Jacek Zieliński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Zieliński: Legia obiła nas mocno

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jacek Zieliński (trener Cracovii): Dla nas to przykre zakończenie sezonu. Legia obiło nas mocno i ta porażka jest specyficzna, bo nie zapowiadało się na taki rezultat. Mecz inaczej układał się przez większą część spotkania. Natomiast to jest nasza powtarzalność, że jeśli mamy akcje i nie strzelamy bramek, to przegrywamy. Co nie zmienia faktu, że zostawiliśmy dużo zdrowia, za czym nie szły wymierne efekty.

Tak czy inaczej podziękowałem piłkarzom za ten sezon, choć nie był rewelacyjny w naszym wykonaniu. Niemniej środek tabeli, to obecnie potencjał tej drużyny na dziś. Jednak w przyszłym sezonie mamy zamiar to zmienić. Chcemy dokonać poważnych wzmocnień i zobaczymy jak to będzie wyglądało. Nie chcę składać deklaracji odnośnie miejsca w tabeli, ale na pewno mam ambicję, żeby grać o wyższe miejsca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Szymon - 22.05.2022 / 06:52, *.chello.pl

Bravo Ty. Krótko rzeczowo i sensownie. O i z klasą

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.