Rafał Krajewski z trenerem Ksawerym Biedermannem
REKLAMA

Zapasy

Rafał Krajewski mistrzem Polski seniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii, Rafał Krajewski zdobył kolejny tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym, w kat. -130kg. Podczas mistrzostw Polski, które odbyły się w Radomiu, legionista pokonał kolejno (przed czasem) trzech rywali - Mateusza Osowskiego (GKS Bełchatów), Mateusza Domagałę (PTC) i Dominika Krawczyka (KS AZS AWF).

W finale Rafał Krajewski miał walczyć z Tomaszem Wawrzyńczykiem z Unii Racibórz, ale ten nie przystąpił do walki z powodu kontuzji barku. To piąty złoty medal Rafała Krajewskiego w mistrzostwach Polski seniorów!

Piąty w kat. -97kg był inny legionista, Giorgi Shavidze, który pokonał Huberta Robaszka (AKS) i Kacpra Zająca (ZKS Granica), następnie przegrał 0-4 z Tadeuszem Michalikiem (KS Sobieski), a walce o brązowy medal przegrał 0-5 z Michałem Dybką (PTC).

W klasyfikacji drużynowej Legia sklasyfikowana została na miejscach 11-12. Trenerem legionistów jest Ksawery Biedermann.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Borewicz - 15.05.2022 / 14:55, *.cyfrowypolsat.pl

Wielkie Gratulacje! Szacunek.

odpowiedz
Micha(L) - 15.05.2022 / 02:02, *.chello.pl

Gratulacje!!!(L)

odpowiedz
Darek - 14.05.2022 / 23:11, *.chello.pl

Gratulacje panie Rafale.

odpowiedz
Maro73 - 14.05.2022 / 21:31, *.centertel.pl

Gratulacje od Deynowców
.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.