNEJ DRUŻYNY CO STAWIA NA MŁODYCH A NIE DREWNIANYCH PRZEREKLAMOWANYCH WSADZEK...

odpowiedz
max - 14.05.2022 / 10:33, *.orange.pl

@VUKO SAM SOBIE SYTRZELIŁEŚ W KOLANO, DLATEGO ODEJDZIESZ....:I to jest prawdziwa twarz tego anty trenera

odpowiedz
Karol: - 14.05.2022 / 00:37, *.chello.pl

Szkoda mi Vuko.

odpowiedz
Ilosc idzie w jakosc - 13.05.2022 / 23:56, *.skybroadband.com

Powiem jedno oni jak chca graja jak nie to maja to gdzies

odpowiedz