fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Cracovią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

21 maja o godzinie 17:30 Legia Warszawa rozegra ostatnie spotkanie sezonu 2021/22. Przeciwnikiem stołecznego zespołu będzie Cracovia. Trwa sprzedaż biletów na ten mecz.

Nieznani Sprawcy zapowiedzieli akcję protestacyjną podczas spotkania. "W 10. minucie chcielibyśmy Was namówić do opuszczenia trybun. Wyjdziemy na 17 minut. Dokładnie tyle, ile Legia zanotowała jak dotąd porażek. Niech Dariusz Mioduski się wstydzi. Niech każda z tych minut będzie dla niego powodem do hańby, wstydu i refleksji, o ile ten człowiek jest skłonny do jakichkolwiek refleksji" - informują.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, a w dniu meczu od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

KUP BILET NA MECZ LEGII

Cennik biletów na mecz z Cracovią

Schemat stadionu

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
smutna konstatacja - 20.05.2022 / 19:24, *.aster.pl

Ta akcja kumatych z wychodzeniem skutecznie odstraszy cześć ludzi od przyjścia na stadion. W moim przypadku zrobiło to różnice

odpowiedz
Tomek(L) - 19.05.2022 / 09:00, *.chello.pl

Na tym meczu nie będzie cracovi (zakaz). Na całej trybunie będzie siedzieć 5 tysięcy dzieci w ramach akcji kibicuj z klasa. Już to widzę jak wyjdą na 17 minut z meczu.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.05.2022 / 08:03, *.play-internet.pl

Akcja "wyjście na 17 minut" jest kolejną kompromitacją "decyzyjnych" i ma taki sam sens,jak słynne już malowanie kredkami kwiatów na chodnikach/ulicach,w ramach protestów przeciw zamachom terrostycznym w Paryżu.Kurde,czasami odnoszę wrażenie,że w społeczeństwo(ach),w obecnych czasach zabito gen logicznego,a przede wszystkim skutecznego działania,a wszystkie "protesty" są tylko pozoranctwem,które poza kilkuminutowym "hitem internetu",nie przynosi ŻADNYCH EFEKTÓW.I naprawdę ciężko mi w to uwierzyć,że ludzie,którzy organizują tego typu hapenningi,oczekują,że transparenty,koszulki,szaliki,są w stanie przymusić mioduskiego do chociażby jakiejkolwiek refleksji nad prowadzeniem klubu.Jedyne,co może mioduski zrobi,to zakontraktuje kolejnych "najszybszych piłkarzy w Europie",a zanim się kibice zorientuja(albo i nie),że to lipa jest,to mioduski przez kolejne kilka miesięcy ma tzw święty spokój,który pozwala mu w ciszy gabinetów kręcić wały i drenować Legię z hajsu.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 17.05.2022 / 22:35, *.chello.pl

Wszystkie rodzaje biletów na ten mecz powinny być obligatoryjnie tańsze o 17 %. I to nie z racji kaprysu pojedynczego fana tylko z realnie wyprowadzonego logicznego wywodu.
Otóż, Klub zarządzany od 5. lat przez niedorajdę, tzw. "prezesa dekady" doprowadził pierwszą drużynę Legii do sportowej ruiny. W mijającym sezonie doznaliśmy 17. porażek, a na jego zakończenie nie wykluczona jest 18. !
Jak zaproponowali NS, symboliczna 1. min. za każdy przegrany pojedynek w ESA, to powinno być małe finansowe miki dla Klubu, który nam Kibicom zafundował 17. spaskudzonych "dni meczowych". Jego włodarz/e mocno na to pracował/li również w bieżącym sezonie, dlatego postulowane obniżenie cen biletów byłoby super skromniutkim, ale jednak, zadośćuczynieniem za jego/ich nieograniczoną niekompetencję...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 17.05.2022 / 14:47, *.btcentralplus.com

TYLKO PUSTY STADION. NIE KUPOWAC BILETOW !!!!!!!

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 17.05.2022 / 14:36, *.4.114

Wchodzić, wychodzić, wchodzić...Nie rozumiem tej akcji, porażki były ale jest utrzymanie i trzeba się skupić na budowaniu nowego zespołu w kolejnym sezonie a teraz spokojnie obejrzeć mecz.

odpowiedz
Szymon - 17.05.2022 / 15:18, *.t-mobile.pl

@FC_ŻYRARDÓW: co Ty bredzisz o budowaniu drużyny na nowy sezon. Za co? Ten gołodupiec sprzeda kogo się da i przyjdzie szrot za free? To ten twój misterny plan budowy drużyny? Qr.... powodzenia

odpowiedz
Co za dzbany - 17.05.2022 / 13:44, *.centertel.pl

Po co wyjść? A nie można poprostu wejść dopiero w 17 minucie.

odpowiedz
MOCNY PRZEKAZ PROTESU, MUSI ZADZIAŁAĆ I PRZEJŚĆ DO HISTORII... - 16.05.2022 / 21:39, *.120.96

KAŻDY KTO KUPI BILET I BĘDZIE NA MECZU POWINIEN OD SIEBIE PRZYGOTOWAĆ JAKĄKOLWIEK OPRAWE, NP.KAŻDY MOŻE PRZYGOTOWAĆ SWOJA MAŁĄ OPRAWE, TRANSPARĘNT A NA NIM CO SĄDZI O WYNIKACH JEGO UKOCHANEJ DRUŻYNY, BIAŁA FLAGA I BIAŁA KOSZULKA, KAŻDE KREATYWNE ROZWIĄZANIE BĘDZIE DOBRE, NAJLEPSZY POMYSŁ BĘDZIE NAGRODZONY KARNETEM NA NAJBLIŻSZY SEZON LEGII, OT PRZYKŁAD MOŻNA?PISZCIE O SWOICH POMYSŁACH...

odpowiedz
L - 17.05.2022 / 12:02, *.aster.pl

@MOCNY PRZEKAZ PROTESU, MUSI ZADZIAŁAĆ I PRZEJŚĆ DO HISTORII...: mamy nadzieje, ze pojdziesz za swoim pomyslem i przyjdziesz ze swoja oprawa na Zylete.

odpowiedz
A TY MARUDŻ DALEJ I NIE WYCHODŻ Z DOMU... - 17.05.2022 / 19:42, *.248.62

@L: WŁĄCZ TVN 24 I ZAMKNIJ SIE W POKOJU NA AMEN....

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 16.05.2022 / 21:17, *.52.135

no protest pełną gębą - kupić za hajs bilety i wyjść, na pewno Miodek wliczy to w straty, Decyzyjni Janusze Biznesu

odpowiedz
lol - 17.05.2022 / 12:07, *.aster.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: no pewnie, najlepiej nie kupowac biletow, zadluzyc klub i w nastepnym sezonie spasc z ligi. Na pewno Miodek sie wtedy zawinie jak klub, nie on, popadnie w wieksze dlugi. "Koneser polskiej pilki klubowej" - Grażyna biznesu pełną gębą.

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 17.05.2022 / 16:07, *.52.135

@lol:

nie pie...ol głupot, skład, który był blisko spadku w tym sezonie potrafi ł wygrać ze Spartakiem, Leicester i Slavią - mógłby wygrać mistrzostwo, ale bukmacherka robi swoje tak jak cała ta gó...wniana liga, tylko odciągnięcie od koryta działa, a nie żadne śmieszne transparenciki i okrzyki

odpowiedz
Radaros - 16.05.2022 / 21:17, *.tpnet.pl

niestety dzisiaj są problemy z serwerami. Nie dało rady kupić biletu. Nie tylko u mnie były te problemy. Znajomi też mieli.

odpowiedz
(L)eon - 16.05.2022 / 20:52, *.wawtel.pl

Jeśli naprawdę myślicie że te Wasze wyjście na 17 minut coś zmieni to ten psychiatra jest też Wam potrzebny. Mioduski ma na to wyj.bane. Zrozumcie że tylko brak kasy z wpływów z dnia meczowego może coś pomóc.

odpowiedz
Zielarski - 16.05.2022 / 22:21, *.co.uk

@(L)eon: i tutaj się z tobą zgodzę kolego

odpowiedz
Neon - 16.05.2022 / 22:44, *.chello.pl

@(L)eon: takim podejściem bardziej zaszkodzisz klubowi niż Mioduskiemu

odpowiedz
L - 17.05.2022 / 12:05, *.aster.pl

@(L)eon: jesli myslisz, ze brak kasy z dnia meczowego cos zmieni to potrzebny ci egzorcysta, nie tylko psychiatra. Jak mama ci kaze czapke w zime zalozyc to robisz jej na zlosc i odmrazasz sobie uszy? Brak kasy to swietny pomysl. Brak transferow, kolejny sezon na 10 miejscu, zyc nie umierac :DDD

A po drugie jak myslisz, ze takie protesty maja cos zmienic (i jak Mioduski zobaczy to jutro sprzeda klub), a nie tylko pokazac, to jestes glupszy niz sadzilem.

odpowiedz
Kibic - 17.05.2022 / 15:49, *.torun.pl

@L: Słabo pisac o kimś, że jest głupi jak samemu można zostać o to samo posądzonym. Najmądrzejszy nie jest nikt z nas. Proste. Czytając Twoją odpowiedż cieżko stwierdzić o co Ci chodzi. Najpierw piszesz " jesli myslisz, ze brak kasy z dnia meczowego cos zmieni to potrzebny ci egzorcysta, nie tylko psychiatra" a chwile póżniej "Brak kasy to swietny pomysl. Brak transferow, kolejny sezon na 10 miejscu, zyc nie umierac :DDD" To w końcu brak pieniędzy z dnia meczowego coś zmieni czy nie? Co do tego drugiego. Jeśli nie mają nic zmienić tylko pokazać, to co pokażesz jak prezesa nie będzie na stadionie? Już jeden protest ominął. Dla niego kasa musi się zgadzać i jak jest powyżej 10k na stadionie to jest ok. Sponsorzy nie będą się denerwować wynikami aż tak bardzo,żeby renegecjować warunki umowy. Ogólnie prezes ma starsznie wyj... na te protesty. Pokrzyczą i przestaną. Poza tym dla niego i mu podobnych, to krzyczy tylko hołota, a nie kibic, więc poprostu trzeba omijać szerokim łukiem jak jest problem. Pozdrawiam :)

odpowiedz