Vuković, Celhaka, Strzałek i Muci - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Strzałka w Legii

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu z Cracovią w barwach Legii Warszawa zadebiutował Igor Strzałek. 18-latek pojawił się na boisku w 88. minucie, zmieniając Josue, przy wyniku 3-0 dla stołecznego zespołu.

Urodzony w Siedlcach zawodnik do Legii Warszawa trafił w 2018 roku. Występował w zespołach juniorskich, a następnie w trzecioligowych rezerwach. Zimą Aleksandar Vuković zdecydował o zabraniu go na zgrupowanie do Dubaju, choć jesienią nie łapał się do składu Legii II. Młody legionista przekonał do siebie sztab na tyle, że całą rundę wiosenną trenował z pierwszym zespołem. Zdobył bramkę w towarzyskim meczu z Dynamem Kijów, a na zakończenie rozgrywek w nagrodę miał szansę zadebiutować przy Ł3.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
(L) eon - 22.05.2022 / 23:56, *.191.106

Zagrał ... To pytanie , kiedy odejdzie?

odpowiedz
Mrok - 22.05.2022 / 17:49, *.chello.pl

Przede wszystkim Igor strzelił bramkę Polonii i zapewnił zwycięstwo naszym rezerwom w meczu z nimi. Chłopak jest ogarnięty, rozumie ten sport i zadania przed nim stawiane. Dla mnie to ważny debiut w lidze bo obserwując rezerwy wiele sobie obiecuję po tym piłkarzu.

odpowiedz
wojti - 22.05.2022 / 13:39, *.chello.pl

Hmmm...mżemy sobie tylko pisać i wylewać głodne żale....my to czytamy....reszta ma wy.....ne.....co do Strzałka to minimum 45 minut za późno....Legia chce bramkarza z Gruzji....kurde to u nas ich brak.....? Legia zawsze miała dryg do bramkarzy i co skończyło się....przyjdzie jakiś Kał ma na wardze ? Bez jaj....sprzedamy najlepszego obecnie zawodnika Josue ? To jakiś żart i raczej kiepski.....jprd....z całym szacunkiem do Jacka Z. ....czy on wogóle coś kuma czy jest przydupasem Miodka i robi co mu karzą....brak słów.....

odpowiedz
Przemek - 22.05.2022 / 10:54, *.vectranet.pl

Prowadzisz wysoko, mecz jest o nic i nie dajesz szansy młodym zawodnikom. Bez sensu. To kiedy oni mają grać.

odpowiedz
Ju(L)ius - 22.05.2022 / 10:47, *.vectranet.pl

Jeśli nie jesteś specjalistą w szkoleniu młodzieży i wprowadzania młodych do pierwszego zespołu to daj spokój......

odpowiedz
Rytm - 22.05.2022 / 10:19, *.centertel.pl

Vuko mógł go wpuścić wcześniej, a nie czekać do 88 minuty.

odpowiedz