fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pusto wszędzie, głucho wszędzie (VIDEO)

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 10. minucie meczu z Cracovią wszyscy kibice z Żylety i ponad połowa trybuny Deyny opuścili swoje miejsca, by w ten sposób zademonstrować swoje niezadowolenie z rządów Dariusza Mioduskiego. Po 17 minutach fani z przytupem wrócili na sektor i odpalili środki pirotechniczne. Zapraszamy do obejrzenia filmu.



???? UWAGA! Wszystkich zachęcamy do href="https://www.youtube.com/channel/UCrFInZ1cJkrHBAvav78K4_Q?sub_confirmation=1">SUBSKRYBOWANIA naszego NOWEGO kanału LEGIONISCI.COM na YouTube. Jakiś czas temu YT usunął bezpowrotnie poprzedni... i do tej pory nie udało się go odzyskać. KILKNIJ TUTAJ Z góry dziękujemy!




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 23.05.2022 / 10:33, *.52.135

Janusze Biznesu dalej w natarciu, kupili za hajs bilety i zrobili protest wychodząc... po czym kupili sobie żarcie i piwko w strefie gastro - kilkaset tysięcy (jak nie więcej) zasiliło konto Miodka, tylko PUSTY STADION I ODCIĄGNIĘCIE OD KORYTA (pieniędzy) cokolwiek może zdziałać

odpowiedz
Le Ja - 23.05.2022 / 18:39, *.orange.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: Tak, niezłe koryto, do którego Loczek sam dokłada. Odcięcie od przychodów, da tylko tyle, że nie będzie kasy na transfery.

odpowiedz
W - 22.05.2022 / 23:27, *.chello.pl

Co takie akcje z wychodzeniem dają?Kompletnie nic. Więc po co je robić?

odpowiedz
Marcel - 23.05.2022 / 00:19, *.t-mobile.pl

@W: Skoro uważasz, że to bez sensu to możesz nie uczestniczyć w takich akcjach. Nikt nikogo na siłę za głowę nie wyciągał.

odpowiedz
Greg - 23.05.2022 / 08:01, *.centertel.pl

@Marcel: jesteś pewien? Mozna bylo beż problemu sobie na zylecie dalej siedziec?
I wyjasnij wszystkim co taka akcja dala? W sensie, ze prezes się przestraszył tego i dzisiaj ma wizyte z prawnikami i oddaje klub bo kibice wyszli wydać hajs na browary i żarcie? Nie zauważyłes że w czasie trwania drugiej połowy sporo punktów z piwem było już zamkniętych bo najzwyczajniej w świecie sie wyprzedało podczas "prostestu"

odpowiedz
Michu - 22.05.2022 / 22:24, *.chello.pl

I do końca pierwszej połowy młócenie jednej piosenki...

odpowiedz
(L) - 22.05.2022 / 19:23, *.ilabs.pl

Tym co nie wyszli to pasuje to co mop wyprawia ?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.05.2022 / 21:45, *.play-internet.pl

@(L): Myślę,że odwrotnie.Na meczu było ok 21.000 kibiców.W 10 minucie wyszło ok 16-17 tys z trybun.Ponad połowa z nich udała się do.......kateringu po piwo i hoddoga.Zestaw taki to ze 20 zł,co daje ok 250.000 zł.Konto spuchło mioduskiemu,więc gdzie mu będzie lepiej,jak odejdzie?.

odpowiedz
Typer - 23.05.2022 / 06:59, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA : Nie byłem na meczu ale podobnie sobie wyobraziłem co mogli robić w tym czasie (browarek). I sumie masz rację.

odpowiedz
(L) - 23.05.2022 / 10:42, *.ilabs.pl

@FOREVER LEGIA :
Taaa

16-17 tysięcy ludzi, jak piszesz w ciągu powiedzmy 20min kupiło piwo i hot dogami.
Odejmujac kobiety w ciąży,dzieci i nie pijących kierowców oraz AA to , to i tak się nie spina .
Nie tyle ludzi , mie w takim czasie , i nie przy tej liczbie "okienek".

Miałem na myśli że wszyscy (95%) ludzi powinno wyjść

odpowiedz
Le Ja - 23.05.2022 / 18:42, *.orange.pl

@FOREVER LEGIA : Tak, 16 tysięcy ludzi, obsłużonych w 15 min? No to chyba mamy rekord w świecie gastronomii, a zapas piwa i hot dogów, były liczone w tysiącach hektolitrów i milionach sztuk. Weź się zastanów...

odpowiedz
Greg - 24.05.2022 / 07:46, *.chello.pl

@Le Ja: dwa albo trzy punkty na żylecie byly w drugiej połowie juz zamkniete

odpowiedz