fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Święto Łazienkowskiej w sobotę na stadionie Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę, 28 maja, w godzinach 9:00-17:00 na stadionie Legii odbędzie się kolejne "Święto Łazienkowskiej", organizowane z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny - zapraszamy wszystkich kibiców ze swoimi dziećmi do wspólnej zabawy.

Na najmłodszych czekają m.in. zabawy na automatach mierzących siłę strzału, bramce radarowej czy gra w piłkarzyki w wersji gigant. Ponadto będzie możliwość malowania twarzy w legijne barwy, otrzymania legijnych gadżetów czy spróbowanie gry w teqball. To oczywiście nie koniec atrakcji - kibice będą mogli zobaczyć wnętrze autokaru, którym podróżują nasi piłkarze, będzie także okazja do zwiedzania klubowego muzeum.

Specjalne stoiska, z grami i zabawami przygotują także inne legijne sekcje.

W tym dniu przeprowadzone zostaną specjalne wycieczki, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość m.in. zwiedzenia szatni pierwszej drużyny Legii Warszawa. Na płycie głównej od rana odbywać się będzie uroczysty trening wszystkich grup Legia Soccer Schools. Wejście na całe przedsięwzięcie będzie możliwe przez bramę B2, natomiast wejście na uroczysty trening Legia Soccer Schools będzie możliwe przez bramę B3.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
/// - 24.05.2022 / 17:22, *.centertel.pl

Nuda ja tam wole dzień dziecka w Szczecinku
Pozdrawiam Całe LWB
I Zapraszam do podróży

odpowiedz
MDOERRRO - 24.05.2022 / 12:43, *.chello.pl

Jeśli Darek założy strój Kazka to idę!

odpowiedz
bep - 24.05.2022 / 15:04, *.230.191

@MDOERRRO: bardziej bym go widział w stroju Pinokia :)

odpowiedz
(L) - 24.05.2022 / 19:22, *.ilabs.pl

@bep:

A ja błazna

odpowiedz
marcelino8 - 25.05.2022 / 07:35, *.cyfrowypolsat.pl

@(L):
A ja pilota w czapeczce z wiatraczkiem :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.