fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legijne piro w Białymstoku (VIDEO)

Woytek, źródło: Legionisci.com

W drugiej połowie meczu w Białymstoku w sektorze Legii tradycyjnie odpalona została pirotechnika. "W tej rundzie mieliśmy przyjemność odpalić pirotechnikę na wszystkich wyjazdach, gdzie na normalnych zasadach zasiadaliśmy w sektorze gości. Dziękujemy" - poinformowali Nieznani Sprawcy. Zapraszamy do obejrzenia filmu:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
(L) - 14.05.2022 / 13:32, *.plus.pl

Brawo Wy!!!

A wł grudniu dajcie chłopaki komunikat że w całym roku udało się odpalić na wszystkich wyjazdach...

LTM!!!

MIODUSKI WON!!!!

odpowiedz
Darek - 14.05.2022 / 12:01, *.chello.pl

Oprawy z użyciem stroboskopów są bardzo efektowne.Ładne dla oka.

odpowiedz
Autor - 15.05.2022 / 21:46, *.play-internet.pl

@Darek : dużo stroboskopów, kiedy są na całym sektorze w towarzystwie flag na kiju, to jest to.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.