REKLAMA

Boks

Triumf Uliany Bezfamilnej w Grand Prix o Puchar Olimpu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka Klubu Bokserskiego Legia, Uliana Bezfamilna zwyciężyła w międzynarodowym turnieju Grand Prix w Szczecinie o Puchar Olimpu. Ula stoczyła dwa bardzo dobre pojedynki i została uznana najlepszą zawodniczką turnieju wśród kadetek.

Bezfamilna jest 3-krotną mistrzynią Ukrainy i mistrzynią Europy, która boks trenuje od 4 lat, a niedawno wzmocniła sekcję bokserską Legii. Stoczyła dotychczas 32 walki amatorskie, z których wygrała 28.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.