fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Rugby Białystok 50-0 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W pierwszym półfinałowym meczu fazy play-off Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z zespołem Rugby Białystok 0-50. Do przerwy gospodarze prowadzili 19-0. Spotkanie rewanżowe odbędzie się 4 czerwca w Warszawie.

Rugby Białystok 50-0 (19-0) Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Lech W - były prezydęt Rzeczypospolitej - 23.05.2022 / 10:14, *.52.135

W koszykówkę grali?

odpowiedz
Szybki Lopez - 23.05.2022 / 02:07, *.tpnet.pl

Jeśli w rewanżu wygralibyśmy (nieważne jaką ilością bramek) , to byłby trzeci mecz ? Bo do dwóch zwycięstw ? Czy jest inaczej ? (Bo to różnie bywa z play-offami).

odpowiedz
były rugbysta - 22.05.2022 / 23:52, *.chello.pl

Najwięcej się wypowiadają znawcy, co w życiu nie mieli piłki do rugby w ręce i nie zagrali ani jednego meczu, nawet w szkole czy na podwórku, nie znają zasad i nawet nie mają świadomości co znaczy taki wynik. Ile chłopaków kosztowało wysiłku, żeby przegrać "tylko" 50 punktami a nie 100 czy 150. Każdemu kto wychodzi na mecz rugby należy się szacunek, za to choćby że miał odwagę na to boisko wyjść, bo połowa kozaków z trybun piłki nożnej, nie wytrzymałaby na meczu 5 minut.

odpowiedz
(L) eon - 23.05.2022 / 00:54, *.191.106

@były rugbysta: Zwyczajnie się nie zgodzę. Ja np. więcej rzeczywiście grałem w piłkę nożną niż w siatkę czy rugby. W nożną grałem w porządnym klubie , ale w rugby też zagrałem kilka razy , i też z chłopakami którzy to trenowali , a ja nie. Fakt, różnica miedzy nami w grze była ogromna, tyle że tu grali chłopcy na tym samym poziomie rozgrywek, jak rozumiem, i wynik do "0" to znaczy brak skutecznej akcji ofensywnej w ciągu całego meczu. Już nie ważne po jakiej akcji. I to chwały nie przynosi żadnej, tak rozumiem krytyczne wpisy.

odpowiedz
Janek - 22.05.2022 / 21:35, *.chello.pl

Wstyd lamusy !!!

odpowiedz
(L) eon - 22.05.2022 / 21:26, *.191.106

No szacun, wyśrubowali.. Taki łomot z zero punktów ciężko powtórzyć.

odpowiedz
j-23 - 22.05.2022 / 20:45, *.247.64

co to ma być, to chyba jakiś żart

odpowiedz
e(L)o - 22.05.2022 / 20:44, *.vectranet.pl

ale obciach, na stojąco grali

odpowiedz
Roser - 22.05.2022 / 19:02, *.chello.pl

raczej nie goli tylko punktów

odpowiedz
Pjoter - 22.05.2022 / 16:36, *.play-internet.pl

Dostać 50 do 0 to jest sztuką,powagą...

odpowiedz
L - 22.05.2022 / 14:53, *.1.74

jak mozna bylo stracic 51 goli i nie strzelic ani jednego?

odpowiedz
Kamiiiil - 22.05.2022 / 23:35, *.t-mobile.pl

@L: noo, bo w rugby sie zdobywa przecież gole ze jeden punkt. Maja chyb jeden z lepszych sezonów na przestrzeni ostatnich 8 lat, nie maja hajsu, nie maja warunków, nie mają nic wsparcia. Jedno podknięcie. 8 kontuzji w zespole , i wystarczylo ze np. Kilku zawodników mialo szkole czy pracę i takie są efekty

odpowiedz
BBB - 22.05.2022 / 14:38, *.play-internet.pl

Wystarczy wygrać 51-0.

odpowiedz